Forge Bowl

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Robin65, 11.01.2018.

 1. Robin65

  Robin65 Zespół FoE Co-Community Manager

  Dołączył:
  04.05.2012
  [​IMG]

  Zdobywajcie piłki w zadaniach. Używajcie ich, by zrobić przyłożenie i zdobyć niesamowite nagrody!


  Drodzy Gracze Forge of Empires,

  Z dumą prezentujemy nasz nowy event - Forge Bowl! :) Wasze miasto ma nową drużynę i wcielacie się w rolę jej trenera.
  Start 16 stycznia :).

  Kiedy event wystartuje, będziecie mogli uzyskać dostęp do jego okna:

  [​IMG]

  Celem jest osiągnięcie przyłożenia, które pozwoli Wam zdobyć nagrodę. Na starcie do pokonania macie 50 jardów. Pozostająca do pokonania odległość jest wyświetlana na polu gry.
  Aby móc klikać przyciski umożliwiające wykonanie ruchu, będziecie potrzebowali piłek. Możecie je zdobywać w zadaniach. Od razu będzie można wykonać 20 zadań, a potem pojawiać się będzie jedno zadanie dziennie aż do ostatniego. Pojawiające się raz dziennie misje będą zachowywane, więc możecie mieć kilka z nich czekających na Was, kiedy ukończycie pierwszą 20.
  Wasz rozgrywający Cal da także darmowe piłki, jeśli wrócicie każdego dnia :).
  Jeśli zdecydujecie się użyć piłek klikając na jeden z przycisków, przejdziecie w górę pola gry o liczbę jardów wskazanych na strzałce. Dodatkowo dostaniecie także jeden z przedmiotów ukrytych w chłodziarce obok (chłodziarki zmieniają się przy każdym otwarciu jednej z nich). Każda chłodziarka może również zapewnić Wam specjalną nagrodę dzienną, zmieniającą się każdego dnia.

  [​IMG]

  Mówiąc o nagrodach ... Będziemy mieli stare nagrody z poprzednich eventów, ale to nie wszystko! Jak można się było spodziewać, będzie do zdobycia kilka zupełnie nowych. :). Jest sześć nowych portretów o tematyce piłkarskiej i pięć nowych budynków:


  [​IMG]
  Arena Zwycięzców
  4x5 - Budynek produkcyjny
  W zależności od dokonanego wyboru możliwa jest produkcja zaopatrzenia, monet, medali, towarów i Punktów Rozwoju.
  [​IMG]
  Kwatery mieszkalne sportowców
  3x4 - Budynek mieszkalny
  Produkuje monety, zapewnia bonus do obrony, zmotywowany dostarcza towary.
  [​IMG]
  Plac Zwycięzców
  3x3 - Budynek kulturowy
  dodatkowo zapewnia bonus do ataku.
  [​IMG]
  Trofeum Forge Bowl
  1x1 - Dekoracja

  [​IMG]
  Kolumna Bohaterów
  3x3
  Kolumna Bohaterów to specjalny budynek, który można ulepszyć. Gdy zdobędziecie go na poziomie 1 (spodziewajcie się go w jednym z pierwszych zadań), będziecie mieli szansę na jego ulepszenie do sześciu razy! Aby to zrobić, wykonajcie zadania i zdobywajcie ulepszenia. Możecie je również otrzymać jako codzienne promocje i nagrody za przyłożenia. Następnie użyjcie ich na posiadanej Kolumnie Bohaterów.

  Kolumna Bohaterów domyślnie produkuje monety. Kiedy jest zmotywowany, będzie również produkować zaopatrzenie. Po przejściu na poziom 2 dodatkowo Punkty Rozwoju (zmotywowany). Poziom 3 doda medale, towary poziom 4. Na poziomach od 5 do 7 wartości produkowanych zasobów wzrosną.

  [​IMG]


  Forge Bowl zakończy się 5 lutego. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba! Jak zawsze, Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna, więc nie zapomnijcie o komentarzu tutaj.

  Powodzenia na boisku! :)

  Wasz zespół
  Forge of Empires
   
  Siddhartha l lubi to.

Do góry