FoE v0.16

  • Rozpoczynający wątek mirolbn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Jak oni pewnie sami nie wiedzą kiedy to nastąpi, podali tylko iż w tym roku lecz nic konkretnego ;/ Wydaję mi się iż powinno zależeć im na graczach więc powinni podać przybliżoną datę niż czekać, aż serwery opustoszeją... Ale wiesz co w tym jest pewna strategia bowiem pozbywając się rankingowców-topowców dają szansę innym by w rankingu zabłyśli i tym samym by to przyspieszyć najlepiej jakby kupowali diamenty....

No nic może coś Bartek wie tylko się wstydzi :p
 

DeletedUser314

Guest
Jak oni pewnie sami nie wiedzą kiedy to nastąpi, podali tylko iż w tym roku lecz nic konkretnego ;/ Wydaję mi się iż powinno zależeć im na graczach więc powinni podać przybliżoną datę niż czekać, aż serwery opustoszeją... Ale wiesz co w tym jest pewna strategia bowiem pozbywając się rankingowców-topowców dają szansę innym by w rankingu zabłyśli i tym samym by to przyspieszyć najlepiej jakby kupowali diamenty....

No nic może coś Bartek wie tylko się wstydzi :p

i 1 epoka wiele nie rozwiąże, bo nie którzy pewnie przejdą ją w miesiąc i co potem? :>
 

DeletedUser3

Guest
To potem jeszcze jedna itd. ;). Przed nami jest ich jeszcze wiele, mogę to zagwarantować! Kolonialna była początkowo planowana na bieżącą wersję, ale po prostu nie dało rady.
 

DeletedUser2383

Guest
Anyway, A jak dojdziemy do XXI w. to dalej będą wojny gwiezdne Czy na tym się będzie kończyć gra ?
 

DeletedUser314

Guest
Planowany jest też rozwój nieco dalej. Obecnie plan jest na ok. dwie epoki "przyszłe".

A mógł byś chociaż trochę terminów podać, jak sam nie wiesz to mniej więcej jak Ci się wydaje kiedy co powchodzi.

Myślę, że dla wielu osób to bardzo ważne, w planowaniu miasta.
 

DeletedUser3

Guest
Terminy są nieznane. Nikomu. Więc nie będę wymyślał.
 

DeletedUser1724

Guest
Terminy są nieznane. Nikomu. Więc nie będę wymyślał.

Zapewne bliższych terminów nikt nie chce podawać (mimo ich wiedzy) ponieważ chce uniknąć czegoś w stylu "miało być wczoraj, a do dzisiaj nie ma" :) Innym słowem jeżeli IG stwierdzi iż wprowadzenie tego, może wiązać się z późniejszymi problemami (błędami) to chcą to dopracować i mieć gotowy produkt na którym zarobią, a nie spędzą wielu godzin na poprawkach....
 

DeletedUser

Guest
Co się stało z grafiką miga rozmazuje się przed aktualizacją nic takiego się nie dzieło .Nie mogę puścić produkcji i ogólnie cały czas jakieś błędy :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przez chwilę też tak miałem, odświeżanie gry nie pomagało aż tu nagle wyłańcza mnie z gry. Kiedy wchodzę wszystko działa.
 

DeletedUser675

Guest
Co się stało z grafiką w nowej wersji? W opisie zmian nie ma nic o tym. To celowa zmiana?
 

DeletedUser

Guest
Strona logowania i wylogowania zostały zmienione, by w każdej wystarczającej rozdzielczości wyświetlać się poprawnie i prawidłowo przedłużać grafikę w razie potrzeby.

Chociażby może to?
 

DeletedUser

Guest
Czego się nie ruszyć to same problemy , motywacja członków gildii teraz zajmie z godzinę bo zawsze wraca do pierwszego gracza . czy można prosić o naprawienie wszystkich błędów po dzisiejszej aktualizacji?
 

DeletedUser

Guest
Właśnie, bardzo miło, że programiści utrudnili jedną z najbardziej mozolnych czynności w tej grze jaką jest motywacja i odrestaurowywanie członków gildii. Teraz to mnie po prostu krew zalewa jak to robię, a robię to praktycznie codziennie.
 

DeletedUser3

Guest
Co do grafiki, to jeżeli prędkość wyświetlania (w FPS) spada za bardzo, jakość jest obniżana by zapewnić względnie płynną grę także na starszych i słabszych komputerach.
 

