GvG - Upubliczanianie Armii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5421
  • Data rozpoczęcia

Popierasz pomysł ?


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser5421

Guest
Jak wiadomo nie każdy w gildii ma czas ,ale każdy ma do każdego zaufanie. Moim pomyslem jest upubliczanianie jednostek.
Jak to dziala ? Kazdy moze przeznaczyc swoje jednostki dla gildii,aby nie była to fabryka niezależnych (dajesz => robisz nowe itd) wymyślilem aby nad ikoną jednostki w koszarach dać możliwość upubliczenienia jej,czyli walczyc nia , stracic nia itd może każdy. W swoich koszarach każdy widzi ktora jednostka jest publiczna. Jeśli atakuje sektor mamy dodatkowy przycisk ,,Armia Gildyjna" wchodzimy tam i dodajemy jednostki.

Liczę że to jest zrozumiałe.Jutro dodam zdjęcie.
 

DeletedUser4428

Guest
Jestem na nie, a dlaczego? bo to jest ułatwienie typu "niech gra przechodzi się sama". W grach internetowych jest jedna prosta zasada - nie grasz, nie masz.
 

DeletedUser8507

Guest
Jestem na nie. Dlaczego? Sądzę to samo co kolega powyżej
 

DeletedUser625

Guest
A ja znowu w ogóle nie mogę ogarnąć o co tu chodzi. xman jaśniej proszę.
 

DeletedUser

Guest
@Guanabana - chyba chodzi o to, że Ty dajesz armię a ktoś z lepszym bonusem/większą ilością czasu poprowadzi te jednostki. Podobnie jak to się będzie miało ze Skarbcem po aktualizacji. Leniwcy dają armię i tyle.
 

DeletedUser625

Guest
Czyli nie można było prościej napisać, żeby dodać do skarbca opcję donacji jednostek.
 

DeletedUser625

Guest
Wendrowiec jak ty już coś walniesz to od razu facepalm. Proszę następnym razem przemyśl to co piszesz przed wysłaniem odpowiedzi.
 

DeletedUser5256

Guest
Nie nie nie i jeszcze raz nie. Znowu tysiąc lewych kont do produkcji woja. Takiego problemu jeszcze nie było to trzeba zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Jak zrobicie z tego grę, w której człowiek będzie niepotrzebny, rezygnuję!
 

DeletedUser

Guest
Jestem za. Dzięki temu będę mógł płacić raz na jakiś czas jednostkami wojskowymi i będę miał od gildii spokój w związku z tym całym bezsensownym wyścigiem donikąd, zwanym GvG.

Wendrowiec jak ty już coś walniesz to od razu facepalm. Proszę następnym razem przemyśl to co piszesz przed wysłaniem odpowiedzi.
Wendrowiec ma rację. Włócznikami i jednostkami z brązu nie można walczyć w GvG, gdyż nie ma brązowej prowincji GvG, a w każdej innej można walczyć jedynie jednostkami przypisanymi do tej samej epoki, co prowincja.
Nie nie nie i jeszcze raz nie. Znowu tysiąc lewych kont do produkcji woja. Takiego problemu jeszcze nie było to trzeba zrobić.
Jakich lewych kont? Nie zakłada się lewego konta, by zrobić wojsko do przemysłowej, kolonialnej, czy jesieniośredniowiecznej. Doprowadzenie konta do takiego poziomu technicznego wymagałoby dużych nakładów pracy i dóbr. Nie powstawałyby ot tak konta tworzone i rozwijane do wyższych epok (co trwa miesiące) tylko po to, by produkowały wojsko. A jeśliby powstały, to czym się różnią od gildii, która przyjmuje wielu ludzi tylko dla woja? To samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Obecnie za pomysły do GvG dziękujemy. Planowane są zmiany w GvG, a dopiero po nich będzie miało sens zgłaszanie pomysłów, gdyż muszą być dostosowane do wprowadzonych zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry