Gra karciana - Makao

  • Rozpoczynający wątek Igul
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Lubicie grać w karty ? Ja często gram w makao i remika.
Wpadłem na pomysł, aby zagrać w makao na kurniku z użytkownikami tego forum.
W taki sposób można łatwo i przyjemnie spędzić czas oraz nabyć sporo nowych znajomości.
W przypadku, kiedy zgłosi się dużo chętnych będziemy mogli zrobić z tego turniej/zawody.
Obliguje się, że zajmę się organizacją.
Czekam na zgłoszenia, mam nadzieję, że znajdę tutaj zwolenników tej gry:)
 

DeletedUser

Guest
Kilka razy chcieli mnie uczyć grać w tysiąca, ale jakoś nie mogłem się przekonać.
O 3 5 8 słyszałem, ale nigdy nie grałem.
Można zrobić grupę, która byłaby zainteresowana grą w karty. Zawsze znajdzie się chociaż po 3 przeciwników do danej gry.
Wystarczy poczekać na wypowiedzi innych użytkowników:)

EDIT

Pomysł chyba się nie przyjął. Brak chętnych, a szkoda bo można by fajnie się rozerwać podczas klikania na FoE:)
Temat można zostawić, może kiedyś zgłosi się kilka osób do stworzenia chociaż jednej grupy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Kurnik jest bardzo ciekawą stroną. Gram Makao i Chińczyka. Chińczyku są dziwne zasady bo wygrywa tylko jedna osoba a powinno być tak jak normalnym Chińczyku że przegrywa ostatnia osoba. Tylko zrzucenie 6 daje pionka a jedynka nie daje pionka a powinna. Grałem Monopol w kurniku. Gra jest zbyt szybka a tej grze trzeba myśleć co warto kupić. Kupić można było nie potrzebne rzeczy np Onet i podobne strony. Makao jest ciekawe ale nie ma Jokera który jest każdą kartom. Czasami nie można dać kilku kart a możesz je dać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
Kurnik jest bardzo ciekawą stroną. Gram Makao i Chińczyka. Chińczyku są dziwne zasady bo wygrywa tylko jedna osoba a powinno być tak jak normalnym Chińczyku że przegrywa ostatnia osoba. Tylko zrzucenie 6 daje pionka a jedynka nie daje pionka a powinna. Grałem Monopol w kurniku. Gra jest zbyt szybka a tej grze trzeba myśleć co warto kupić. Kupić można było nie potrzebne rzeczy np Onet i podobne strony. Makao jest ciekawe ale nie ma Jokera który jest każdą kartom. Czasami nie można dać kilku kart a możesz je dać.
Pracujesz moze przypadkiem w kopalni?
 
Status
Zamknięty.
Do góry