Forge Bowl 2020 - dyskusja

hddk

Hrabia
Na Becie 150 diaksów. Stosunkowo nieduża cena, zważywszy że zwykle robi się 2-4 losowania w evencie. Do tego darmowych piłek było za mało by wymaksować główną nagrodę. Trzeba było liczyć albo na piłki w znajdkach albo do któregoś losowania wziąć trenera który daje +1 jard. Diamentowy ma tą zaletę, że daje wszystkie bonusy na raz, więc także punkty za jardy mnoży x2 do ligi, zatem automatycznie jest większa szansa na srebrną bądź złotą ligę.

Na Becie zużyłem 1/3 piłek na 6 wieżyczek, 1/3 na 6 ulepszeń i za ostatnią 1/3 + diamentowy trener ustrzeliłem 11 zestawów Tolosa :)
 

DeletedUser21019

Guest
Jeden Event się skończył, zaczął się drugi.
W przyszłym roku zapewne ich częstotliwość występowania będzie tak duża, że będziemy robić dwa jednocześnie ...
Nie podoba mi się to.
 

DeletedUser20898

Guest
Event wydaję mi się ciekawy. Dobrze rozegrany może przynieść wiele korzyści, tak więc niech każdy upatrzy swoją wymarzoną nagrodę i DO BOJU DRUŻYNA!
 

Belir

Szlachcic
Jeden Event się skończył, zaczął się drugi.
W przyszłym roku zapewne ich częstotliwość występowania będzie tak duża, że będziemy robić dwa jednocześnie ...
Nie podoba mi się to.
Szanuję zdanie, ale jak dla mnie idealnie, bo tamten zrobiłem cały i już trochę nudno się robiło. Pozdrawiam wszystkich.
 

HuanMing

Książę
Ja jak zawsze chciałabym wiedzieć czy jest możliwosć zdobycia głownej nagrody na maksymalnym poziomie bez wydawania diamentów (nie pytam o ligę, one rządzą się swoimi prawami co zupełnie nie ma wpływu na moją frajdę z uczestnictwa w eventach).
 

DeletedUser19115

Guest
Teren, teren jest potrzebny. Ile lat zajmie mi zdobycie całości terenu?, brakuje 17 kwadracików. Budynków przybywa a terenu NIE. Pozatym - wykup nagród za diaxy - beznadzieja.
 

hddk

Hrabia
Ja jak zawsze chciałabym wiedzieć czy jest możliwosć zdobycia głownej nagrody na maksymalnym poziomie bez wydawania diamentów (nie pytam o ligę, one rządzą się swoimi prawami co zupełnie nie ma wpływu na moją frajdę z uczestnictwa w eventach).
Pisałem wyżej, darmowych piłek jest za mało. Jest 10,300 piłek, a potrzeba 880 jardów (11 przyłożeń) by zdobyć brakujące 6 ulepszeń budynku (3 są za postępy). To daje 11,70 piłki / jard, a tylko jeden zawodnik ma niższy koszt, reszta ma wyższy. Rozwiązaniem jest użycie darmowego trenera, który do każdego podania dodaje 1 dodatkowy jard lub trenera za diamenty, który da wszystkie bonusy 4 darmowych trenerów. Można też liczyć na piłki w znajdkach. Z trenerem w limicie 11,70 piłek mieści się 9 z 12 zawodników, wszyscy prócz złotych.

Tabela zawodników, koszty, ilości piłek, itp. jak zwykle na Wiki:
 
Ostatnia edycja:

HuanMing

Książę
Pisałem wyżej, darmowych piłek jest za mało. Jest 10,300 piłek, a potrzeba 880 jardów (11 przyłożeń) by zdobyć brakujące 6 ulepszeń budynku (3 są za postępy). To daje 11,70 piłki / jard, a tylko jeden zawodnik ma niższy koszt, reszta ma wyższy. Rozwiązaniem jest użycie darmowego trenera, który do każdego podania dodaje 1 dodatkowy jard lub trenera za diamenty, który da wszystkie bonusy 4 darmowych trenerów. Można też liczyć na piłki w znajdkach. Z trenerem w limicie 11,70 piłek mieści się 9 z 12 zawodników, wszyscy prócz złotych.

