Gildia Shang Tu zaprasza w swoje szeregi

Masir444

Szlachcic zagrodowy
Witam wszystkich zainteresowanych.

Mile widziani będą wszyscy, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu gildii. Nieważne na jakim etapie jesteś, ważne byś mógł z nami podbijać kolejne pola i zdobywać prestiż w wyprawach gildyjnych. :) Jesteśmy stosunkowo nową gildią, ale z dosyć wysokim jak na ten czas poziomem. Poniżej oto przedstawimy Wam wszystkie aspekty naszej grupy.

nazwa gildii.png
dasdasdad.png

(zaczerpnięta z mało znanej gry platformowej Freedom Planet :) )

Poziom gildii.png
26

Gildyjne pola.png
Srebrna Liga


premie gildyjne.png
14% - zmniejszenie czasu szkolenia i leczenia armii;
6% - zmniejszenie cen za budynki w mieście;
3 punkty nauki z ratusza;
aktywny handel w obrębie gildii;
codzienna motywacja;
wsparcie odnośnie rusztowań i pereł architektury wspomagających członków gildii oraz gildię.


Obecni członkowie:
Masir444 - założyciel
100larz - pierwszy oficer
master maruda1234 - drugi oficer
Mikołaj 13 Wieszcz - moderator gildii
Lord Duszasty - adept

Wymagania... niestety by zachować ciągłość naszego prestiżu i nieustanną walkę o kolejne miejsca w rankingu musieliśmy ustalić pewne wymagania. Jest to głównie aktywne uczestnictwo w gildii, 16/48 oraz codzienna motywacja członków gildii. Wiemy, że każdy z nas ma swoje zajęcia i świat FoE nie jest najważniejszym z nich, jednak mamy nadzieję, że znajdziecie czas chociażby na te kilka małych kliknięć. :) Usprawiedliwienia są możliwe, wymagają jedynie zgłoszenia do założyciela lub jednego z oficerów.

W razie chęci przyłączenia do gildii proszę pisać do założyciela lub pierwszego oficera.


Mam nadzieję, że ten krótki opis zachęcił Was, czytelników i wiernych graczy Forge of Empires, do uczestnictwa w naszej gildii, będziemy bardzo szczęśliwi, jeżeli wybierzecie nas i będziecie chcieli razem z nami się rozwijać. :) Do zobaczenia w grze!​
 
Ostatnia edycja:

Masir444

Szlachcic zagrodowy
100larz opuścił gildię, proszę do niego nie pisać w sprawie gildii. Teraz łącznikiem jestem tylko ja.
 
Do góry