Grupa graczy CS:GO grająca "inaczej"

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
DknRxHu.jpg


Witam, właśnie wczoraj założyliśmy grupę Nooobe Team graczy Counter-Strike: Global Offensive, którzy będą grali oraz tą grę streamowali.
Założenia są takie, że gramy na lajcie i ze śmiechem jak noobki. Jest to coś nowego, bo zawsze gracze jak nagrywają to robią to na poważnie, a my będziemy grać "inaczej" ;)
Organizujemy także konkurs, w którym wystarczy polubić naszą stronę na Facebooku i weźmie się udział w losowaniu 20 biletów na Young Stars Festival 2015.
Zapraszam więc do polubienia/subskrybowania/śledzenia naszych profili:
Facebook: >KLIK<
Youtube: >KLIK<
Google+: >KLIK<
Twitch: >KLIK<
Twitter: >KLIK<


Zapraszam też na naszą stronę Nooobe Team która w chwili obecnej jest tworzona.
 

DeletedUser13910

Guest
yyyyyy to jest Forge of Empires a nie CS:GO. A tak w ogóle to co wy w tym czymś widzicie?
 

DeletedUser3220

Guest
yyyyyy to jest Forge of Empires a nie CS:GO. A tak w ogóle to co wy w tym czymś widzicie?

Forum nie musi dotyczyć tylko Forge of Empires, to raz. Jest oddzielny dział na inne rzeczy, niż FoE.
A dwa, jeżeli nie podoba Ci się w co grają inny proponuję krytykę konstruktywną, a nie czysty hejt ;)
 

DeletedUser13910

Guest
Chyba ktoś tu czegoś nie zrozumiał. To nie był czysty hejt. Hejt wyglądałby inaczej.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To jest hejt. Nikt się Ciebie nie pyta co widzisz w "tym czymś" (jak to ująłeś) FoE, no chyba, że cię ktoś hejtuje. Każdy gra w to co lubi i pytanie co w tym widzi nie jest na miejscu.
Jeśli zadałbyś pytanie, dlaczego akurat ta gra, albo inne podobnej treści to już będzie pytanie o opinię na temat gry i będzie o wiele lepiej przyjęte.
Dział jest z twórczości własnej, a nagrywanie swojego grania to jest właśnie twórczość ;)

P.S Niedługo będzie 2 godzinne otwieranie skrzynek, a gościem specjalnym będzie znany (wiadomo, że nie wszędzie :D) youtuber Thor ;)
 

.Bart.

Szlachcic zagrodowy
A oto mój plugin dla admina zmiksowany z jeszcze innym CS 16. + AMXX mod
bardzo popularne do gry z botami (nie próbowałem z ludźmi)
Pluginy jak w tytule (zwróćcie uwagę na ilość amunicji po przeładowaniu i ilości granatów, również po zmianie broni :)
Jakby co, to poszukami udostępnie, bo mam na Chomiku, ale nie pamiętam hasła do pliku, mam również sporą część ulepszonych map wyglądających, jak w SC GO
To tylko minutka.. i przepraszam za jakość, ale nagrywałem na starym kompie

<iframe width="768" height="480" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 

.Bart.

Szlachcic zagrodowy
Wszystko jest do modyfikacji po kontakcie ze mną (gdyby ktoś chciał np określoną ilość amunicji)
 
Do góry