Haloween 2015r.

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?

  • Tak

    Głosy: 10 52,6%
  • Nie

    Głosy: 2 10,5%
  • Dopracowane tak

    Głosy: 4 21,1%
  • O

    Głosy: 3 15,8%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
Skoro temat z 2014r. się nie przyjął, to robię nowy inny w dacie ;)
Może trochę za wcześnie, bo mamy rok do tego zdarzenia, ale co tam:p
Proponuje, by w Evencie Halloween 2015 budynkiem specjalnym był "Nawiedzony Dwór", który będzie spełniał taką funkcję:
1.Będzie domkiem.
2.Zaprzeczając innym eventowym domkom, ten będzie generował dużo ludzi, ale mało pieniędzy;)
3.Ewentualnie będzie obniżał zadowolenie (tak jak Złomowisko z Post Moder.), jeśli by każdy mówił, że za łatwo.
4.Budynek 2x2, przypominający Dwór z okresu Jesieni, tylko bardziej poniszczony i porośnięty pnączami ;):D
Myślę, że pomysł Wam się spodoba;)
Komentarze i ankieta wypełniona na "Tak" mile widziana.

PS "O" W ankiecie oznacza "Obojętnie"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
Temat zamykam, podobny budynek jest w planach na halloween 2014.


Tymi słowami Danifae zakończyła poprzedni temat. Czytając ze zrozumieniem, coś takiego wejdzie do gry tak czy siak.

PS.
(...)3.Ewentualnie będzie obniżał zadowolenie (tak jak Złomowisko z Post Moder.), jeśli by każdy mówił, że za łatwo.(...)
A czy przypadkiem nie jest tak, że każdy człowiek obniża zadowolenie o jeden?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale dodatkowo ma obniżać, np. dodaje 100 ludności i odbiera tyle zadowolenia, ale dodatkowo obniża jeszcze o 50 :)
 

DeletedUser

Guest
ashantess napisała: Temat dotyczył 2014, więc został zamknięty. Jeżeli ma dotyczyć 2015, załóż nowy temat
Więc zakładam ;)
Hikari36 napisał: Ale dodatkowo ma obniżać, np. dodaje 100 ludności i odbiera tyle zadowolenia, ale dodatkowo obniża jeszcze o 50
Dokładnie o to mi chodziło :haha: ;)
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie:
Z jakich teraz powodów ten temat nie trafił do Perełek? :?
W końcu jak się nie pośpieszyć, to znowu będzie jak z pomysłem na 2014r. (Inno ma swój indywidualny plan:mad:)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Gdzie Ci się tak śpieszy? Jest dopiero lato 2014r., a gdzie dopiero październik 2015r...
 

DeletedUser8507

Guest
Dobry pomysł, ale bez niezadowolenie, niezadowolenie jest zbędne tam ;)
 

DeletedUser

Guest
Gdzie Ci się tak śpieszy? Jest dopiero lato 2014r., a gdzie dopiero październik 2015r...
Nie chcę aby było spóźnione tak jak z 2014r.

Poza tym zamierzam odkopać jeszcze przynajmniej jeden pomysł i podsunąć kolejne :p
 

DeletedUser8

Guest
Napisałam, w poprzednim temacie, że podobny budynek jest już w planach, jak więc wyobrażasz sobie dodanie jeszcze jednego rok później, gdy już będzie taki w grze?: )
 

DeletedUser

Guest
To dobra. Budynek może nie, ale żeby chociaż bonus był jaki ja proponuje:)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Coś mi się tak wydaje, że skoro teraz będzie podobny budynek na Halloween, to w 2015 będzie... jego rozszerzona wersja :haha:
 
Status
Zamknięty.
Do góry