Forge Bowl 2020 - dyskusja

DeletedUser17516

Guest
Mając trenera za 150 diaxów którego gracza z trzech warto brać? Macie link do przelicznika?
 

kasia2389

Arcyksiążę
 

DeletedUser10858

Guest
Ostatni dzień, ostatnie przyłożenie by zdobyć ostatnie ulepszenie. Pewnie nie jestem sam :haha::haha::haha:


sdf.png
 

Markiz.

Książę
Pewnie wybierałeś nieodpowiednich zawodników i/lub trenerów. U mnie po zrobieniu 10 lvl, jedno rozszerzenie w ekwipunku zostało.
 

MacKayla*

Wójt
Może trafisz jeszcze kilka piłek z wydarzeń.
A jeśli nie usunąłeś Newslettera z maila, z którego się rejestrowałeś, to tam też są do odebrania piłki.
 

DeletedUser22071

Guest
według mnie nieudany ewent, źle obliczone piłki lub źle rozmieszczone ulepszenia , dużo , osób zatrzymało się na 9 , porażka
 

DeletedUser20434

Guest
Bez kupowania piłek, zrobione wszystkie zadania, trener za diamenty. 3 dodatkowe ulepszenia
 

MacKayla*

Wójt
Wszystkie zadania zrobione, ani jeden diament nie wydany, 10 poziomów bez wysiłku. Piłki tylko dzienne, z zadań i ze znajdek (+ te z maila), 2x trener dodający jard, w 95% wybierani zawodnicy z najkrótszymi podaniami.
 

DeletedUser22071

Guest
No proszę ... to w takim razie jakiś błąd w grze jest , jedni mówią ze nie wybierali , tylko jak leci rożnych graczy brały i bez żadnych trenerów dodatkowych i bez problemu , inni ze na tych najtańszych , czyli ogólnie jak zrobiłeś wszystkie zadania to powinno wystarczyć na całość ulepszeń, a tu nic , nie skończyło się, Pomimo ze brałem w większości najtańszych + piłki z dziennych i jak dobrze liczyłem to ze 400-500 miałem z wydarzeń , no to mi wydaje się ze bez problemu powinno wystarczyć . Pytanie tylko czy te futbolisty robiły faktycznie tyle jardów ile jest napisane ? czy ktoś to liczył . ? Kto może to sprawdzić i gdzie to zgłosić
 

MacKayla*

Wójt
No proszę ... to w takim razie jakiś błąd w grze jest , jedni mówią ze nie wybierali , tylko jak leci rożnych graczy brały i bez żadnych trenerów dodatkowych i bez problemu , inni ze na tych najtańszych , czyli ogólnie jak zrobiłeś wszystkie zadania to powinno wystarczyć na całość ulepszeń, a tu nic , nie skończyło się, Pomimo ze brałem w większości najtańszych + piłki z dziennych i jak dobrze liczyłem to ze 400-500 miałem z wydarzeń , no to mi wydaje się ze bez problemu powinno wystarczyć . Pytanie tylko czy te futbolisty robiły faktycznie tyle jardów ile jest napisane ? czy ktoś to liczył . ? Kto może to sprawdzić i gdzie to zgłosić

Część tych futbolistów oszukiwała, kilku było na prochach, a jeden to nawet cały mecz przespał, nie ruszył się wcale. Mam ich wszystkich spisanych, zgłoszę na pewno, bo przecież za coś kasę brali. W następnym evencie pilnuj ich od samego początku, zapisuj wszystko i też będziesz mógł zgłosić. Na Berdyczów oczywiście ;)
 

DeletedUser17516

Guest
Kluczem do zrobienia budynku na maxa było wybieranie najsłabszego gracza.
 

DeletedUser22071

Guest
Kluczem do zrobienia budynku na maxa było wybieranie najsłabszego gracza.
Księżna , tak jak pisałem wyżej , nie ma na to systemu , jedni mówią ze najsłabszych trzeba , inni mówią ze tych złotych, trzeci z diamentami i tez ledwo co , a niektórzy po prostu jak leci nie przebierali i skończyły max , a inni nie ( chociaż wszystkie zadania zrobione, i piłki dodatkowe )
 

Markiz.

Książę
Głupoty piszesz. Z najtańszymi zawodnikami i trenerem od jardów na dwóch światach mam 10 poziom Skarbca i jedno ulepszenie w ekwipunku.
PS
Musiałeś coś popsuć a teraz masz pretensje nie wiadomo do kogo.
 
Do góry