Handel

  • Rozpoczynający wątek dyszel
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz ?

  • Dobry pomysł

    Głosy: 6 54,5%
  • Szkoda gadać...

    Głosy: 5 45,5%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser

Guest
Witam!

W prawdziwym świecie można kupić i sprzedać dosłownie wszystko, czemu więc nas tak ograniczacie ?:) Moją propozycją jest możliwość handlowania "młoteczkami". Są jednym z podstawowych aspektów gry ,a twórcy gry zablokowali nam możliwość handlowania tym zacnym surowcem. Co sądzicie o tej propozycji ? Śmiało się wypowiadajcie....

Pozdrawiam
 

DeletedUser426

Guest
Było nie raz i nie dwa. Uwierz ze w dalszych epokach to głownie bedzie Ci brakowac złota a nie zaopatrzenia.
 

DeletedUser740

Guest
a mnie bardziej brakuje mlotkow niz zlota, tego drugiego zazwyczaj mam wiecej o 10 lub 20 k niz narzedzi, dlatego lubie gdy sa zadania ze za x zlota dostaje y mlotkow.... ale fakt, handel powinien byc w obie strony ....
 

DeletedUser1724

Guest
To już było poruszane na forum bez żadnego rezultatu, a więc i tak się stanie :(:( Ogólnie pomysł super lecz z jego realizacją już gorzej :p
 

DeletedUser625

Guest
Było nie raz i nie dwa. Uwierz ze w dalszych epokach to głownie bedzie Ci brakowac złota a nie zaopatrzenia.

Czy ja wiem? Jestem już prawie w Jesieni Średniowiecza i wciąż mi brakuje zaopatrzenia, a złota mam aż nadto.
 
Do góry