[Forum ogólne] GvG - GALERIE

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem opcji usuniecia czasowego Galerii Sław z miasta


  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser7112

Guest
Witam,
w chwili obecnej możliwe jest osiągniecie maksymalnie 50tego poziomu Gildii w GvG.
Wiele osób posiada Galerie Sław - w chwili obecnej bezużyteczne. Kiedy nastąpi rozszerzenie nastepnych leveli - brak informacji.
Stąd pomysł: przechowanie Galerii Sław w Inwentarzu. Gracze mogą je usunąć z miasta - i umiescic ponownie w mieście po aktualizacji otwierajacej kolejne poziomy. Mechanizm takiej operacji - do ustalenia przez Inno.
Inno Games w ten sposób pójdzie na rękę graczom którzy z mozołem walczyli o Galerie lub walczyli o zestawy renowacyjne do ich "upgrade" do epok aktualnych dla gracza. Jednoczesnie rozwiaze problem "potencjału który sie zbiera ale nie jest dodawany"
Byłby to miły gest, w duchu listu do graczy.

Jeżeli jestes Graczu w Gildii która jeszcze nie jest na 50 levelu: pamietaj: za 2-3 -5 miesiecy możesz mieć ten sam dylemat. Możesz też trafic do Gildii gdzie bedziesz miał taki sam dylemat. Głosuj rozsądnie ;-)
 

Auksacer

Wicehrabia
Tak jak ktoś wspomniał na tym forum, w innym temacie. Pomysły chowania budynków do Inwentarza były wielokrotnie odrzucane i raczej małe szanse, że teraz nagle dla pewnego % Graczy będzie taka możliwość. Wielu Graczy, którzy nie są w gildii na 50 poziomie może poczuć się niezadowolona, że taka możliwość jest dostępna tylko "dla wybranych", niezależnie od powodów. Odkopywanie odrzucanych pomysłów w walce z limitem poziomów GvG jest po prostu bezproduktywne.

Z tego co wiem, to najbardziej możliwe rozwiązania w tej kwestii to:
- voucher na podniesienie poziomu, jak to miało miejsce z perłami militarnymi
- odkładanie zebranego potencjału na przyszłe poziomy

Jednak tak naprawdę chyba nawet InnoGames jeszcze nie wie jak to rozwiązać i czy dają w ogóle nowe poziomy czy nie wymyślą czegoś nowego. Ja osobiście wolałbym, żeby IG wymyśliło coś nowego, niż dokładało nowe poziomy, bo wtedy musieliby już dodać nielimitowane poziomy, a to wiązałoby się z niższymi nagrodami na kolejnych poziomach. W rezultacie czego gildie na wysokich poziomach i tak zaczęłyby kręcić nosem, że nie opłaca się walczyć dla tak marnych bonusów. Dlatego myślę, że najlepiej wprowadzić tu jakiś powiew świeżości, coś nowego. W każdym bądź razie, jak już wspomniałem - odkopywanie wielokrotnie odrzucanych pomysłów raczej tutaj nie przejdzie.
 
Ostatnia edycja:

bartekmod

Książę
Pomysły chowania budynków do Inwentarza były wielokrotnie odrzucane i raczej małe szanse, że teraz nagle dla pewnego % Graczy będzie taka możliwość.

W moim odczuciu ta sytuacja jest zgoła inna, odmienna, więc i wymaga odmiennych rozwiązań. A rozwiązanie powinno być dostępne dla wszystkich Graczy (to że nikt z Gildii poniżej 50 lvl nie schowa GS to inna sprawa)


Wielu Graczy, którzy nie są w gildii na 50 poziomie może poczuć się niezadowolona, że taka możliwość jest dostępna tylko "dla wybranych", niezależnie od powodów.

Sam jestem w Gildii o 33 lvl... nie byłbym niezadowolony...

zwyczajnie byłoby to uczciwe
 

DeletedUser7112

Guest
Tak jak ktoś wspomniał na tym forum, w innym temacie. Pomysły chowania budynków do Inwentarza były wielokrotnie odrzucane i raczej małe szanse, że teraz nagle dla pewnego % Graczy będzie taka możliwość. Wielu Graczy, którzy nie są w gildii na 50 poziomie może poczuć się niezadowolona, że taka możliwość jest dostępna tylko "dla wybranych", niezależnie od powodów. Odkopywanie odrzucanych pomysłów w walce z limitem poziomów GvG jest po prostu bezproduktywne.

