Gildyjne Pola Chwały - komentarze

DeletedUser12453

Guest
Dziękuję za załącznik to powiedz mi proszę kto (nick) założył oblężenie na sektor D4 i kto (nick) go zdobył

THX
 

DeletedUser22894

Guest

Busterion

Baronet
Mi się tylko marzy, żeby procenty na gpc i te w zh były takimi samymi procentami... w zh 47% szans na nagrodę i wpada 3 na 9, w gpc 28% szans ba wzrost oporu i wpada 10 na 20 walk...
 

DeletedUser18331

Guest
Podoba mi się to zdanie:

"Negocjacje zapewniają większy postęp, ponieważ ich ukończenie pochłania więcej czasu i zasobów. "

W prostym tłumaczeniu: w negocjacjach jest szansa, że się nie powiodą i wydasz diaxy na kolejne podejście ;)

Bubel obliczony na zwiększenie dochodów. Dlatego właśnie nie chcą pracować nad gvg, tam się diaxow nie wydaje.
 

Arox

Baron
Nikt nie każe negocjować... Można walczyć i nie wydawać diamentów... co kto lubi.
Po za tym nie trzeba wydawać na kolejne podejście... wystarczy powtórzyć negocjacje.
 

DonJon

Rycerz
Podoba mi się to zdanie:

"Negocjacje zapewniają większy postęp, ponieważ ich ukończenie pochłania więcej czasu i zasobów. "

W prostym tłumaczeniu: w negocjacjach jest szansa, że się nie powiodą i wydasz diaxy na kolejne podejście ;)

Bubel obliczony na zwiększenie dochodów. Dlatego właśnie nie chcą pracować nad gvg, tam się diaxow nie wydaje.
A Ty masz jakiś problem z tym że ktoś chce zarobić?
 

DeletedUser13517

Guest
Kolego donjon życzę równie "niskiego poziomu" na twoim świecie.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
@donjon może nie trafiłeś na dobrych przeciwników i wydaje ci się utrzymanie 1 miejsca czymś prostym ;) żeby nie było nie jestem z żadnej z owych gildii ,ale widać dobry poziom , a świat A żyje i ma się dobrze .
 

DeletedUser16874

Guest
Apeluję do twórców gry, aby się opamiętali. Pomysł, aby dobierać gildie wyłącznie wg ich MMR jest chybiony. Kolejny sezon się zaczął, a walka wcale nie staje się bardziej wyrównana. U nas aktualnie mamy gildię 13-osobową i 76- osobową. Odechciewa się grac. Oprócz MMR MUSI być też brana pod uwagę liczba członków. Nie wierzę, że coś się z czasem wyrówna. No i o jakim czasie mówimy? Miesiąc, dwa, pół roku, rok?
Uprzedzam głupie komentarze w stylu "idź do dużej gildii". Byłem w kilku molochach i zdecydowanie wolę mniejsze i bardziej zgrane towarzystwo. Małe gildie TEŻ MAJĄ PRAWO czerpać przyjemność z nowej rozgrywki.
Wiem, że było dużo tego typu głosów. Może coś dotrze do autorów gry i przemyślą jeszcze raz sprawę.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Kolejny sezon się zaczął, a walka wcale nie staje się bardziej wyrównana. U nas aktualnie mamy gildię 13-osobową i 76- osobową.
Czym więc ma się różnić od Wypraw? Tylko zasięgiem (konkurencja z jednego serwera)? Dla mnie jest oczywiste, że jest to faktyczny sprawdzian siły gildii. To jest gra strategiczna. Strategią jest też dobór ilości i jakości graczy. Duża gildia ma większe możliwości, fakt. Jeżeli jest molochem i zbiorem przypadkowych graczy, to w niczym nie powinna zagrażać mniejszemu, zgranemu zespołowi. Czy przypadkiem pretensje nie mają źródła w przegranej rywalizacji z dużą, zgraną ekipą?
 

DeletedUser16874

Guest
Elementem strategii jest dobór ilości graczy? Gdzie można "dobrać" sobie graczy? Chętnie skorzystam.
Czy jeśli organizator zawodów kazałby kierowcy malucha ścigać się z kierowcą formuly 1 to też byś radziła temu pierwszemu kupno szybszego auta czy może jednak start w wyścigach maluchów?
Uważasz, ze mała, zgrana gildia ma szansę z dużą, niezorganizowaną? Nawet jeśli 13 graczy zrobi po 50 walk to zdobędą 650 punktów. A tam gdzie jest 76 niech 2/3 nie zrobi nic. To pozostała 1/3 zdobedzie 1250 punktów.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Czy jeśli organizator zawodów kazałby kierowcy malucha ścigać się z kierowcą formuly 1 to też byś radziła temu pierwszemu kupno szybszego auta czy może jednak start w wyścigach maluchów?
Tylko to nie są zawody w poszczególnych kategoriach. Wyniki mają wpływ na ranking serwera, czyli są odzwierciedleniem siły poszczególnych gildii.
Elementem strategii jest dobór ilości graczy? Gdzie można "dobrać" sobie graczy? Chętnie skorzystam.
Metodą prób i błędów. To jest dość żmudny i długotrwały proces.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy jeśli organizator zawodów kazałby kierowcy malucha ścigać się z kierowcą formuly 1 to też byś radziła temu pierwszemu kupno szybszego auta czy może jednak start w wyścigach maluchów?
Organizator zawodów podzielił samochody w/g kolorów, oczywiście czerwone i z nalepkami w najwyższej lidze się znalazły, a po zawodach szybsze awansują a wolne spadają i tym sposobem odpowiednie składy lig same się utworzą. Masz skład na ligę podwórkową a chciałbyś grać w ekstraklasie.
 

Busterion

Baronet
Moze jeszcze powinni Wam ustalic sektory po 20 punktow bo nie macie chętnych do gildii? Jeśli chcecie się liczyć jako gildia to się przylaczcie do takiej która ma 67 osób i będzie Was 80. Bo moze jeszcze powinni dostosowac to do epok i perel graczy? No bez przesady. Decydujecie sie na gre w 13 osob to decydujecie sie ze bedziecie mieli ciezko w gpc.
 

Mr Wiwer

Szlachcic zagrodowy
a historia,kto zaatakował z gildii dany sektor..i czy kazdy moze musi miec tą przyjemnosc by atakowac bez celu? moze jak w gvg..tylko zaufani ;)
bywaja wyrywni,co bija bezsensu,chetnie bym chcial wiedziec...jak w gvg ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
a historia,kto zaatakował z gildii dany sektor.
wg. mnie - powinna być, ale taki pomysł już jest + spora dyskusja na ten temat
czy kazdy moze musi miec tą przyjemnosc by atakowac bez celu? moze jak w gvg..tylko zaufani
Dlaczego tylko wybrani mają ją mieć? ;) Na GvG do założenia oblężenia trzeba korzystać z zasobów skarbca, na GPCh gildia nie ponosi żadnych kosztów. Uprawnień wymagają wszystkie działania związane z użyciem gildyjnego skarbca i tak niech pozostanie. To zresztą też już było przedyskutowane.
 
Do góry