Tabela zawodników, koszty, ilości piłek, itp. jak zwykle na Wiki:

Ślicznie dziękuję za odpowiedz.
 
Drobna uwaga: nie event, a "Zadania cykliczne z niepowtarzalnymi nagrodami". Eventy są rzadkie, a tu mamy prawie cały czas opcje zdobycia czegoś nowego, i tak co kilka tygodni, zmiana tylko formy i nagród. Tak więc, zachowajcie poprawność, nie event, a na przykład"Ciąg zadań z nowymi nagrodami"
 

HuanMing

Książę
Drobna uwaga: nie event, a "Zadania cykliczne z niepowtarzalnymi nagrodami". Eventy są rzadkie, a tu mamy prawie cały czas opcje zdobycia czegoś nowego, i tak co kilka tygodni, zmiana tylko formy i nagród. Tak więc, zachowajcie poprawność, nie event, a na przykład"Ciąg zadań z nowymi nagrodami"
Ale słowo event nie implikuje częstotliwości pojawiania się, czepiasz się :p
 

-Destroyer-

Szlachcic
10 razy ukończ cykl produkcyjny w budynkach z poprzedniej epoki

ja się zastanawiam który był taki mądry i wpadł na tak debilne zadanie... przecież wiadomo że każdy ma budynki ze swojej epoki albo tarasy a budynku obniżyć się nie da.... celowe spowalnianie zadań....
 

piotresz

Hrabia
10 razy ukończ cykl produkcyjny w budynkach z poprzedniej epoki

ja się zastanawiam który był taki mądry i wpadł na tak debilne zadanie... przecież wiadomo że każdy ma budynki ze swojej epoki albo tarasy a budynku obniżyć się nie da.... celowe spowalnianie zadań....

No cóż zawsze to jakaś nowość. Są też zadania, w których trzeba zapłacić konkretnym towarem z własnej epoki lub poprzedniej.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20766

Guest
Takie mam pytanko, czy wykupienie trenera za 150 diaxów działa na cały event czy na krótszy okres?
 

DonJon

Rycerz
10 razy ukończ cykl produkcyjny w budynkach z poprzedniej epoki

ja się zastanawiam który był taki mądry i wpadł na tak debilne zadanie... przecież wiadomo że każdy ma budynki ze swojej epoki albo tarasy a budynku obniżyć się nie da.... celowe spowalnianie zadań....
Kolego - ale tam masz alternatywne zadanie do wykonania, więc możesz bez dewastacji miasta je wykonać. Więc powiedz proszę - jak mądrym trzeba być żeby zauważyć takie debilne rozwiązanie i z niego skorzystać? Przecież wiadomo że każdy może z niego skorzystać.
 

midh

Wójt
W ogłoszeniu jest odpowiedź na Twoje pytanie. Ułatwiając:
serio tak trudno odpowiedziec na pytanie tak lub nie ...bo trudno zrozumiec jednoznacznie tekst z ogloszenia .....na oficjalnej wiki koszt odnowienia ostatecznego trenera wynosi 0... co powinno konczyc temat , ja jednak znajac wybitne figury retoryczne inno mam watpliwosci
 

piotresz

Hrabia
Jest gdzieś info jakie sa nagrody dnia?
Nie, nagroda na następny dzień pokazuje się na parę godzin przed północą. Jutro jest zmniejszacz Studni.
Pewnym wskaźnikiem jakie mogą być nagrody jest lista z Bety.

Lista nagród zwykle się zgadza poza kolejnością w jakiej są umieszczane.
 
Do góry