Forge Plus - komentarze

Odpadlo

Baronet
serio, ktoś to kupuje? xD tam nie ma ani jednej uzytecznej opcji zeby wartobylo to zakupic i jeszcze kwota wciul wysoka 200zl za 28 dni , nie za miesiac tylko 28 dni.... x12 w roku to macie 1 miesiac dodatkowo do oplaty
 
Mam w sąsiedztwie kogoś kto kupił. Sam osobiście uważam że oferta jest do niczego, za droga, nie oferuje niczego co by było przydatne.
 

anaconda8

Baron
Co myślę o bonusach oferowanych w ramach Forge Plus? Ani wszystkie razem ani każdy z osobna nie są mnie w stanie skłonić do wydania 200 PLN. Gdybym miała tyle wolnej kasy to już prędzej bym poszła do księgarni i kupiła parę fajnych albumów z obrazkami. 8> Co więcej, nie sądzę żeby były one warte nawet 20 PLN. 2 PLN? Może bym się zastanowiła. :haha:
 

alternatywa

Rycerz
opcje w forge plus w korelacji do ceny za ten pakiet stanowią komentarz do ostatnich zmian na foe w przeciągu ostatniego roku. totalna kompromitacja
 
Ogłoszenie jest, ale przetłumaczonej na polski wersji bonusów to się nie chciało wrzucić. Mimo zgłoszeń o błędach w tekstach nadal się one pojawiają. Drogie, nieatrakcyjne i słabo dopracowane... tu nawet miesiąc opóźnienia nic nie zmieni a niby to wasz obecnie, zdaje się, flagowy produkt sprzedażowy. Kiepski ruch marketingowo!
 

TieruYT

Baron
Każdy abonament to duży minus w grach, szkoda, że spotyka to Forge, ale może i dobrze, że ceny są bardzo zachodnie, bo i tak nikt tego nie kupi.
Za kwotę 20-30 zł można by się zastanowić. :D
 

DonBeker

Baron
Widzę, że cena się zmieniła i mamy teraz 119.99PLN...trochę poszli po rozum do głowy, ale jeszcze tak przynajmniej o minimum połowę trzeba tę kwotę zmniejszyć jak dla mnie.
 
Każdy abonament to duży minus w grach, szkoda, że spotyka to Forge, ale może i dobrze, że ceny są bardzo zachodnie, bo i tak nikt tego nie kupi.
Za kwotę 20-30 zł można by się zastanowić. :D
Są tacy co kupili. Mam wśród sąsiadów jednego z Plusem.

Widzę, że cena się zmieniła i mamy teraz 119.99PLN...trochę poszli po rozum do głowy, ale jeszcze tak przynajmniej o minimum połowę trzeba tę kwotę zmniejszyć jak dla mnie.
Czy 200 czy 120 żadnej różnicy nie ma. Lepiej wydać taką kasę na książki/gry/muzykę czy nawet wypić dobre.... soki.
 

Auraya

Hrabia
Widzę, że cena się zmieniła i mamy teraz 119.99PLN...trochę poszli po rozum do głowy, ale jeszcze tak przynajmniej o minimum połowę trzeba tę kwotę zmniejszyć jak dla mnie.
cena nie byla dla kazdego taka sama, ja od poczatku mialam propozycje za te "nizsza" kwote
 

Feandil

Wójt
Nie wnikam obecnie w cenę i co zawiera. Chciałbym, aby nie wyskakiwało mi okienko z zaproszeniem do FoE Plus po kilka razy na każdym świecie. Na kompie się to raczej nie dzieje - zauważam głównie na apce. A rzadko z niej korzystam - jak muszę, a jestem poza domem. I tak średnio co dwa logowania, czyli codziennie od wprowadzenia, na każdym świecie co najmniej raz.
Aż mi się przypomina mój niegdysiejszy temat: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/promka-na-diaxy.22635/

Poza tym lekko irytująca jest ramka. Jak przewijam znajomych i widzę tych kilku "w złotku", to odruchowo "widzę swoją postać". Bo dotąd tylko moja była w ramce. Chyba wiadomo, o co chodzi. Teraz...mózg płata świerćsekundowego figla, jak widzi ramkę. Szybko mu przechodzi, ale daje lekki konfuz. Pewnie się przyzwyczai do tego... gupi musk.
 
Ostatnia edycja:

Fatherland

Książę
problemem jest cały czas pokłosie przeliczania cen z walut.. może w euro i było dla gracza korzystnie, ale u nas zwyczajnie za drogo (nie ważne jak kogo stać, wartość produktu ma swoją cenę i albo jest adekwatna albo fanaberią i wtedy mamy zawężoną grupę odbiorców a chyba nie o to chodzi). Trochę dziwi takie podejście IG do FoE, tym bardziej że choćby w Plemionach produkt premium jest bardzo wyważony - tam wręcz bez tego nie da się przeskoczyć dalej bez tracenia czasu. Tutaj jednak, każda próba dodatku czy to stałego czy eventevego jest po prostu przewymiarowana. Albo nie ta waluta, albo nie ta wartość. Nie śledzę innych serwerów na FoE i nie wiem jakie tam jest przewartościowanie w atrybutach w FoE, ale może tutaj jest zbyt duże (wymiany PR na światach w stylu pushu, sumowanie diamentów na światach, itp. - każdy kraj może mieć inny regulamin FoE i u nas jest wyjątkowo "polski" :p ) i dlatego właśnie każde dodatki premium są tak nierealne przy analizie korzyści zakupowej ? To tylko hipoteza oczywiście. Dawno temu już zastanawiałem się, dlaczego jest to tak niekorzystne. Sam chętnie bym być może coś dokupił, ale w FoE to się po prostu mija z celem. Ciekaw jestem jakie Wy macie przemyślenia. Pozdrawiam.
 
Do góry