Z tego co wiem, to najbardziej możliwe rozwiązania w tej kwestii to:
- voucher na podniesienie poziomu, jak to miało miejsce z perłami militarnymi
- odkładanie zebranego potencjału na przyszłe poziomy

Jednak tak naprawdę chyba nawet InnoGames jeszcze nie wie jak to rozwiązać i czy dają w ogóle nowe poziomy czy nie wymyślą czegoś nowego. Ja osobiście wolałbym, żeby IG wymyśliło coś nowego, niż dokładało nowe poziomy, bo wtedy musieliby już dodać nielimitowane poziomy, a to wiązałoby się z niższymi nagrodami na kolejnych poziomach. W rezultacie czego gildie na wysokich poziomach i tak zaczęłyby kręcić nosem, że nie opłaca się walczyć dla tak marnych bonusów. Dlatego myślę, że najlepiej wprowadzić tu jakiś powiew świeżości, coś nowego. W każdym bądź razie, jak już wspomniałem - odkopywanie wielokrotnie odrzucanych pomysłów raczej tutaj nie przejdzie.

sęk w tym, ze tu sytuacja jest "troche" inna:
- gracze nie wiedza na co czekac:-) a Galerie zajmuja troche miejsca. Są dla części graczy "dobrem zbytecznym" a dla jeszcze wiekszej grupy graczy staną sie takim dobrem za jakiś czas.
Brak info o tym co później to problem dla Inno - mogą ten problem w taki sposób "wygładzić" /nie zlikwidować/.
Galerie mogą ale nie muszą być potrzebne w takiej czy innej formie do nastepnego rozszerzenia leveli w GvG.

Ale niech Inno weźmie troche odpowiedzialnosci na siebie.
 

Auksacer

Wicehrabia
Wiedziałem, że będą opinie "to co innego", "to inna sytuacja", jednak rozwiązanie jest to samo, tylko zmodyfikowane. Według mnie to takie na siłę wyszukiwanie rozwiązania, manipulowanie odrzuconymi pomysłami, sami pewnie nie wierzycie, że to przejdzie;) Jeśli już InnoGames rozwiąże jakoś problem Galerii Sław, to będzie to PO, nie PRZED rozwiązaniem problemu limitu poziomów GvG. Tak więc i tak trzeba najpierw poczekać na rozwiązanie problemu z limitem poziomów GvG przez InnoGames.
 
Ostatnia edycja:

astrotaurus

Hrabia
Mnie tam jeszcze bardzo daleko do 50. poziomu, a w dodatku sam nie mam żadnej Galerii... ale sytuacja jest dziwna.
Głosuję za pomysłem choć nie sądzę by IG poszło na takie sztukowanie problemu.
 

DeletedUser8507

Guest
poczytaj o przenoszeniu budynku do inwentarzu, galeria sław to też budynek, czyli to by było za duże ułatwienie, a gdy gildia nie ma 50lv a ktoś bu schował galerie to by nie było fair wobec gildii, tylko dlatego że cośtam mu sie zachciało
 

DeletedUser

Guest
poczytaj o przenoszeniu budynku do inwentarzu, galeria sław to też budynek, czyli to by było za duże ułatwienie, a gdy gildia nie ma 50lv a ktoś bu schował galerie to by nie było fair wobec gildii, tylko dlatego że cośtam mu sie zachciało

Zgadzam się z Tobą w 100% :)
 

DeletedUser12464

Guest
sęk w tym, ze tu sytuacja jest "troche" inna:
- gracze nie wiedza na co czekac:-) a Galerie zajmuja troche miejsca. Są dla części graczy "dobrem zbytecznym" a dla jeszcze wiekszej grupy graczy staną sie takim dobrem za jakiś czas.

Tylko czekać, aż Inno zapowie definitywnie że koniec drzewa technologicznego i płacz że perły dające PR są zbędne i że chcemy je móc schować do ekwipunku bo są chwilowo bezproduktywne ale może kiedyś się przydadzą więc szkoda wywalać. Sprawa jest prosta - jak ktoś uważa, że Galerie nie są mu potrzebne bo są "bezproduktywne" to niech wywala i tyle. Ale jeśli ktoś uważa że jednak jest cień szansy że mogą się przydać, to musi sobie potrzymać owe zapychacze terenu.

Jeśli taki pomysł jak powyżej by przeszedł, to zakładam ankietę że chcę wedle uznania chować studnie życzeń...
 

bartekmod

Książę
Tylko czekać, aż Inno zapowie definitywnie że koniec drzewa technologicznego i płacz że perły dające PR są zbędne i że chcemy je móc schować do ekwipunku bo są chwilowo bezproduktywne ale może kiedyś się przydadzą więc szkoda wywalać.

PR oprócz drzewka technologii możesz przeznaczyć do Pereł Architektury, możesz ich użyć do handlu
więc mają aż 3 zastosowania

potencjał z GS ma jedno jedyne zastosowanie, ot taka różnica
 
Do góry