Handel, Surowce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2881
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2881

Guest
Witam
Wpadł mi głowy pomysł z udoskonaleniem/ułatwieniem gry na Rynku,
mianowicie wystawianie ofert
Twoja oferta np 50 kamienia
Twoje potrzeby np 50 marmuru
-można by dodać zakładkę ile takich samych ofert chce się wystawić zamiast 20 razy klikać utwórz ofertę.
Sam wystawiam ich dość dużo i z czasem jest to uciążliwe dla mnie.

Drugi pomysł to sortowanie własnych ofert na rynku, odnośnie rodzaju surowca, ilości, bądź dnia kiedy kończy się oferta, w sumie najlepszą była by odnośnie surowca
znalezienie jednej oferty spośród 1000 własnych ofert zajmuje sporo czasu

Takim dodatkowym pomysłem było by zaznaczenie ofert które chce się anulować ew zaznaczenie ofert które chce się powiedzmy przedłużyć z datą ważności oferty.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Co do pomysłu pierwszego to chyba już był proponowany, ale pewności nie mam.
Brakuje ankiety.
1 pomysł 1 temat. Proszę przeczytać przypięte tematy w tym dziale :).
 

DeletedUser14757

Guest
Jasne, wystawiaj jeszcze więcej takich samych ofert aby zaśmiecić rynek. To już lepszy był pomysł aby takie same oferty były grupowane.
 

DeletedUser15643

Guest
nie przepadam za hurtownikami wystawiającymi setki ofert, "dzięki" którym zaglądanie na targ napawa obrzydzeniem - więc wszelkim pomysłom mającym jeszcze ułatwić im życie mówię stanowcze: nie
 

DeletedUser2881

Guest
najlepszym sposobem byloby wystawienie dla takich graczy jak Ty wszystkich surowcow jakich tylko by chcial za darmo najlepiej? jakos nikt nie narzeka na wystawiane przezemnei oferty, a wiekszosc korzysta, czesc z dochodu przeznaczam na skarbiec gildii ew pomoc innym
nie musisz zagladac na targ skoro masz 'obrzydzenie'
Pomysł niedotyczy tego czy pozwalacie mi i mnie podobnym wystawiac oferty na rynku, tylko czy pomysl z sortowaniem wlasnych ofert ma byc przydatny dla kazdego niezaleznie od tego ile kazdy z nas wystawia ofert
rickyvampire proponuje zazycie witaminy C po ktorych nie poczujesz obrzydzenia do ofert na rynku, ale wczesniej przecyztaj ulotke leku badz skonsultuj sie z lekarzem gdyz .......
 

DeletedUser15643

Guest
najlepszym sposobem byloby wystawienie dla takich graczy jak Ty wszystkich surowcow jakich tylko by chcial za darmo najlepiej? jakos nikt nie narzeka na wystawiane przezemnei oferty, a wiekszosc korzysta, czesc z dochodu przeznaczam na skarbiec gildii ew pomoc innym
nie musisz zagladac na targ skoro masz 'obrzydzenie'
Pomysł niedotyczy tego czy pozwalacie mi i mnie podobnym wystawiac oferty na rynku, tylko czy pomysl z sortowaniem wlasnych ofert ma byc przydatny dla kazdego niezaleznie od tego ile kazdy z nas wystawia ofert
rickyvampire proponuje zazycie witaminy C po ktorych nie poczujesz obrzydzenia do ofert na rynku, ale wczesniej przecyztaj ulotke leku badz skonsultuj sie z lekarzem gdyz .......

dziecko, zluzuj pewną część garderoby, bo Ci się nawet literki mylą

napisałem, co myślę - a Ty się zaraz gęsto tłumaczysz, robisz personalne wycieczki, wysyłasz mnie do apteki... czyżby mamusia była farmaceutą?
 

DeletedUser15227

Guest
rickyvampire proponuje zazycie witaminy C po ktorych nie poczujesz obrzydzenia do ofert na rynku, ale wczesniej przecyztaj ulotke leku badz skonsultuj sie z lekarzem gdyz .......

Nie wiedziałem, że witamina C ma tak szerokie spektrum zastosowań. Co do pomysłu to jestem na tak.
 

DeletedUser14004

Guest
Jestem na tak, co do pierwszego pomysłu, ale tylko jeżeli wprowadzone zostanie grupowanie ofert, o czym pisał makskard - nie chcę mieć 50 stron zawalonych jedną i tą samą ofertą -.-
 

DeletedUser18000

Guest
Nie przeczytałeś jak należy zgłaszać pomysły.
Poza tym też się gubię we własnych ofertach :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry