Gildia "Pod Kaczą Wątróbką" poszukuje nowych graczy!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22233
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22233

Guest
Jak wyżej szukamy nowych osób. Jesteśmy kontynuacją gildii "Pod Świńskim Łbem", najpierw był rozpad, potem około połowy osób przestało wchodzić i nie było już nawet osoby która mogłaby nazwę zmienić. Wtedy powstał pomysł założenia nowej gildii i przeniesienia tam wszystkich aktywnych osób, tak oto powstała ̶k̶a̶r̶c̶z̶m̶a̶ gildia "Pod Kaczą Wątróbką". Obecnie jest nas 9 osób, z czego 3 są nowe. Kolejne kwestie:
1. Krótki przegląd:
Obecnie do końca wypraw zostały ponad 2 dni, licząc na 6 osób(jeden jest na wakacjach) rozwiązane jest średnio 41 konfliktów na pierwszej i zarazem jeszcze nie ukończonej wyprawie.
Większość osób ma perły od towarów, ci co jeszcze nie mają będą je mieć w przyszłości a do tego czasu sam załatwiam za nich towary.

W wojnach gildyjnych na tą chwilę nie uczestniczymy.
2. Zasady:
-Kultura
- Robienie pierwszego poziomu wypraw
-Dążenie do posiadania Arki/Obserwatorium/Atomium na poziomie który zaspokoi koszt odblokowania wypraw(nie mam na myśli tego by ktoś od epoki kamienia dawał PR w czyjeś perły w celu ich zdobycia ale w miarę możliwości zbliżanie się do ich postawienia)
-Informowanie mnie(lub publiczne na chacie gildii) o zmianie epoki

3. Zalety z dołączenia:
-Dość szybkie odblokowanie wszystkich poziomów wypraw
-Rusztowania +2 PR
-Łańcuszki 5/10/20/30/50/100 PR
-Pomoc w rozbudowie arki do 3 poziomu(pisać do mnie lub w założonej do tego zakładce)
-Miłe towarzystwo
-Stałą kontrolę ilości towarów potrzebnych do rozpoczęcia wyprawy(publiczny arkusz kalkulacyjny na bieżąco liczący ilość potrzebnych towarów na podstawie ilości członków gildii w danych epokach)
-W przyszłości historia z wypraw(baza danych z datą rozpoczęcia/zakończenia wyprawy, nickami, miejscem, zdobytymi punktami)
-W przyszłości serwer TeamSpeak 3(z możliwością dodawania zakładek po wcześniejszym uzgodnieniu, na razie opłacony do listopada)
-W bliskiej przyszłości serwer na Discordzie

Jeszcze raz, zapraszamy wszystkich chętnych. Można się zgłaszać lub pisać do mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22233

Guest
Pomysł kumpla. Jeśli chcesz wpaść to zapraszam, można sprawdzić czy atmosfera jest luźna jak nazwa ;)
 
Do góry