Gildyjne Pola Walki - komentarze

DeletedUser12453

Guest
  • Punkty prestiżu do rankingu czyli ranking zostanie przebudowany
  • Potencjał gildyjny tylko po co ?? większość aktywnych gildii dawno ma już 75 poziom
 
Potencjał gildyjny tylko po co ?? większość aktywnych gildii dawno ma już 75 poziom

Większość? Znów mierzy się wszystkich miarą jednego serwera?

Top 10 gildii na H
out.php

Rzeczywiście, większość. Może na starszych serwerach tak jest, ale świat się nie kończy na starych serwerach, ponadto jeszcze nie wiadomo czy i w tej materii coś nie zostanie zmienione, wszak są to tylko wstępne koncepcje.
 

DeletedUser16703

Guest
to właśnie GvG jeszcze trzyma wam tą grę przy życiu, chyba ze chcecie pozbyć się starych graczy


graczy czy napijaczy
 

DeletedUser17397

Guest
to właśnie GvG jeszcze trzyma wam tą grę przy życiu, chyba ze chcecie pozbyć się starych graczy


graczy czy napijaczy



Walczyłem na Gvg ale ostatnio już nie walczę to tylko strata czasu a nic w zamian nie oczymuje sie ten nowy tryb będzie genialny coś tak czuje jak gildyjne wyprawy.
 

DeletedUser21898

Guest
Walczyłem na Gvg ale ostatnio już nie walczę to tylko strata czasu a nic w zamian nie oczymuje sie ten nowy tryb będzie genialny coś tak czuje jak gildyjne wyprawy.

"nowy tryb genialny jak wyprawy " sie usmiałem jak pszczoła ;)
 

bartekmod

Książę
Rzeczywiście, większość. Może na starszych serwerach tak jest

Na Cirgardzie znalazłem 2 takie Gildie, a teoretycznie to dość stary serwer :p

Pytanko takie, czy Zasoby Wsparcia (te z pereł w miastach) będą jakoś wpływały na rozgrywkę i trudność w odbiciu sektora od innej Gildii?
 

DeletedUser15417

Guest
Pytanie mam czy w GPW będzie uwzględniane wsparcie obrony gildii wynikające z poziomów Pereł - Obserwatorium, Cerkwi i Zamku ?
 

HEEGON

Szlachcic zagrodowy
podpisuję się pod tym co opisał edixon (link # 6) i Chuppa ( link # 8 )
uważam że nie jest nam potrzebny kolejny event
 

DeletedUser19790

Guest
podpisuję się pod tym co opisał edixon (link # 6) i Chuppa ( link # 8 )
uważam że nie jest nam potrzebny kolejny event
Tyle tylko że tu nie chodzi o event a o funkcję na stałe dodaną do gry. Ponadto im wiecej czegoś nowego i ciekawego tym lepiej. Odnoszę wrażenie iż Ci co czerpią najwięcej korzyści z obecnej formy gvg, są przeciwni dlatego że pola walk znacząco zmienią skostniałe układy na mapach gvg. Dobrze by było, gdyby walcząc na tych nowych mapach, nie były widoczne nazwy i flagi gildyjne. To choc trochę zapobiegnie oszustwom.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Tego trupa gvg już dawno do piachu powinni dać.
Reanimowany o 20:00 i pogrzeb na kolejne 24h - to już jest. ;)
Pytanko takie, czy Zasoby Wsparcia (te z pereł w miastach) będą jakoś wpływały na rozgrywkę i trudność w odbiciu sektora od innej Gildii?
Pytanie mam czy w GPW będzie uwzględniane wsparcie obrony gildii wynikające z poziomów Pereł - Obserwatorium, Cerkwi i Zamku ?
Zaginęły dość ważne pytania (a właściwie, jedno zasadnicze) Też bym chciała otrzymać na nie odpowiedź. :\
 

DeletedUser20205

Guest
A ja mam zupełnie inne pytania.

Czy Gildyjne Pola Walki będą wymagały zużycia towarów ze skarbca gildii? Czy "zasoby wsparcia" zostaną jakoś uwzględnione w GPW? Jeśli nie, a docelowo zamierzacie usunąć obecne GvG, to po co inwestować w Obserwatoria?
 

DeletedUser20189

Guest
Zasadnicze pytanie, rozumiem że nowa zabawka będzie dostępna na mobilkach? :)
 

DeletedUser15654

Guest
Bardzo dobry ruch ze strony Inno. To GVG powinno być zaorane już dawno temu. Po co trzymać w grze coś co pochłania 80% czasu i energii developerów by 5% graczy się w to bawiło i do tego narzekało, że niestabilne. Po co trzymać coś co dla nowych graczy jest kompletnie niezrozumiałe, często w ogóle niedostępne...
Samo GVG zresztą w tej formie wygląda jak yesteryear's game (tak z czasów przeglądarkowych gierek rodem z 2003 r. z tylko trochę lepszą grafiką) - klikasz coś, niewiadomo do końca co z tego wynika...
Popatrzmy na GVG z perspektywy nowego gracza, który wchodzi na mape: Klika na epoke, widzi 100tys. szesciokątów, niektóre są zielone, niektóre czerwone. Na czacie zalewają go informacje w stylu: 34,78; nie zbijać Mieczy, obleg w EP. I co ten bidok ma zrobić? Wejdzie w porywach na jakiś sektor, coś kliknie, może uda mu się przeprowadzić jakąś walke, której finał będzie prawdokodobnie taki, że wywali go z serwera.
Po co to ciągnąć?
Bardzo dobrze że wejdzie coś nowego...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zasadnicze pytanie, rozumiem że nowa zabawka będzie dostępna na mobilkach? :)
Mając na uwadze to wszystko, uważamy, że właściwą drogą jest niewprowadzanie GvG na urządzenia mobilne, ale zamiast tego dodanie zupełnie nowej funkcjonalności dla gildii, która będzie działała równolegle na wszystkich platformach. Planujemy więc zaprojektować nową funkcjonalność, która będzie zawierała kilka najlepszych elementów z obecnego systemu GvG na przeglądarki, ale z dodatkowymi poziomami i w bardziej przejrzystej i przystępnej formie. Poza tym, w ciągu najbliższych kilku miesięcy, poświęcimy nieco czasu na poprawę techniczną poprawę stabilności GvG, ponieważ wysiłki, które włożyliśmy w analizę całego tematu, uwidoczniły kilka możliwych usprawnień - chcemy je dla Was wprowadzić.
 

DeletedUser15417

Guest
Ponawiam PYTANIE - czy w GPW będzie uwzględniane wsparcie obrony gildii wynikające z poziomów Pereł - Obserwatorium, Cerkwi i Zamku ?
 

ZjemCię

Wójt
Ponawiam PYTANIE - czy w GPW będzie uwzględniane wsparcie obrony gildii wynikające z poziomów Pereł - Obserwatorium, Cerkwi i Zamku ?
A ja przypominam o temacie wątku - czyli o dyskusji i opinii na temat planowanych zmian i wdrożeniu innowacji do gry bo jest to póki co tylko koncepcja. Zbierane są aktualnie sugestie i oponie graczy z chyba wszystkich możliwych edycji więc jest to czas właśnie na zgłaszanie swoich pomysłów, wątpliwości i opinii na ten temat. Może warto było by zasugerować taką funkcjonalność pereł architektury?
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Bardzo dobry ruch ze strony Inno. To GVG powinno być zaorane już dawno temu. Po co trzymać w grze coś co pochłania 80% czasu i energii developerów by 5% graczy się w to bawiło i do tego narzekało, że niestabilne. Po co trzymać coś co dla nowych graczy jest kompletnie niezrozumiałe, często w ogóle niedostępne...
Samo GVG zresztą w tej formie wygląda jak yesteryear's game (tak z czasów przeglądarkowych gierek rodem z 2003 r. z tylko trochę lepszą grafiką) - klikasz coś, niewiadomo do końca co z tego wynika...
Popatrzmy na GVG z perspektywy nowego gracza, który wchodzi na mape: Klika na epoke, widzi 100tys. szesciokątów, niektóre są zielone, niektóre czerwone. Na czacie zalewają go informacje w stylu: 34,78; nie zbijać Mieczy, obleg w EP. I co ten bidok ma zrobić? Wejdzie w porywach na jakiś sektor, coś kliknie, może uda mu się przeprowadzić jakąś walke, której finał będzie prawdokodobnie taki, że wywali go z serwera.
Po co to ciągnąć?
Bardzo dobrze że wejdzie coś nowego...


Z tego co piszesz to sytuacja w gildii aktywnie bijącej , więc nie widzę problemu żeby ktoś wyjaśnił owemu graczowi GvG . 80 % to chyba ewenty pochłaniają a nie GvG bo dopiero ostatnio coś z nim ruszyli żeby poprawić jego jakość .
 

n3rvous

Szlachcic zagrodowy
Ja jeszcze mam takie akcje że trwa walka w jakimś sektorze czasem mogę wykonać tylko jedną walkę a potem już nie mogę wejść w żaden sektor i relog.
Przy walkach ręcznych jak ktoś zbije obleg lub armię którą właśnie bije kończy się bitwa pojawia się ramka że armia została pokonana i potem granatowe tło nie wraca na mapę GVG i relog.
Nie odświeżają się akcje na sektorach nie wiadomo co się dzieje czy sektor został przejęty czy ma tarcze czy jest atak, nawet wtedy kiedy jest mało graczy biłem sobie sektor i zupełnie kreski się nie odświeżały że zbijam obronę, co chwilę trzeba wychodzić z map. Strzałki z możliwością wstawienia oblegu/wojsk przy szybkich akcjach nie odświeżają prawidłowo. Do tego wszystko co napisał Edixon.

Poprawcie najpierw obecne błędy i nie dodawajcie kolejnych rzeczy do póki poprzednie nie działają i opanujcie się z tymi eventami jeden za drugim non stop już się odechciewa je robić nie mają takiej wartości jak miały kiedyś kiedy były rzadko. Zatrudnijcie kogoś kto się bardziej zna na programowaniu (tak trzeba mu zapłacić) to poprawi wam to gvg a może nawet będzie na tyle ogarniał że znajdzie sposób na dodanie w telefonach + czat + informacje o zmianach po każdej aktualizacji, reklamy umiecie dodawać a coś co jest potrzebne to już zbyt trudne dla obecnych programistów.

Wracając do tematu jestem na NIE dla wszystkich nowości do póki stare wprowadzone rzeczy nie działają poprawnie.
GvG jest pewnie tak zaorane źle napisanym kodem że żaden z programistów nie chce tego tykać bo przestanie działać całkowicie.

Uważam że pomysł jest jak najbardziej dobry
 

DeletedUser16989

Guest
A ja chcialam zwrocic uwage na pewna niekonsekwencje - z jednej strony jest mowa, ze w GvG gra 5%, ze trzeba zaorac... a z drugiej - ranking gildii jest ustawiony wlasnie wedlug prestizu liczonego z sektorow na mapach GvG... to w koncu jak to jest - wazne to GvG czy nie?..... bo czegos tu nie kumam.
(sory za brak polskich znakow, zwalona klawka)
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
  • Punkty prestiżu do rankingu czyli ranking zostanie przebudowany
  • Potencjał gildyjny tylko po co ?? większość aktywnych gildii dawno ma już 75 poziom
  • Obecny ranking opiera się na prestiżu. Tutaj (poza dodatkowym źródłem prestiżu) zmian nie będzie. Obok obecnego systemu rankingu pojawi się system ligowy, na którym będą opierały się Pola Walki.
  • Będą dodatkowe poziomy
Pytanie mam czy w GPW będzie uwzględniane wsparcie obrony gildii wynikające z poziomów Pereł - Obserwatorium, Cerkwi i Zamku ?

Zasoby wsparcia nie mają zastosowania w obecnej koncepcji GPW.

A ja mam zupełnie inne pytania.

Czy Gildyjne Pola Walki będą wymagały zużycia towarów ze skarbca gildii? Czy "zasoby wsparcia" zostaną jakoś uwzględnione w GPW? Jeśli nie, a docelowo zamierzacie usunąć obecne GvG, to po co inwestować w Obserwatoria?
Towary ze skarbca będą konieczne do budowania budynków w zdobytych prowincjach. Do ich wykorzystania będą potrzebne odpowiednie prawa w gildii.
Towary z własnego inwentarza będą konieczne do negocjacji.

Zasoby wsparcia: patrz wyżej.

Nie ma na chwilę obecną decyzji o usunięciu GvG i z pewnością nie stanie się to w najbliższym czasie (jeśli w ogóle).

Zasadnicze pytanie, rozumiem że nowa zabawka będzie dostępna na mobilkach? :)
Tak.
 
Do góry