Handel 3.0 lub 4:1 nawet

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14616
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Za!

    Głosy: 6 35,3%
  • Nie wiem /jest mi to obojętne

    Głosy: 2 11,8%
  • Nie

    Głosy: 9 52,9%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser14616

Guest
Proponuje wprowadzić większy przedział surki a nie tak jak teraz
Teraz moźna max 2 razy wiecej towaru
Proponuje to zwiększyć do 4 razy
Dałoby to możliwość wystawiania ofert z przeskokiem o 2 lub 3 epoki
 

DeletedUser2383

Guest
handel ver. 3.0 lub 4:1 :p

Nie wiem co team myśli o tym jak badać czy nie ma lichwiarskich ofert. Jak nei ma z tym problemu, to mogę być za
 

DeletedUser

Guest
nie bardzo "czuję" klimat tego pomysłu , ponieważ możesz handlowac jak chcesz :p
np wystawiasz 500 brązu za 250 kolonialnej i jesteś zarobiony że ho ho ;) a między tymi epokami jest 5 epok różnicy , zapytacie a kto taką lichwe kupi ? ano kupują ci którzy za brąz kupują surowiec do postawienia np arki czy jakieś inne cuda wianki :haha:
bo za 500 brązu dostają 1000 przyszłości a nie za 250 kolonialnej 500 przyszłości , tu jest haczyk ;)

wyższe epoki też można różnicować co 5 epok , kupują do GvG lub pereł :)
gdyby wprowadzono system , który proponujesz nastąpiłby bajzej na tagu w wersji level master :haha:
 

DeletedUser12852

Guest
Kiedyś było tak, że można było wymienić 1:1000.... ale.... właśnie było małe ale. Konta klony robiły takie przekręty, że głowa mała.
 

DeletedUser16965

Guest
A gdyby wprowadzic handel miedzy gildiami ale tylko towarami z tej samej epoki i w stosunku 1:1. czesto jest tak ze jakiegos towaru mamy za duzo np 8000 papieru a tylko 3000 porcelany wowczas mozna by bylo na ogolny rynek gildii wstawic oferte
1000 pamier za 1000 porelana

taki handel mogl by miec sens i byl by pomocny i raczej nie powodowal by przekretow ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Pomysł nie przejdzie ze względu na możliwe nadużycia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry