granie na tablecie/smartfonie z androidem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser651
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser651

Guest
Często nie mam mnie w domu a do farge zaglądać trzeba w miarę regularnie, więc próbowałem zalogować się na smartfonie i tablecie( oba z androidem). niestety nie udało mi się, adobe flash player w wersji 11.2 nie da się zainstalować, a bez niego nie da się grać na androidzie!!! nie wime co mam robić, grałem już w kilka gier on line i nigdy nie było takiego problemu!! jeśli ktoś mam rowiązanie takiej kwestii proszę o info i pomoc:) skąd wziąć adobe w wersji minimum 11.2 na androida?? jak grać na telefonie/tablecie??

pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: granie na tablecie/smartfonie z androidem

Z tego co wiem to w najbliższych planach nie ma wersji mobilnej FoE bo nawet ta na PC jest dopiero beta ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: granie na tablecie/smartfonie z androidem

Zapomnij, flash zostanie całkowicie usunięty z androida wraz z wersją 4.1 Jelly Bean.
 

DeletedUser1122

Guest
Odp: granie na tablecie/smartfonie z androidem

Flash 11.2 jest dostępny, z tego co wiem, tylko na wersje androida 4.0+. Sam chciałem aktualizować i siebie na LG, ale nie da rady.. :<
 

DeletedUser

Guest
Odp: granie na tablecie/smartfonie z androidem

Zapewne wraz z rozwojem gry taka aplikacja zostanie wprowadzona. Nie musi ona wyglądać w ten sam posób co na komputerze. Myślę, że będzie to wersja lżejsza pozbawiona animacji coś na wzór mobilnej wersji Grepolis.
 

DeletedUser1594

Guest
Odp: granie na tablecie/smartfonie z androidem

nie ma mobilnej wersji 11.2 na andka....przed chwila sprawdzalem :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: granie na tablecie/smartfonie z androidem

Ciekawe jak tutaj gra będzie działać i kto z twórców był na tyle nierozsądny, by tworzyć grę w oparciu o wycofywaną technologię, która zniknie do 2 kwartału następnego roku. Niech zaczną myśleć o HTML5 a nie Flash...
 

DeletedUser759

Guest
Odp: granie na tablecie/smartfonie z androidem

nie ma mobilnej wersji 11.2 na andka....przed chwila sprawdzalem :/
Kopałem się z tematem 2 dni. Najpierw na szajsungu GS2 a później na Nokii z symbianem 6. Nie było łatwo, ale znalazłem na androdka wersję 11.3. Na symbianie też po sporej walce z szukaniem zostało przy 11.2. A i tak nici z grania. Jeśli aplikacja nie jest przeznaczona na urządzenia mobilne to równie dobrze ( a nawet chyba lepiej i uczciwiej ze strony stwórców gry) byłoby umieszczenie komunikatu "stuknij się w głowę", "daj se siana" albo coś w tym stylu, a nie ładowanie ludzi w trąbę że im czegoś w smartach brakuje. A tłumaczenie że to beta...hahaha ;-)
 
Do góry