Forge Bowl 2019 - dyskusja

DeletedUser20648

Guest
Na razie jestem w srebrnej lidze ale pewnie pod koniec eventu to się zmieni. :D
 

DeletedUser18940

Guest
Według moich przewidywań do końca eventu pojawią się jeszcze:
2 elementy zestawu ogrodowego, studnia życzeń, świątynia wiedzy, zmniejszenie kryjówki, renowacja, wieża zwycięstwa lvl1, wieża sygnałowa lvl1.
(kolejność nieznana)
 

Fatherland

Książę
to słabo:/
cwaniaki dali dzień po dniu...
a jak obstawiasz? pojawi się jeszcze zmniejszenie? ile dajesz szans na to? i co myślisz o tym czy będzie ulepszenie kolosa w nagrodzie dnia?
 

hddk

Hrabia
Nie wiem czy tam błędu nie ma, jakoś nie kojarzę, żeby wieża zwycięstwa lvl 1 była jako nagroda dzienna. A w zapiskach mam w trzecim dniu właśnie zmniejszacz studni :) A ulepszenia Kolosa rzeczywiście nie będzie, bo dodano brakujące jedno do ligi amatorskiej, w razie gdyby brązowa okazała się nieosiągalna bez diaksów.
 

DeletedUser20648

Guest
Teraz na granicy srebrnej. Jak dadzą jeszcze studnię to chyba bez wydawania kasy to nie ma co liczyć na srebrną ligę, a o złocie to można pomarzyć.
 

DeletedUser16598

Guest
9400 pilek zbieranych od poczatku eventu i dziś wykorzystane rezultat:
8xśw + liga srebrna i niewiele do złotej brakuje z ulepszen poki co mam 7sztuk razem za przylozenia i z questow na bieżaco
 

ZjemCię

Wójt
9400 pilek zbieranych od poczatku eventu i dziś wykorzystane rezultat:
8xśw + liga srebrna i niewiele do złotej brakuje z ulepszen poki co mam 7sztuk razem za przylozenia i z questow na bieżaco
I to nie jest chore? Ja 8 SW na jednym ze światów zgarnąłem z około 1500 piłek... a on wydał ponad 6x tyle
 

DeletedUser222

Guest
Prawdziwy hit! Warto było trzymać piłki na tą okazję!
ULEPSZENIE WIEŻY ZWYCIĘSTWA! <3
 

hddk

Hrabia
Jedna nagroda powinna jeszcze być na ostatnie 10 godzin eventu w poniedziałek. Z listy brakuje jeszcze tylko wieży sygnałowej.
 

Oscarillo

Szlachcic
Jedna nagroda powinna jeszcze być na ostatnie 10 godzin eventu w poniedziałek. Z listy brakuje jeszcze tylko wieży sygnałowej.

Już się raczej nic nie zmieni - zestaw zmniejszania studni pojawił się dwa razy, na Becie był tylko raz.
Wieża sygnałowa poziom 1 - w wersji live wystąpiła tylko raz, na Becie można było o nią powalczyć dwa razy.
 
Do góry