[Inne] Grupa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22240
  • Data rozpoczęcia

"GRUPA" co sądzicie o takiej zakładce obok trzech pozostałych zakładek?


  • W sumie głosujących
    8
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser22240

Guest
Chciałbym zaproponować utworzenie czwartej zakładki o nazwie "GRUPA".
Są Sąsiedzi, Gildia i Znajomi. Ostatnio spotkałem się z taką sytuacją, w której członkowie różnych Gildii chcą sobie pomagać i wymieniać się informacjami. Aby można było sobie pomagać w wymianie surowców czy budowie pereł architektury, najlepiej być znajomym czy w gildii. Ale nie każdy chciałby rezygnować ze swojej gildii po to aby tworzyć nową czy usuwać znajomych, tylko po to aby zaprosić innych do współpracy.
Dlatego mam taką propozycję aby utworzyć właśnie czwartą zakładkę o nazwie "GRUPA", która miałaby takie uprawnienia jak znajomi lub członkowie gildii. Ale nie mogliby występować nigdzie jako tak jak gildia.
 

MacKayla*

Wójt
Chodzi o to, by wśród znajomych mieć tych, z którymi nie współpracujemy i nie mamy z nimi nic wspólnego, a osobno mieć znajomych, którzy znajomymi nie są, ale z nimi współpracujemy?
Ale po co w takim razie mieć tych znajomych, którzy są znajomymi, ale nie mamy z nimi nic wspólnego?
Może lepiej mieć tylko tych znajomych, którzy znajomymi nie są, ale współpracują ?
 

DeletedUser2383

Guest
A nie prościej stworzyć sobie osobą grupę do spamu i pododawać do znajomych jej członków?
 

DeletedUser22240

Guest
Chodzi o to, by wśród znajomych mieć tych, z którymi nie współpracujemy i nie mamy z nimi nic wspólnego, a osobno mieć znajomych, którzy znajomymi nie są, ale z nimi współpracujemy?
Ale po co w takim razie mieć tych znajomych, którzy są znajomymi, ale nie mamy z nimi nic wspólnego?
Może lepiej mieć tylko tych znajomych, którzy znajomymi nie są, ale współpracują ?
Tak jak mówisz. Tylko czasami trzeba znajomych, z którymi sie współpracuje i utrzymuje kontakt usuwać, aby zrobić miejsce, a raczej aby mieć możliwość dodania kogoś innego. Wiem miałem znajomych ponad 120 i abym sam mógł zaprosić kogoś na kim mi zależało musiałem ponad czterdziestu usunąć. I właśnie dlatedo powstała moja propozycja utworzenia nowej zakładki o nazwie "GRUPA".
 

DeletedUser22240

Guest
A nie prościej stworzyć sobie osobą grupę do spamu i pododawać do znajomych jej członków?
Czy nie prościej dodać grupę do spamu? Ale gdzie ją dodać? Jedyne wyjście usunąć wszystkich znajomych lub stworzyć gildię. Tylko po co? Chyba, że padnie propozycja ze strony suportu, że można dodawać bez ograniczeń innych graczy do znajomych. Jak na razie Jak na razie możesz posiadać tylko więcej niż 80, a dodać do 80 znajomych.
 

DeletedUser22240

Guest
Gdybyś był tak dobry i przetłumaczył to na język polski, to można by zrozumieć o co Ci chodzi.
Niemieckiego nie znam, angielskiego też, może po rosyjsku mógłbym to wytłumaczyć. A j. polskim posługuję się już ponad pół wieku. Dla mnie jest zrozumiały. Gorzej z j. polskim jakim posługuje się dziś młodzież. Czasami jest on dla mnie jak język obcy.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Niemieckiego nie znam, angielskiego też, może po rosyjsku mógłbym to wytłumaczyć. A j. polskim posługuję się już ponad pół wieku. Dla mnie jest zrozumiały. Gorzej z j. polskim jakim posługuje się dziś młodzież. Czasami jest on dla mnie jak język obcy.
No to tym bardziej, będzie Ci łatwiej przełożyć z Twojego na polski.

To, co ma znaczyć?
Ale nie mogliby występować nigdzie jako tak jak gildia.
 

DeletedUser22240

Guest
No to tym bardziej, będzie Ci łatwiej przełożyć z Twojego na polski.

To, co ma znaczyć?
A co tu dużo do zrozumienia kasia2389? Po prostu gildia ma swoje przywileje i prawa. Znajomych motywujesz i odwiedzasz w tawernie. A w grupie mogłabyś mieć innych graczy, z którym mogłabyś pomagać np. przy podnoszeniu pereł architektury na wyższy poziom. Przykładowo. A teraz musisz mieć tchy graczy w gildzie lub w znajomych. To już przełożone jest na najprostszą polszczyznę. Chyba, ze ja j. polskiego nie znam.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Chcesz mieć dodatkowych znajomych tylko do wpłacania w perły? Czy może jeszcze coś, handel i motywacja?
 
Do góry