GvG - punkty za walki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4259
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4259

Guest
w początkowej wersji (jeszcze na becie) walki w GvG nie były liczone do indywidualnego rankingu ogólnego Graczy (nie było za nie punktów), co wywołało ogólne oburzenie - interesuje mnie, co teraz sądzicie na ten temat?
 

DeletedUser3876

Guest
No cóż, pomijając wszystkie fakty kombinowania z oblężeniami i skakaniem, uważam, że każda walka powinna być uhonorowania punktami.
Nawet Gracze nie kombinujący przecież potrzebują motywacji do walki, a nie oszukujmy się - punkty walki na mapie GvG to jednak nagroda za poświęcenie armii, czasu, obmyślenie taktyki, zebranie składu etc (pomijam bonusy gildii).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja bym się cieszyła z rozdzielenia punktacji, a z drugiej strony ranking w tej grze nigdy do mnie nie przemawiał, osoby bijące się po piersi i piszące jestem nr 1 w foe chyba nie istnieją? Mam nadzieje że nie istnieją :haha:
 

DeletedUser

Guest
Ja bym się cieszyła z rozdzielenia punktacji, a z drugiej strony ranking w tej grze nigdy do mnie nie przemawiał, osoby bijące się po piersi i piszące jestem nr 1 w foe chyba nie istnieją? Mam nadzieje że nie istnieją :haha:

Oj chyba istnieją:) A przynajmniej dążą do tego aby móc dumnie wypowiedzieć takie słowa :)
 

DeletedUser8764

Guest
Oj chyba istnieją:) A przynajmniej dążą do tego aby móc dumnie wypowiedzieć takie słowa :)

Jest gorzej, niektórzy zrobili sobie z tego sens życia ... fiksacja totalna :p


A punkty za walki GvG powinny się naliczać, może w osobnym rankingu(?) aby nie zaburzać wyniku PvP jak to się teraz dzieje.
 

DeletedUser

Guest
OK.
Mam jednak inny temat.Wymiana slotów.Dlaczego podmienione wojsko musimy tracić.Sam walczę w GvG.Mam 1 sektor.Często atakowany.Oczywiście nie jestem dłużny.Jednak ponowne skompletowanie wojska trwa dosyć długo.Może inaczej to wygląda w dużej gildii.Tam kilku graczy obstawia sloty.
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
OK.
Mam jednak inny temat.Wymiana slotów.Dlaczego podmienione wojsko musimy tracić.Sam walczę w GvG.Mam 1 sektor.Często atakowany.Oczywiście nie jestem dłużny.Jednak ponowne skompletowanie wojska trwa dosyć długo.Może inaczej to wygląda w dużej gildii.Tam kilku graczy obstawia sloty.
Pozdrawiam.

Jaki byłby sens gry na GVG jakby do niczego nie było potrzeba wojska? Wystarczy że do oblężenia nie trzeba wojska. Jakbyśmy jeszcze mogli wymieniać obrone i atakować nie posiadając własnej armii to cały ten system byłby bez sensu.
 

DeletedUser11123

Guest
wydawało mi się że idea zakładania oblężenia bez wojska jest jedną z najgłupszych jaka zawitała do świata FoE i ciężko będzie to przebić. ale darmowa wymiana wojska w obronie bije już wszelkie rekordy.
 

DeletedUser

Guest
ZbigniewChajzer-
Mówię o czym innym.O całkowitej utracie wymienionego wojska w slotach.Choć mam 8 zakładów produkujących ciężkie czołgi
i 1 czempiona + 9 jednostek dziennie z Alcatraz to ciężko mi nadążyć z produkcją.Gdyby w slotach można by wymieniać tylko utracone lub ranne jednostki byłoby lżej.Zaznaczam że sam walczę w GvG - Mam 1 sektor.Mam "gildię" 1 osobową.

reeb* -
A co masz do darmowej wymiany wojska w slotach.Wystarczy jak włożę raz przy umieszczeniu wojska.Zapewne dużo atakujesz i nie na rękę ci jest gdy przeciwnik uzupełni lub wymieni ranne wojsko w slotach.
 

DeletedUser8764

Guest
.Choć mam 8 zakładów produkujących ciężkie czołgi
i 1 czempiona + 9 jednostek dziennie z Alcatraz to ciężko mi nadążyć z produkcją.Gdyby w slotach można by wymieniać tylko utracone lub ranne jednostki byłoby lżej.Zaznaczam że sam walczę w GvG - Mam 1 sektor.Mam "gildię" 1 osobową.

i tu pies pogrzebany :p bo GvG jakby nie patrzył stworzona jest dla zespołów
 
Do góry