Forge Bowl 2019

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 11.01.2019.

 1. Shelian

  Shelian Zespół FoE Community Manager

  Dołączył:
  14.02.2014
  [​IMG]

  Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa i ulepsz swojego Kolosa na maksymalny poziom!
  Drodzy Gracze Forge of Empires!

  InnoForgers wraca w chwale! Cal Rogers dołączy do nas ponownie, aby pomóc InnoForgersom wygrać w tegorocznym evencie Forge Bowl!

  Forge Bowl rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do 3 lutego 2019.

  [​IMG]  Po rozpoczęciu Forge Bowl, możecie przejść do okna eventu, aby zdobywać przyłożenia dla swoich drużyn:

  [​IMG]

  Waszym celem jest osiągnąć pole punktowe i zdobyć przyłożenie, co pozwala na zdobycie wartościowej nagrody specjalnej. Aby zaliczyć przyłożenie Wasze drużyny muszą zdobyć 80 jardów, spychając swoich przeciwników w kierunku nagrody. Będzie do tego potrzebna jakaś strategia! Wybierzcie najlepszą strategię do celu, zdobywając przy okazji niesamowite nagrody.

  Aby rozpocząć grę, wybierzcie jednego zawodnika na polu, aby zbliżyć się do pola punktowego. Każdy z zawodników pozwala na zdobycie innych nagród. Każda zagrywka wymaga Piłek futbolowych, które można zdobyć z zadań. 30 zadań można ukończyć jedno po drugim, następnie będzie dostępne jedno zadanie dziennie aż do końca eventu. Każdego dnia można otrzymać także dodatkowe Piłki futbolowe za samo zalogowanie.

  Każdy zdobyty jard liczy się do rankingu ligowego. Im wyższa liga, tym lepsza nagroda! Na koniec eventu, każdy z Graczy otrzyma dodatkową nagrodę specjalną w oparciu o ligę, do której udało mu się zakwalifikować. Naturalnie warto spróbować zająć jak najwyższą pozycję, aby zdobyć dodatkowe nagrody!

  [​IMG]

  Pamiętajcie jednak, że nie jesteście sami! Wszyscy Gracze z danego świata rywalizują między sobą o miejsca w tabeli ligowej. Oznacza to, że wymagania dla każdej ligi będą się zmieniały wraz z czasem trwania eventu. Upewnijcie się, ze zdobyliście wystarczająco jardów, aby nie spaść do niższej ligii.

  [​IMG]
  Z Forge Bowl 2019 prezentujemy także zupełnie nowe budynki!

  Kolos

  [​IMG]

  Kolos może zostać ulepszony do 10 poziomu i zajmuje pole 4x4. Im wyższy ma poziom, tym lepsze bonusy zapewnia. Do podniesienia Kolosa na wyższy poziom niezbędny jest [​IMG] Pakiet ulepszeń Kolosa.
  Kolos – poz. 1 możecie zdobyć za zadania. Pakiety ulepszeń Kolosa można zdobyć za zadania, a także jako nagrodę za przyłożenie.

  Kolos - poz 10 zapewnia Monety, Bonus do ataku, Populację i jeśli jest zmotywowany Medale oraz 6 Punktów Rozwoju.

  Zestaw klasycznego ogrodu

  Ten zestaw składa się z 3 różnych budynków: Sadzawki klasycznego ogrodu (4x2), Patio klasycznego ogrodu (2x2) i Posągów klasycznego ogrodu (2x2). Zapewnia różne premie do Monet, Zaopatrzenia, Ataku i Obrony, a także produkuje towary. Elementy tego zestawu można zdobyć jako nagrodę dnia.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, więc nie zapomnijcie ich przekazać tutaj!

  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Wasz,
  Zespół Forge of Empires
   

Do góry