Gloria Victis - Polski MMORPG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14

Guest
Witam.

images
Chciałbym zaprezentować Wam projekt polskiej gry MMO. I nie będzie to jakiś szajs na poziomie azjatyckiego mordobicia, ale ładnie wyglądająca gra osadzona w średniowieczu



Z rzeczy które zrobiliśmy, to są to głównie aspekty na których opiera się gra, a których gracze nie dostrzegają. Jest to rzekł bym oś i istota każdej gry. Jest to głowny powód dla którego opóźnia się dev diary. Wykonane rzeczy, nie należa do tych które należy pokazywać osobom nie związanym z nami umowami. Zresztą te tabelki są nudne, wierzcie mi.

Do rzeczy niewidocznych należą :

- Systemy dialogów, edytory do ich wprowadzania. Cenimy sobie wygode i prostote. Taki dostosowany system wpłynie na tempo pracy i możliwości osób które go obsługują.
- Baza danych gry, oraz edytor do jej wypełniania. To najważniejsza część każdej gierki, gdzie zapisane są parametry ekwipunku, postaci, skile, odnosniki do questów, mechanika rozgrywki. Jak pragnę zauważyć jest to po prostu sedno gry.
- Wykonano specyfikacje, normy i instrukcje dla pracowników. Pozwala to zaoszczędzić prace przy poprawkach i ujednolicić efekty ich pracy.
- Powstały systemy ścieżek dla postaci kierowanych przez komputer. Stworzono też system umieszczania i ubierania NPC na mapie.
- Skomplikowane mixery animacji, co by lepiej wyglądało poruszanie się postaci i NPC. Jednak wymagają jeszcze rzeźbienia. Jest to długi i trudny proces który pewnie ciągnąć się bedzie do końca produkcji. Ma na celu ustandaryzować i uproscić operacje wykonywane na animacjach.
- Otrzymaliśmy support UNITY i rozwijamy naszą drobną wspołpracę.


Z rzeczy które widać :

- Dodaliśmy nieco ekwipunku, tzw. szmat i ubiorów
- Wykonano model,animacje kobiety oraz ekwipunek dla niej. W sumie może jak ja, lub ktoś inny znajdzie czas to ją pokażemy .
- Optymalizacje silnika. Nawet na słabiutkich lapkach leci po 60-70 fps, oczywiście nie na max detalach. Mimo to wielkiej różnicy w obrazie nie ma. Niemniej jednak smaczki zarezerwowane są dla osób posiadających maszyny do gier.
- Dopracowano spójność obrazu wyświetlanego przez silnik. Rzeźbione jest jeszcze oświetlenie i post procesing obrazu, który tak naprawdę stanowi lwią część jakości gry.



Screeny:

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg


Na blogu jest krótka relacja z GameDay 2012 w Sosnowcu.
http://www.devblog.gloriavictisgame.com/?p=77[/center]

Strona Oficjalna:
http://gloriavictisgame.com
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

Jakie to ma wymagania?
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

Ta gra jeszcze nie wyszła, zapoznaj się z forum itd...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

Ale mniej więcej jakie może mieć?
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

Jeszcze nikt tego nie wie ;P
Ale gra nie będzie wymagała az tyle pamięci;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

Wiadomo coś kiedy gra będzie wydana? Bo z chęcią bym pograł, ale nie moge rozkminić ich forum.
 

DeletedUser595

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

Świeżutki screen:
aQkHB.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

Wymagania na ok. jakieś 2x2,4ghz, 1,5gb ram, grafika gf 9800gt lub lepsza. I to jeżeli dobrze zoptymalizują ^^
Gra nie dla mnie, wolę dobre mmorpg osadzone w świecie fantasy ;)
 

DeletedUser256

Guest
Odp: Gloria Victis - Polski MMORPG

A ja już wiem że będę grał :)
mam dosyć niewypałów kontynuacji
w końcu coś nowego w klimacie jaki lubię :)
 

DeletedUser388

Guest
Ja z wielką przyjemnością zagram w taki MMORPG. Wreszcie coś polskiego,a nie w stylu "Metin2","Nostale", itd....

Tylko właśnie pytanko: kiedy wyjdzie? Tego nikt nie wie. Zauważyłem też, że robione w programie Unity. Też... miałem. :( Potem odinstalowałem, bo nie wiedziałem, co i jak.

Ale na pewno zagram. Jak wyjdzie, to kupię albo będę pobierał przez neta (bo to różnie, ale bardziej wolałbym klienta tej gry). ;)
 

DeletedUser

Guest
Trzeba pamiętać, że to jest MMO, więc z grafiką nie można przesadzać :) Według mnie jest dobra, a i tak zostanie jeszcze nie raz poprawiona bo to pre-alpha jest.
 

DeletedUser388

Guest
@Cossack

Jeśli takiej gry szukasz, to nasz polski Wiedźmin. Zarówno pierwsza, jak i druga część.
 

DeletedUser

Guest
Wie ktoś może kiedy wyjdzie ? Jestem bardzo ciekawy . Świetna gierka.
 

DeletedUser14

Guest
Aktualnie trwają Pre-Alpha Testy dla VIPów.
Szybko do świata GV nie wejdziemy ;p
 
Do góry