Grepolis

  • Rozpoczynający wątek gru23
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser971

Guest
Odp: Grepolis

Teraz to szczerze powiem nawet nie wiem jak te nowe grepo wygląda :).
 

DeletedUser1619

Guest
Odp: Grepolis

w 2010 fajniej sie gralo
stara wersja no i tyle opcji premium nie bylo co teraz
Racja. Ja w sumie grałem trochę później, ale też na starej wersji w świecie MY i gdy zmienili na nową to już nie było to samo, coraz rzadziej się logowałem, aż przestałem grać.
 

DeletedUser

Guest
ja gram w grepolis na świecie kappa i mam tam 6 miast i jestem w rankingu 367
 

DeletedUser

Guest
6 miast i 367 pozycja to musi tam byc teraz niezla frekwencja
 

DeletedUser3669

Guest
Gralem na Thecie (tak ten serwer zwal sie chyba) ale po podbiciu 20 miast juz mi sie znudzilo zanim ustawilem produkcje w 1 i tak przelecialem do 20 to musialem znowu w tym 1 klikac to sie stalo troche nudne ale nie powiem jest tam fajny shoutbox dla klanow czego tu brakuje :)
 

DeletedUser5636

Guest
grałem na Theta, na jesieni bodajże usunałem konto a grałem od powstania tego świata. znudziło mnie bo od roku gracze ubywali, a wchodzenie zeby obsłuzyć 144 miasta wymagało co najmniej 2h.
Aczkolwiek zastanawiam sie czy nie wznowić gry jak sie pojawi nowy świat...

ps. pozdrowienia dla graczy z Morii :)
 

DeletedUser5005

Guest
Ja dawno nie grałem konto jest świata brak. :( Ciągle jest tylko "Błąd wewnętrzny, spróbuj później"
 

DeletedUser4738

Guest
Grałem, było fajnie ale pierwszy raz mi się znudziło to zostawiłem miasto. Po ok 6 miesiącach wróciłem i z jako takim doświadczeniem trochę więcej już osiągnąłem. No ale rozpętała się wojna (nie pamiętam kto wywołał) i mimo początkowych sukcesów przegraliśmy. Ja sam 2 tygodnie ataki odpierałem w stolicy. W drugim mieście było spokojnieć i tam budowałem statki. Nagle się na drugie przerzucili i stolice trochę odbudowałem, ale niewiele pomogło.
 

DeletedUser7896

Guest
Ja gram teraz na Omedze i Delfach. Kiedyś grałem na Phi, ale znudziło mi się. Po paru miesiącach wróciłem i już tam mnie podbili.
 

DeletedUser

Guest
Ja dopiero zacząłem (gram w to pierwszy raz), gram na Heraklionie, gra mi się podoba przejąłem już 3 wsie na których teraz żeruje :D
 

DeletedUser8914

Guest
Ja grałem na Bizancjum i Hiperborei, obecnie na Achillesie
 

DeletedUser426

Guest
Pamiętne czasy ... najlepszy sojusz swojego czasu na becie :D (chyba grałem na becie , już nie pamiętam) i blokada konta za próbe sprzedaży :D:D
 

DeletedUser9945

Guest
kiedyś grałam w grepolis ale odeszłam z gry na świecie Ateny
 

DeletedUser13446

Guest
Kiedyś grałam, ale specjalnie dużo czasu grać nie mogłam (za dużo ataków). Moim ostatnim światem była Troja.
 

DeletedUser20570

Guest
No bo teraz jest 2018!!! A przecież ostatni wpis był w 2015!!! No, oczywiście nie licząc moich wpisów:);)
 

carpatka

Szlachcic zagrodowy
Ex-Team
Miła i wkręcająca była gra, świetny pożeracz czasu, kilka lat nie zaglądałam do gry, istnieje jeszcze?
 
Do góry