Gildia Seven Kingdoms z otwartymi ramionami przyjmie nowych graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19262
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19262

Guest
~~~ Cześć! ~~~
Jestem Katarzyna Pierwsza i obecnie gram na 3 światach, jednak moim światem-dzieckiem jest Dinegu i tam stawiałam pierwsze kroki w grze, oraz tam zdecydowałam się w końcu założyć gildię <3
Moja gildia nosi nazwę
Seven Kingdoms (przyznaję się, że jestem fanką Gry o Tron ;)) a powstała w kwietniu bieżącego roku. Od tego czasu razem z KABONFCR, Alkax i Sissi XXI osiągnęliśmy dzięki naszemu zaangażowaniu w wyprawy już prawie 9 poziom! Obecnie mamy 7 932 pkt. <3

Szukamy graczy początkujących, z zajawką na rozwój swój jak i gildii (rozwijając gildię rozwijasz się sam, czytaj: nagrody za wyprawy :haha:)

To ile masz pkt w rankingu na prawdę nie ma znaczenia, służymy pomocą i doświadczeniem ;)
Jedyne czego wymagamy to:

  • minimum 8 rozwiązanych konfliktów w wyprawie (wyprawa trwa prawie tydzień)
  • brania udziału w łańcuszkach PR (punktów rozwoju) obecnie mamy 3 łańcuszki = 3PR, 5PR i 10PR, zależy nam na rozwijaniu pereł a to najbardziej uczciwa forma wymiany + grasz to zgarniasz nagrody :) każde twoje PR wrzucone w czyjąś perłę gwarantuje zwrotem, czyli w skrócie dajesz=otrzymujesz :]
  • OBECNOŚĆI i tutaj zasada panuje taka, że niestety wyrzucam z gildii osoby, przy których świeci się już czerwona kropka (powyżej 8 dni nie logowania się do gry)
Co Ci gwarantujemy:
  • renowację i motywację Twojego miasta!
  • zasiadanie w Twojej Tawernie
  • rozwój Twoich pereł
  • świetną zabawę, zgraną gildię, bycie na czasie z nowinkami 8>
  • ponadto Gildia oferuje: o 4% krótszy czas na leczenie i produkowanie jednostek, o 2% zmniejszony koszt monet i zaopatrzenia wszystkich budynków :zzz:
Gildia jest otwarta na rekrutację, po prostu wpisz Seven Kingoms w wyszukiwarkę rankingu gildii i dołącz do nas
ZAPRASZAMY <3<3<3
 
Status
Zamknięty.
Do góry