[Gildie] FORUM GILDII - więcej opcji i dostępności.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18085
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • TAK

    Głosy: 5 83,3%
  • NIE

    Głosy: 1 16,7%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser18085

Guest
FORUM wewnętrzne gildii.

Trzeba dodać:
+ możliwość wstawiania obrazków
+ możliwość wstawiania linków z innym opisem żeby nie było widać 300 znaków linka
+ więcej możliwości edycji
+ widoczne dla osób grających na telefonach i tabletach
+ powiadomienia dla osób uprawnionych żeby była możliwość zaznaczenia wyślij informacje o nowym wątku w masowej wiadomości do gildian.
+ dzielenie się zawartością z innymi gildiami, wpisuje w okienko w temacie taka i taka gildią mogą to widzieć, z drugiej strony osoby z uprawnieniami muszą potwierdzić chęć dodania tej treści u siebie.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
+ możliwość wstawiania linków z innym opisem żeby nie było widać 300 znaków linka

Jest taka możliwość, podobnie jak tu na forum. Wystarczy dać:
Kod:
[url=ADRES]OPIS[/url]

+ dzielenie się zawartością z innymi gildiami, wpisuje w okienko w temacie taka i taka gildią mogą to widzieć, z drugiej strony osoby z uprawnieniami muszą potwierdzić chęć dodania tej treści u siebie.

Ta funkcjonalność również istnieje - przy zarządzaniu forum, można edytować utworzone fora i dodać tam inne gildie.
Nie sprawdzałem w praktyce, ale takie "działy" (fora) powinny być widoczne dla dodanych gildii.
 

DeletedUser18085

Guest
to dzielenie też myślałem że tak będzie działać ale druga strona nic nie widziała mogłem tylko nazwę gildii u nas wpisać i tyle. To działa na zasadzie jak ktoś mi przysłał informację i ręcznie utworzyłem temat i wstawiłem to mogę zaznaczyć wpisać nazwę gildii która nam przez pw przekazała materiał.

z linkiem sprawdzę dzięki ale i tak by się przydała większa możliwość edycji tak jak na tym forum
 
Do góry