Gildyjne Pola Chwały - komentarze

DeletedUser22776

Guest
I rozumiem, że ten tysiak dla ciebie to jest wystarczająco? ....... Ja 2-3 razy więcej części do statuy zgarniam za walki jak za samą nagrodę, a pyrków to przez całą edycje doje koło 3 tysięcy wcale nie robiąc niewyobrażalnych wyników. Normalni ludzie mają ambicje, jak ktoś chce żreć sam chleb z masłem i popijać go wodą to niech żre jak szczur.
 

Montaron

Rycerz
Dziś rano walczyliśmy z innymi gildiami o dobry start i przy bazie naszej gildii były sektory z jednym slotem rozbudowy, przeciwnik miał z kolei odpowiednio dwa i trzy. Bardzo to niesprawiedliwe już na starcie być tak mocno ograniczonym, nie wiem kto wpadł na tak genialny pomysł
 

Sir Szwajcarski

Szlachcic zagrodowy
Cześć, czy ktoś mi może wytłumaczyć jak krowie na rowie: dlaczego czasem w GPC wystarczy 1/2 walki żeby wpadły PR albo fragment Statuy a za chwilę robię trzy akcje i nic nie wpada ? Przechodzę do innego sektora i znowu nic.
 

DomLuk

Wójt
Masz 3 kubki i tylko w jednym coś jest. Ile dostaniesz jest fartem, tak samo mas z eventami nagrodami dnia i masę innymi rzeczami.
 

midh

Wójt
Cześć, czy ktoś mi może wytłumaczyć jak krowie na rowie: dlaczego czasem w GPC wystarczy 1/2 walki żeby wpadły PR albo fragment Statuy a za chwilę robię trzy akcje i nic nie wpada ? Przechodzę do innego sektora i znowu nic.
ja krowie na rowie piszesz ? sprobuje :) masz monete i nia rzucasz i chcialbys zeby wypadla reszka ale czasami wypada 4 razy pod rzad orzel
 

Fatherland

Książę
Wszystko zależy od wielu czynników i nie da się jednoznacznie powiedzieć czy na kompie czy na telefonie jest szybciej. Połowa graczy z którym pisałem, szybciej robi walki na telefonie, a druga połowa na komputerze, a testowali i to to, więc to wszystko jest bardzo subiektywne.
 

rencicha.

Szlachcic zagrodowy
odnośnie pól chwały można by ułatwić podgląd nazwy sektora, żeby najeżdżając myszką wyświetlała się nazwa a nie żeby trzeba było wejść żeby przeczytać jaki to sektor :)
 

kooboo

Szlachcic
Z czasem idzie się nauczyć, że A to prawy górny róg, B to prawy dolny, C to lewy dolny, D to lewy górny i jakoś idzie :)
 
Do góry