[Walki] Graficzne odróżnienie jednostek "przemieniony łotr" na polu bitwy

Czy graficzne odróżnienie łotrów to dobry pomysł??

  • Tak

    Głosy: 15 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
Zawituję ;)

Często mam problem, walcząc jednostką zwykłą + 7x przemieniony łotr, polegający na tym, że nie wiem która z jednostek to jednostka zwykła. Często ta niewiedza kończy się w ten sposób, że w następnej turze pozostają po mojej stronie jedynie same łotry, co jak wiadomo z góry skazuje na porażkę :)

Oznaczenie graficzne jednostek (zwykła/przemieniony łotr) na polu bitwy ułatwiłoby utrzymanie jednostki zwykłej przy życiu.

Wiem, że można to sprawdzić w dymku na dolnym panelu, ale jest to czasochłonne i mimo wszystko łatwo tę jednostkę "zgubić" w ferworze walki.
 

DeletedUser19250

Guest
Chciałbym tylko wspomnieć iż był taki krótki czas (przynajmniej w wersji mobilnej) kiedy łotry przemieniały się na planszy a na pasku już nie. Wtedy zawsze wiedziałem jaką jednostką walczę. Może do tego dało by się wrócić?
 

DeletedUser18000

Guest
Fajnie by było też jak by jednostki niezależne się różniły nie tylko na pasku na dole, ale także na polu bitwy...
Problem w tym że interface bitwy ma tyle wad, że w ogóle nie wiadomo od czego zacząć :/
Trudno określić na jakim terenie stoi jednostka
Czasami trudno określić zasięg ruchu i ataku jednostki.
Czasami nawet trudno odróżnić rodzaj jednostek, bo są tak do siebie podobne.
Najeżdżając na jednostkę na pasku, nie sposób określić gdzie ta jednostka jest na polu bitwy, podświetlenie jet niewidoczne, a i tak przeważnie zasłania ją dymek z informacjami :/
No i już zupełnie niezrozumiałe jest to że na pasku na dole mimo że niby można go przesuwać, i tak niema wszystkich jednostek :/
 

DeletedUser18282

Guest
Ja wypowiem się, krótko jako członek Obsługi Gry,

Jestem na Tak.
 
Do góry