[Forum ogólne] Forum

Znieść / powiększyć limit umieszczanej grafiki


  • W sumie głosujących
    14

Feandil

Wójt
Dżii... zapomniałem o tym temacie.
Nie chodziło o animacje, czy inne, migoczące gwiazdki xD Szczególnie, że przy takich pierdoletach, to ograniczenie by nie pomogło. Jak ktoś będzie chciał "poświecić", to poświeci.
Po prostu - robię screena z Gry, zapisuję w .png, żeby w razie czego oddać szczegóły i nie tracić na jakości (no sorry, .jpg tak lekko już... dawno nie), a tu... "wybrany plik jest za duży" (czy jakoś tak).
A naprawdę, w obecnych czasach, ograniczenie do 1MB na grafikę jest istotne?

PS. może dlatego walnąłem bez ankiety, bo szybka myśl to była, raczej sugestia dla adminów Forum?
Ale dodaję ankietę.
 

Feandil

Wójt
Mógłby się tu udzielić ktoś z adminów Forum - szczególnie, że nie trzeba tu akceptacji InnoGames.
 

Feandil

Wójt
Chyba se jaja robicie. Właśnie próbuję zamieścić screena, który nawet w .jpg nie przechodzi, bo ma ciuuut ponad 1 MB. A nie da się przyciąć, bo pełnoekranowy. Mogę se pomniejszać - straci efekt.
Gdzie ja jestem?
Ciekawe, jak szybka będzie reakcja, bo się wykropkowany wulg pojawił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Feandil

Wójt
Można. Tak robiłem kieeeedyś... imageshack bardzo usłużny był :) I chyba najbardziej sensowny w 2k+ latach.
Mógłbym i teraz. Tylko po co? Kiedy w międzyczasie bardzo dużo się zmieniło. Ograniczanie transferów na forach było w czasach, kiedy i przepustowość łączy była inna i użytkownicy często nie chcieli się nacinać na zbyt duży pobór danych. Teraz... tutaj?
Mimo wszystko fora, portale, media, zwał jak zwał... poszły w kierunku bezpośredniego zamieszczania grafik (filmików), dla lepszej wizualizacji. Tu... no niby można - ale nie do końca.
Też nie wiem, na jakiej zasadzie działa tu automatyczne zmniejszanie grafiki. Bo jeśli się nie mylę (nie obserwowałem aż tak), to po otwarciu w nowej karcie/oknie, nie przywraca do pełnej rozdzielczości. Szczerze, nie wiem czym jest XenForo - nie jest źle, ale chyba na oldschoolowym phpBB dało się zrobić lepiej.

PS. Grzechu, jak przestałeś nawijać w kółko o "wyższości...", to nawet spoko się Ciebie czyta ;)

PS2. ankieta przemówiła! Ogarnijcie to, admini.
 
Do góry