Fundamenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3876
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł się podoba?

  • Tak

    Głosy: 21 95,5%
  • Nie

    Głosy: 1 4,5%
  • Whatever:)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser3876

Guest
Sprawa jest prosta, więc i pomysł prosty. Jak wiecie mamy świetne budowle i ich animacje. Często jest także, że stawiając nowy budynek (nie ma znaczenia czy to mieszkalny czy produkcyjny), zwłaszcza w dalszych epokach po kilkanaście godzin widzimy fundamenty takiej budowli... No właśnie widzimy fundamenty z epoki brązu! Fundamenty składają się z dwóch animacji (po rozpoczęciu i po upływie połowy czasu budowy) które w każdej epoce są takie same. Animacje gry są świetne ale czy w wyższych epokach "fundamenty" nie mogą się zmieniać? Bardziej przyswajalne byłyby stalowe konstrukcje, ew jakiś dźwig, koparka, szare betonowe podłoże, no nie wiem, cokolwiek ale nie drewniane stelaże przy budowie fabryki czołgów czy bloków mieszkalnych:)

Pomysł jest stawiający na estetykę i nie ma wpływu na jakąkolwiek zmianę w rozgrywce, stanowiący po prostu miły akcent.
 

DeletedUser8996

Guest
Ja osobiście, się z tym zgadzam, będzie milsze to dla oka zawsze ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ja byłbym bardziej za zmianą tego w każdej epoce tylko z wyglądu, czyli patyki zamieniać na cegły, beton, stalowe pręty itd :) W sumie, to czemu nie :) Jak tylko graficy znajdą trochę czasu ... :)
 

DeletedUser4922

Guest
Bardzo prosta rzecz, a umiliła by mocno grę i przebudowy :)
 

DeletedUser3876

Guest
Ciekawi mnie jaki to powód osoba miała dając "nie", bo jakoś tak bez uzasadnienia to ciężko dogodzić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry