Gildia LUZ - nie Mus ZAPRASZA :)

Azulena

Baron
Witam,
zapraszam do naszej Gildii osoby preferujące spokojną grę. Co nie oznacza całkowitego braku wymagań, ale u nas nie ma "codziennych obowiązków". ;)
Robimy Pola Chwały - zaangażowanie jest adekwatne do sytuacji - kiedy mamy szansę na 1-2 miejsce, mobilizujemy się i "walczymy" (raczej negocjujemy..), kiedy konkurenci są zdecydowani wygrać za wszelką cenę, my odpuszczamy. ;)
Nic na siłę - w końcu to moja Gildia, a ja mam takie właśnie podejście. ;)
Wyprawy robi, kto chce - ale ja dbam o to, aby możliwe było odblokowanie poziomów Wyprawy, czyli o to, aby w Skarbcu Gildii były wszystkie potrzebne towary.
Z tego właśnie wynikają obowiązki w Gildii.

OFERUJEMY:
- pomoc przy Perłach (wątek 1,9, wątek pomocy przy rusztowaniach, również "łańcuszki"),
- 4 PR z Ratusza dziennie (od Ciebie zależy, czy będzie więcej)
OCZEKUJEMY:
- CZYTANIA ogłoszeń gildyjnych,
- uczestnictwa w Polach Chwały,
- wpłacania towarów do Skarbca Gildii / lub posiadania Obserwatorium / Arki.
Graczy z epoki Żelaza zapraszam oczywiście bez tych wymagań dot. Pereł - pomożemy w poznaniu gry i rozwoju. :)
 

Załączniki

  • Karta_Gildii.jpg
    Karta_Gildii.jpg
    143,6 KB · Wyświetlenia: 24
Ostatnia edycja:

Azulena

Baron
Mojego I Zastępcę życie (rodzinne - drugie dziecko) zmusiło do rezygnacji z gry, przynajmniej na jakiś czas. Dlatego tym bardziej zależy mi na nowych Graczach w Gildii - "nowa krew" poprawi nam nastrój. ;) :)
 

Azulena

Baron
Jest nas w Gildii 27 osób, a liczby "okrągłe" są ładniejsze. ;) ;) Brakuj nam trzech osób do trzydziestki. Zapraszam :)
 

Azulena

Baron
Aktualnie jest nas 38 osób. Znajdzie się miejsce dla dwóch, będzie 40 - jak 40 rozbójników? ;)

Obowiązki: powyżej epoki Żelaza posiadanie Perły Gildyjnej - Obserwatorium lub Arki; lub Statuy Honoru.
Aby zdobywać "fragmenty" Statuy Honoru, nie trzeba walczyć na "Polach Chwały" - każdy aktywny Gracz z Gildii otrzymuje po zakończeniu "sezonu" nagrodę za sezon. :)
 
Do góry