DeletedUser2581

Guest
Nie strasz, że tak już zostanie cały czas. Nie mam jakiegoś strasznego gruchota, a grafika mi faluje co kilka sek. z lepszej jakości do gorszej. Lepiej jakby się ustabilizowała na jakimkolwiek poziomie. Przeżyję pikselozę, ale miganie - nie. Nie lepiej jakby można było sobie indywidualnie ustawić jakość grafiki?
 

DeletedUser3096

Guest
Mam nadzieję, że to tylko chwilowy błąd z tym odwiedzaniem gildii i sąsiadów, bo teraz motywacja jest bardzo uciążliwa... już wcześniejsze przeładowanie było wkurzające no ale teraz to jest dopiero zadanie dla ludzi o mocnych nerwach. Liczę, że szybko zostanie to naprawione. :p
 

DeletedUser314

Guest
Mam nadzieję, że to tylko chwilowy błąd z tym odwiedzaniem gildii i sąsiadów, bo teraz motywacja jest bardzo uciążliwa... już wcześniejsze przeładowanie było wkurzające no ale teraz to jest dopiero zadanie dla ludzi o mocnych nerwach. Liczę, że szybko zostanie to naprawione. :p

Dokładnie, tak samo jak przy walkach ucieka ale to już było wcześniej ;/

Jedyny plus, że są nowe surowce na targu(papier, porcelana, kawa, drut, smola) więc coś się zmienia ;)
 

DeletedUser3

Guest
Margaret_ napisał:
Nie mam jakiegoś strasznego gruchota
Tak też myślałem o komputerze, na którym zwykle pracuję :p.

Margaret_ napisał:
Lepiej jakby się ustabilizowała na jakimkolwiek poziomie.
Czas między sprawdzeniami prędkości zostanie wydłużony.

unpxre napisał:
Jedyny plus, że są nowe surowce na targu(papier, porcelana, kawa, drut, smola) więc coś się zmienia
To taki powiew następnej epoki.
 

DeletedUser

Guest
Po tej aktualizacji motywowanie budynków członkom Gildii przypomina chińskie ćwiczenie na cierpliwość. Po 20 odwiedzinach z uciekającym paskiem ma się ochotę wywalić tą grę z kompa raz na zawsze. A w Gildii prawie 80 osób!!! Po takich poprawkach w Ameryce ludzie wychodzą na ulice i strzelają do innych :D
 

DeletedUser675

Guest
Co do grafiki, to jeżeli prędkość wyświetlania (w FPS) spada za bardzo, jakość jest obniżana by zapewnić względnie płynną grę także na starszych i słabszych komputerach.

Dziękuję za odpowiedź. :)


Co nie zmienia faktu że gra nadal zżera kilkaset mega pamięci... -_-
 

DeletedUser314

Guest
Dziękuję za odpowiedź. :)


Co nie zmienia faktu że gra nadal zżera kilkaset mega pamięci... -_-

Chciałem napisać nie przesadzaj z tą pamięcią więc sprawdziłem, a tu widzę, że po załadowaniu świeżo co zajmuje ponad 400...

Ale z drogiej strony nowe kompy mają po około 8gB Ramu, więc i na kompie 4 lata do tyłu powinna płynnie chodzić.

Ja się ciesze z z update'u, bo za miast zżerać 7% procka w trakcie bezczynności, to przełącza się w gorsze detale i zżera 1%.
Więc dośc mocno zoptymalizowali, ze jeśli ktoś ma 1gB ramu, to powinno mu już all ładnie śmigać. czyli około ponad 90% użytkowników internetu.
 

DeletedUser

Guest
Zróbcie coś z tym przewijaniem paska, aż mi się cisną wulgaryzmy jak można było tak zepsuć i utrudnić.
Pasek nie powinien się przewijać automatycznie.
 

DeletedUser3014

Guest
A ja chcę napisać o niektórych rzeczach które mi się podobają. Bieganie-tuptanie jednostek w bitwach mi się podoba. Spektakularny zgon wojaków mi się podoba. Zachowanie obsługi balist mi się podoba (patrzą czy trafili, z zadartą z wysiłku nogą). Wolniejsza animacja ubywania kresek zdrowia mi się podoba, bo jest bardziej naturalna niż stara szybka animacja.
Co prawda nie wiem czy tego biegania nie było już w poprz wersjach, i to wszystko może nieważne szczegóły, ale i tak mi się podoba...
 
Status
Zamknięty.
Do góry