Gry via www inne niż FoE

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17316
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17316

Guest
Hej :)

Polecicie jakieś ciekawe gry via www poza FoE, które ogrywacie w wolnym czasie? 12h przed komputerem robi swoje i czasem jest chęć oderwać się od pracy na rzecz "paru kliknięć w gierkę" :) Preferuję gry, które dysponują aplikację na system Android bądź oferują w miarę przyjazną w obsłudze stronę mobilną i nie wymagają mimo wszystko wielkiego zaangażowania.

Osobiście poza FoE ogrywam sobie też Shakes&Fidget, którą sobie chwalę, ale to jakoś dalej za mało :)
 

DeletedUser14757

Guest
S&F, Soccer Star i Bloodmoon grałem kiedyś i to za kasę ale mi sie znudziło ;p
 

DeletedUser17316

Guest
Clash of Clans czy Clash Royale kojarzę, ale to właśnie niestety gry tylko mobilne. Najbardziej zależy mi na czymś ciekawym do ogrywania na przeglądarce z możliwością ewentualnego odpalenia w domu na 5 minut na telefonie gdyby trzeba było coś tam zebrać/kliknąć etc.
 

DeletedUser17316

Guest
Właśnie przewinęło mi się w zeszłym tygodniu przez przeglądarkę, ale jakoś odstraszył mnie design strony głównej. Skoro jednak polecasz to myślę, że sprawdzę co ciekawego mają do zaoferowania.

Swoją drogą przypomniał mi się hattrick.org, którego swego czasu namiętnie ogrywałem, może znowu spróbuję swoich sił :)
 

DeletedUser3372

Guest
Polecam gre War and Order gra tylko mobilna ale warta zachodu bardziej agresywna od FOE typowo nastawiona na budowanie potegi militarnej i walce
 

DeletedUser10835

Guest
Niestety, anno się skończyło. Zamykają grę 18.01.2018r.
 

DeletedUser19165

Guest
Diggy's Adventure super gra.Kopiesz,wypełniasz zadania i jest bardzo dużo wydarzeń specjalnych.Polecam.(mobilna tylko na tablety i telefony).
 

DeletedUser19228

Guest
Ja zmarnowałem kilka lat (od 3 gimnazjum do połowy doktoratu) na ogame, w sumie nie polecam bo wciągające i ostatnio pojawiło się strasznie dużo dodatkowych płatnych opcji. Poza tym odkąd można wejść przez komórkę na konto i nie trzeba dzwonić do kolegi z pytaniem "nie siedzisz przypadkiem przy komputerze" to już nie to samo, więc jakbyście nie mieli co zrobić z 10 latami życia to czemu nie...
 
Do góry