Frontenac czy tarrasy?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5256
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5256

Guest
co byś Cie wybrali, perłę zamek Frontenac czy tarasy dajace po 5 PR? Jako że jest to strategia, to zastanawia mnie czy ktoś zrobił wyliczenie ile trzeba by dostawać dziennie bonusu z tej perły aby była lepsza niż pewnych 5 PR dziennie. Jest przydatna przy nowych epokach i zadaniach, bo dostaje się spory bonus ale po pewnym czasie i tak towary zaczynają zalegać. Obecnie jestem na etapie wywalania pereł, zaraz wyleci Dynamic Tower i zostanie tylko 12.
 

DeletedUser7795

Guest
@judasz
Frontenac zwiększa Ci ilość diamentów z zadań więc powinieneś go zostawić.
 

DeletedUser5256

Guest
Niestety ale po kolejnym balansie nie wypadaj z zapętlonych a z eventów zbieram na altach, te po to sąaby zarabiać na siebie. Mi się nie wydaje żeby znikomo większa ilość diamentów przechylała mocno szalę na Frontenac. Lepiej na altach robić wyprawy, cos tam zawsze wpadnie.
 

Atli

Hrabia
Panie dzieju, co kto lubi. A jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki....Jak na razie wywaliłem Notre Dame, Atomium i Obserwatorium.
 

DeletedUser5256

Guest
Panie dzieju, co kto lubi. A jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki....Jak na razie wywaliłem Notre Dame, Atomium i Obserwatorium.
To dopiero zacząłeś wywalać, teraz te co dają do produkcji młotków, żaden pożytek Zostają ofensywne, dodawacze PR i ludzi Wywalił bym ratusz bo mało daje ale nie da się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry