gra za 4 lata

Status
Zamknięty.

Mikekun

Książę
KeYse, klient to dość dobry i oczekiwany pomysł bowiem gra co rusz staje się co raz bardziej zaawansowana techniczne na przeglądarkę. I niestety widać na obecną chwilę glicze które na pewno na klijencie by nie występowały. Min problem z paskiem znajomych odnawianych od czasu do czasu lub problem z wiecznie otwierającym się oknem albo zarządzania armią albo mapą kontynentalną. Wtedy też widzimy że przeglądarka nie daje rady z obsługą tak zaawansowanych rzeczy.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
mogę się zapytać o co chodzi z flashem? dlaczego uważacie że flasha może nie być za 4 lata?
Ponieważ Flash przy html5 jest przestarzały, posiadający zbyt wiele dziur oraz jest zbyt nieoptymalny. Pewnie jest więcej wad, w porównaniu do html5, ale te bym powiedział jako główne.
 

DeletedUser

Guest
mi się wydaje że html5 to coś podobnego do html? a w tym można tylko pisać strony a nie gry gry da się w java i flash chyba że nie mam racji to przepraszam

//PablooS
Właśnie się mylisz. Gry idzie pisać nawet w PHP, wszystko zależy jaka to gra ma być :p
 

DeletedUser15721

Guest
mi się wydaje że html5 to coś podobnego do html? a w tym można tylko pisać strony a nie gry gry da się w java i flash chyba że nie mam racji to przepraszam

//PablooS
Właśnie się mylisz. Gry idzie pisać nawet w PHP, wszystko zależy jaka to gra ma być :p

Boże, widzisz i nie grzmisz. HTML5 to najnowsza wersja HTML. Można w nim pisać gry za pomocą JavaScript i PHP, których jest coraz więcej (niestety).
Java i Flash to przeszłość, obie technologie okazały się POWAŻNĄ luką w bezpieczeństwie przeglądarki (wykradanie haseł, plików, keyloggery = furtka dla wirusów). Dlatego ostatnio przyśpieszyło tempo porzucania Flasha. Ostatnimi aplikacjami będą... gry przeglądarkowe, gdyż twórcy potrzebują dużo czasu i pieniędzy, aby przenieść grę do HTML. Jeżeli tego nie zrobią, będą mieli problemy, bo nie będą mieli Flasha.
Ostatnio było tak głośno o Flashu, że w popularnych przeglądarkach trzeba zgadzać się na aktywację wtyczki Flash Player na każdej stronie, jeśli nie używamy tego "bezpiecznego" (i mniej wydajnego) przeglądarkowego Flasha. Skąd to wiem? Zajmuję się tym na co dzień. :)
 

DeletedUser

Guest
Za 4 lata w tej grze nie będzie studni życzeń, świątyni wiedzy itp.Nie będzie też czempionów oraz łotrów, gdyż menadżerowie
wszystkie najlepsze budynki eventowe zlikwidują jak i wszystkie najlepsze jednostki. Gracze zaś będą musieli za diamenty kupować
takie dziadostwo i badziewia jak dobosz i chorąży oraz szkoły doboszów i sztaby chorążych oraz inne dziadostwo zwane świątynią inspiracji. Drzewo miłości z walentynek będzie musiało być motywowane wyłącznie diamentami i to na godzinę, a za każdą następną godzinę trzeba będzie płacić diamentami podwójnie. To spowoduje, że FoE stanie się w ogóle dziadowską grą i gracze będą z niej odchodzić co wreszcie spowoduje jej upadek. A "mądrzy" menadżerowie i producenci będą się głowić dlaczego gra upadła i zbankrutowała skoro było tak super! Że doboszy i chorążych kupowało się za diamenty jak i inne badziewia, a przecież dla zysku polikwidowali takie absurdalne cuda jak studnia życzeń czy świątynia wiedzy, żeby "urozmaicić" grę graczom.Oczywiście dla ich dobra! Przecież było super!!!
 

Fatherland

Książę
Ale żeby nie można nam było podać do wiadomości przybliżony termin wdrożenia albo realizacji nowej epoki, to dla mnie jest to co najmniej niepoważne ze strony inno. Tak na prawdę teraz cholera wie do czego gra ta zmierza i teraz robią z graczy idiotow. Plan ogólny, konspekt powinien być podany. Idea tematu co w trawie piszczy była zapoczatkwoana wpisem który teraz jest cały praktycznie na zielono. Czy aż taka to tajemnica powiedzieć nam.graczom co się zamierza zrobić z FoE które teraz zwyczajnie pachnie stechlizna? Trudno komuś zadecydować i.powiedzieć że nie będzie w ogóle epoki i ta technologia jedną jest na pokaż,albo powiedzieć że będzie Nowa epoka i są prace ale wejdzie nie wcześniej jak np we wrześniu ? Na każde pytanie forumowiczów co z gra dalej nikt nie odpowiada . a taka odpowiedz ze strony inno powinna raczej paść a nie tak olewac pytania.
 

DeletedUser15149

Guest
@Fatherland wiesz dlaczego nie ma takiej informacji? Jedynym racjonalnym powodem, wg. mnie, jest to, że nowej epoki nie będzie. Jakby Team podał taką informację to pewnie większa część starych graczy, którzy mają już odkryte całe drzewko tech. i Perły na wysokie lvl przestałaby grać. Po co grać w coś co już się nie będzie rozwijało? Trudno przecież takie budynki jak sztab chorążych czy nawet świątynia inspiracji nazwać rozwojem. Raczej można mówić o kosmetyce i drobnych urozaiceniach rozgrywki.
Dlatego nie ma żadnej infrmacji, bo w tym wypadku dla firmy jest to lepsze rozwiązanie, bo gracze wciąż mają nadzieję na nową epokę.
 

DeletedUser15643

Guest
A nie czytali wcześniej? Nie będzie epok, będzie "coś innego i zupełnie odmiennego":

Pisałam w innym temacie, ale powtórzę i tutaj - Przyszłość może i ma być ostatnią epoką, ale kto powiedział, że to oznacza koniec gry i nowości w FoE? :)

Będzie ostatnia "w czasie", tzn. nie idziemy "dalej w przyszłość". Niemniej naturalnie kolejny content będzie dostarczany, co najlepiej ująć w drzewku technologii właśnie.
Kolejne "epoki" (to nie jest dobra nazwa, ale lepszej jeszcze nie mamy :p) to nie będą już epoki w dotychczasowym sensie.
Będzie to coś innego i zupełnie odmiennego.
Więcej info na pewno z czasem pojawi się w InnoGames TV :).
 

DeletedUser8110

Guest
Jako Team czuje się w obowiązku stanowczo zaprzeczyć stwierdzeniu @Arnau85. Zapowiadana "Daleka przyszłość - Arktyka" się pojawi. :)
Nie wiem skąd nagle takie czarnowidzenie, skoro nigdy nie podawaliśmy konkretnych informacji typu "Epoka Kolonialna pojawi się w grze już za 5 miesięcy". W przypadku tak dużych i czasochłonnych elementów gry, podawanie konkretnych dat jest bardzo ryzykowne, jako że nigdy nie wiadomo czy założona przez nas data będzie możliwą do realizacji. Dlatego informację o tym, że w grze pojawi się nowa epoka czy nowa "duża" funkcja jak GvG pojawia się dopiero, gdy możemy z dość dużą dozą pewności przewidzieć, że faktycznie się ta funkcja w założonym czasie pojawi. :)
 

Fatherland

Książę
To może inaczej. Czy w tym roku kalendarzowym 2016 pojawi się nowy zbiór na miano dotychczasowych kolejno epok, niezależnie jak w chronologii względem pozostałych epok ten nowy zbiór rozwojowy dla miast FoE się pojawi ?

Ewentualnie możesz dodać prawdopodobieństwo wystąpienia tego zdarzenia z pewnym poziomem zaufania, np 80 procent, określając przy tym od czego dany poziom zaufania zależy.

Albo dodajcie nowe konspekty do trawy, żeby było co się zieleniec przez najbliższe przyszłość w FoE.. To czarnych wróżb graczy mozecie się spodziewać mniej.
 

DeletedUser13644

Guest
EJ miała być ostatnia, ja już się czuje oszukana tą epoką przyszłości... A za 4 lata to może ktoś naprawi błąd wyskakujących dymków i wprowadzi udogodnienia dla graczy typu spis wpłat do skarbca, brak rotacji w armii. Warto czekać :haha:

brak rotacji w armii czyli?

Ostatnio było tak głośno o Flashu, że w popularnych przeglądarkach trzeba zgadzać się na aktywację wtyczki Flash Player na każdej stronie, jeśli nie używamy tego "bezpiecznego" (i mniej wydajnego) przeglądarkowego Flasha. Skąd to wiem? Zajmuję się tym na co dzień. :)

Ja od początku kiedy siedzę w internecie używam "przeglądarkowego" flasha? Ktoś kiedyś widział inny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
siemanko

Po raz kolejny, gra za 4 lata zawędruje w czeluści kosmosu jeśli chodzi o podbój kontynentalny. Dodatkowo gra będzie cały czas rozwijania w kierunku gve oraz gvg. Dlatego min założyłem sobie gildię o nazwie Nocna Warta. Lubię bowiem promować nowe style zarządzania. Według mnie za 4 lata też całkowicie znikną walki w stylu pvp bowiem będzie w nich za dużo błędów, natomiast co bogatszy gracz będzie stosował taktykę jedna jednostka oraz 7 łotrów co mnie irytuje i to bardzo. Więc coraz więcej osób będzie porzucało ten styl rozgrywki.

PS: co nie oznacza że nie posiadam wcale obrony w mieście ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry