Handel

  • Rozpoczynający wątek zpox
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
witam, kiedy próbuję coś kupić wystawionego na targu przez kogoś z gildii muszę zapłacić punktami rozwoju jak od kogoś z kontynentu. czy to jest błąd czy tak ma być?
 

DeletedUser

Guest
witam, kiedy próbuję coś kupić wystawionego na targu przez kogoś z gildii muszę zapłacić punktami rozwoju jak od kogoś z kontynentu. czy to jest błąd czy tak ma być?



Kliknij sobie pokaz oferty z gidlii, i wtedy masz za darmo.
Ale co jest ciekawe, ja mam tam 2 oferty, a reszta jest osob z sasiedztwa, a tam sa ludzie z mojej gildii, i tzreba placic pkt rozwoju.
Od kilku dni tak mam;/
 

DeletedUser

Guest
Jeśli ten ktoś wystawił jakiś produkt dla wszystkich, to będziesz musiał mieć punkt rozwoju do sfinalizowania transakcji, aczkolwiek jeśli wystawił coś tylko dla gildii, nie będziesz musiał tracić punktów rozwoju.
 

DeletedUser

Guest
jak zrobili takie cos, to mogli by dac opcje wiadomosci do wszystkich w gildii;/ bardziej by sie przydalo
 

DeletedUser

Guest
.... mam małe pytanie ... może banalne, ale przyznam że nie wiem.
czy oferta stworzona dla gildii jest widoczna dla reszty kontynentu .. bo jeśli tak to błąd ....
 

DeletedUser2033

Guest
witam! mam pytanie , robie wymiane z graczami (sąsiadami) wapien za zelazo oni wapien dostaja a ja nadal mam 0 zelaza ,co jest nie tak???
 

DeletedUser629

Guest
1. Oferta stworzona dla gildii jest widoczna tylko dla jej członków
2. Zdaje się, że tak bo powinieneś dostać żelazo. Spróbuj włączyć wyłączyć gre lub wyczyścić ciasteczka..jak dalej nie działa to do supportu
 
Do góry