[Handel] Handel przedmiotami

Czy jesteś za wprowadzeniem wymiany przedmiotów?

  • Tak

    Głosy: 8 44,4%
  • Nie

    Głosy: 10 55,6%

  • W sumie głosujących
    18

Królo

Rycerz
Co sądzicie o możliwości wymian przedmiotów z inwentarza pomiędzy graczami?
Oczywiście żeby było w miarę sprawiedliwie wymiany byłyby możliwe w zakresie tej samej ceny przedmiotów u handlarza np. pakiet masowego wsparcia, zestaw renowacji czy przechowanie budynków byłoby wymieniane krzyżowo w tej samej ilości 1 za 1 lub 10 za 10.
Zestaw pagody za zestaw kolosa lub ołtarza analogicznie do powyższego przykładu.

Oczywiście nie wszystkie przedmioty muszą być dostępne.

Wystarczyłaby zakładka u handlarza towarami.
Oferty wymagałyby określonej liczby diaxow/prow za przyklepanie.

Skąd pomysł?
Ileż to razy czekało się z utęsknieniem na ostatni kawałek kolosa? Lub brakowało przechowajki żeby podmienić budynki i nie tracić monet u handlarza?
 

Królo

Rycerz
Osoby negujące mogą uzasadnić swój głos ponad "nie bo nie"? Chciałbym wiedzieć jakie są wątpliwości i je ewentualnie rozwiać.
 

Królo

Rycerz

O widzisz tam nie trafiłem.
Swoją drogą skoro bonus za systematyczność jest również zakazany dlaczego będzie wprowadzony w systemie zamku?
I jakieś wyjaśnienie głębsze można? Czy tu przedszkole i "nie bo nie" jest odpowiedzią na wszystko? Wymienny handel da się tak zbalansowac że nie wpłynie na grę w znaczący sposób. Chociażby limit 1 ofka na dzień - kochamy limity tak samo jak inno
 
Ostatnia edycja:

dawid17612

Hrabia
nie każdy Ewentowy jest tyle samo warty, wymień ulepszenie kolosa za ulepszenie psychiatryka, niby oba mają % ataku, ale jednak różnica wielka.
i co z osobami którzy podczas ewentów kupują ulepszenia za diaksy, czy to ich troche nie oszukuje.
ja jestem na nie z tego samego powodu jak wyżej.
 

Królo

Rycerz
Do dzieła. Zbalansuj i przedstaw propozycję. Obecnie jestem na nie, ponieważ będzie to prowadzić do nadużyć.
Zacznijmy od tego że nie wszystkie przedmioty mogą być wymienne. Wiaderka za przechowajki nie wprowadzą zamętu jak np wymiana pakietu wymiana kolosa za psychiatryk. Dodatkowo limit ofert zdjętych / wystawionych. 1 na dzień/2 dni/tydzień.
 
Swoją drogą skoro bonus za systematyczność jest również zakazany dlaczego będzie wprowadzony w systemie zamku?

coś pomyliłeś
*Bonus za codzienne logowania, bonusy za systematyczność - z serii nagrody za to, że logujemy się do gry.
Padało wiele pomysłów związanych z nagradzaniem systematycznych graczy, zostało to opisane i przemyślane. Póki co takich bonusów nie będzie, co nie znaczy, że się nigdy nie pojawią.
 

Markiz.

Książę
Zacznijmy od tego że nie wszystkie przedmioty mogą być wymienne. Wiaderka za przechowajki nie wprowadzą zamętu jak np wymiana pakietu wymiana kolosa za psychiatryk. Dodatkowo limit ofert zdjętych / wystawionych. 1 na dzień/2 dni/tydzień.
Brawo. A teraz postaw się w roli księgowego z Inno i pomyśl, o ile mniej monet i klejnotów handlarza oraz diamentów zostanie wydanych na kupno przechowajek i wiaderek.
 

Królo

Rycerz
Brawo. A teraz postaw się w roli księgowego z Inno i pomyśl, o ile mniej monet i klejnotów handlarza oraz diamentów zostanie wydanych na kupno przechowajek i wiaderek.
Raczej wątpię żeby ludzie wydawali diaxy na przedmioty typu wiaderka czy przechowajki.
Na pewno mniej pójdzie do handlarza ale po to ktoś wymyślił te przedmioty żeby je wykorzystywać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Myślę że słaby pomysł bo zwiększenie produkcji zaopatrzenia jest nie potrzebne więc można tylko sprzedawać a świątynie inspiracji każdy poszukuje
 
Do góry