Forge Bowl 2020 - dyskusja

-Destroyer-

Szlachcic
Kolego - ale tam masz alternatywne zadanie do wykonania, więc możesz bez dewastacji miasta je wykonać. Więc powiedz proszę - jak mądrym trzeba być żeby zauważyć takie debilne rozwiązanie i z niego skorzystać? Przecież wiadomo że każdy może z niego skorzystać.
takie że alternatywne to zdarzenia losowe, które się nie pojawiały i i tak straciłem pół dnia żeby je zebrać...
troche myślenia, losowe oznacza że nie jest zawsze tylko według swojego widzimisie...

Edit: dla jasności mówie o zadaniu 19:
Cal Rogers: "Collect 5 incidents OR Finish 10 productions in production buildings from the previous age" and "Gain some (230 - 25,000) happiness"

wiec jak twoim zdaniem mam niby to zrobić skoro zdarzeń przez pół dnia nie było, a produkcja z poprzedniej epoki to głupota wiedząc że gracze upgradują budynki....
 

HuanMing

Książę
takie że alternatywne to zdarzenia losowe, które się nie pojawiały i i tak straciłem pół dnia żeby je zebrać...
troche myślenia, losowe oznacza że nie jest zawsze tylko według swojego widzimisie...

Edit: dla jasności mówie o zadaniu 19:
Cal Rogers: "Collect 5 incidents OR Finish 10 productions in production buildings from the previous age" and "Gain some (230 - 25,000) happiness"

wiec jak twoim zdaniem mam niby to zrobić skoro zdarzeń przez pół dnia nie było, a produkcja z poprzedniej epoki to głupota wiedząc że gracze upgradują budynki....
Ale przecież event nie kończy się za 3 godziny i możesz spokojnie na brakujące zdarzenia losowe zaczekać jeżeli nie chcesz stawiać budynków produkcyjnych z poprzedniej epoki, one naprawdę pojawiają się z dużą częstotliwością a ich losowość polega głównie na tym, że nie wiemy co nam dadzą.
 

Amadeuss

Rycerz
Event fajny tylko szkoda że po zrobieniu kilkunastu zadań wchodzą zadania czasowe - dlaczego nie dać graczom możliwości zrobienia zadań wszystkich do końca??
 

DomLuk

Wójt
O 4 godziny o 20 pojawia się jaka nagroda
 

-Destroyer-

Szlachcic
Ale przecież event nie kończy się za 3 godziny i możesz spokojnie na brakujące zdarzenia losowe zaczekać jeżeli nie chcesz stawiać budynków produkcyjnych z poprzedniej epoki, one naprawdę pojawiają się z dużą częstotliwością a ich losowość polega głównie na tym, że nie wiemy co nam dadzą.

nie mogę zaczekać jeśli najlepsza nagroda dnia jest od razu na 2 dzień od rozpoczęcia eventu... to chyba logiczne że muszę mieć zrobione jak najwięcej zadań, a najlepiej wszystkie... co innego jakby dali powtórki a nowa wieżyczka była później...
 

Zbyzos

Szlachcic zagrodowy
Witam. Jestem stosunkowo nowym graczem. To mój pierwszy event. Pytanko odnośnie boiska. Czy podczas wykonywania ostatniego rzutu nagroda za przyłożenie przyznawana jest losowo spośród trzech wyświetlonych po prawej stronie, czy jest to zależne od tego, którego gracza wybierzemy przy ostatnim rzucie
 

DeletedUser20696

Guest
Którego gracza byś nie wybrał zawsze otrzymasz tą samą nagrodę za przyłożenie tą która jest wskazana w okienku po prawej.

Czy w nagrodach dnia pojawi się ulepszenie do Posterunku wartownika?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zbyzos

Szlachcic zagrodowy
Czyli, którego gracz muszę wybrać żeby zdobyć "Pakiet ulepszeń skarbca olimpijskiego" w następującym przypadku:20200121_134307.jpg
 

kasia2389

Arcyksiążę
Witam. Jestem stosunkowo nowym graczem. To mój pierwszy event. Pytanko odnośnie boiska. Czy podczas wykonywania ostatniego rzutu nagroda za przyłożenie przyznawana jest losowo spośród trzech wyświetlonych po prawej stronie, czy jest to zależne od tego, którego gracza wybierzemy przy ostatnim rzucie
Tam jest widoczna kolejka, teraz będzie świątynia, w następnym przyłożeniu będzie ulepszenie i tak dalej:

Tactician's Tower Level 1
Olympic Treasury Upgrade Kit
Wishing Well Shrink Kit
Olympic Treasury Upgrade Kit
Gigantic Medals
Olympic Treasury Upgrade Kit
Olympic Treasury Level 1

Czyli, którego gracz muszę wybrać żeby zdobyć "Pakiet ulepszeń skarbca olimpijskiego" w następującym przypadku:
żaden z nich tego nie ma w swojej ofercie.
 

piotresz

Hrabia
No właśnie ponawiam pytanie jakie są najlepsze nagrody dnia?
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza nagroda dnia bo przecież każdemu może pasować co innego.
Mnie pasowało ulepszenie Kolosa.
Tu masz listę z Bety, znajdź sobie swoją nagrodę dnia.
 

DeletedUser15016

Guest
ten event bez diaxów,to porażka :/ pomimo wykonywania zadań,jestem w amatorskiej lidze,na wszystkich 3 światach A ,B i C
szkoda tylko mojego czasu na ten event :/
 

piotresz

Hrabia
Sadzicie,ze beda jeszcze swiatynie wiedzy?
Na Becie była tylko raz.
Patrząc na tamtą listę jeśli nie będzie zmian to nagrodami dnia będą:
- tactician's tower upgrade kit
- sentinel outpost upgrade kit
- arena of victors
- renovation kit
- classical garden upgrade kit
- tolos of idols upgrade kit
- gigantic medals
 
Ostatnia edycja:
Do góry