FoE Soccer Cup 2021 - komentarze

Marik

Książę
Nagroda główna 5x4 - 10pr 25 towarów więc całkiem spoko zamiennik dla tarasów rolnych, bonus do obrony całkowicie zbędny, jednak muszę przyznać że wizualnie bardzo mi się podoba. Pytanie tylko czy bez wydawania diamentów da się go ulepszyć na maksa, bo na becie kilka osób miało z tym problem
 

Borisel

Hrabia
Ok juz sobie przypomniałem czemu ten event był do d*** . Ten turniej to jedna wielka bujda i szajs jaki mogli wymyśleć . Ze składem z 4 - 5 gwiazdkowym przeciwko drużynie przeciwnika z 2 gwiazdkowymi graczami i 66 % szans na zwycięstwo - przegrałem ...no ja pierdziele ... I jeszcze specjalnie dobierałem graczy który był silniejszy od rodzaju - jak strzałeczki niby pokazują ...
 

Marik

Książę
Widze że inno coraz bardziej na kase leci, bo trenerów już nie ma tylko drużyna, a tam trzeba więcej $$$ wydać
 

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
Dziękuję, nie skorzystam.
Nie chce mi się w co drugim zadaniu kombinować 15 tys zadowolenia bądź 15 tys mieszkańców po to, by zdobyć kilka PR, % dla armii obronnej, która działa z włączonym modem debila. :haha:
 

anaconda8

Baron
Ok juz sobie przypomniałem czemu ten event był do d*** . Ten turniej to jedna wielka bujda i szajs jaki mogli wymyśleć . Ze składem z 4 - 5 gwiazdkowym przeciwko drużynie przeciwnika z 2 gwiazdkowymi graczami i 66 % szans na zwycięstwo - przegrałem ...no ja pierdziele ... I jeszcze specjalnie dobierałem graczy który był silniejszy od rodzaju - jak strzałeczki niby pokazują ...
Miałam tak samo. 66% szans na wygraną i przegrałam dwa razy z rzędu. No trochę smutno mi się zrobiło więc za karę będę grać tak żeby nic a nic na mnie nie zarobiono. I jak nie napykam tylu ulepszeń głównej nagrody ile trzeba to sprzedam wszystko w cholerę, tak jak po evencie archeologicznym. Będę bogata :haha::haha::haha:
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
A ja się zastanawiam jak to było poprzednim razem, czy też przy każdym meczu trzeba było od podstaw ustawiać drużynę? Bo myślałam, że jak raz ustawię konfigurację, to taka już zostanie, a tu nie, co mecz wraca do pierwszego losowego składu, byle tylko nie było zbyt szybko i prosto.
Eh, zdecydowanie ze wszystkich eventów najbardziej nie lubię tych sportowych.
 

tomallo88

Rycerz
przy 90% szansie na zwyciestwo przegralem a dla beki wcisnalem walke na 30% szansy wygranej i wygralem.. regula zwe wiekszy procent to zawsze wygrya idzie do lamusa... jak masz szczescie to ponizej 50% zawsze wygrasz.. 90% to nie 100%.. wiec poki nie masz stu to zawsze mozesz przegrac..
 

Borisel

Hrabia
Trafiłem ulepszenie hipodromu - akurat jednego potrzebowałem by wszystko wymaksować . Dlatego już skończyłem ten event - i nie będę już zwracał uwagi na ten szajs . Dziękuje i zaczekam na kolejny event


EDIT: A tak - jeszcze ocena eventu - dam 2/10 -jakby to były treningi i ligi liczone za treningi to byłoby nawet 6/10 . A tak serdecznie środkowym palcem pozdrawiam turniej - który by coś zdziałać trzeba wydawać diaxy na próby i liczyć że wygra się kilka razy . Przynajmniej tyle razy wygrać od innych osób i utrzymać się w lidze . Już piszą ludzie w gildii , że mając wysokie % na zwycięstwo przegrywają kilka razy pod rząd ...
 
Ostatnia edycja:

Dobrosz Shyduo

Szlachcic
Po raz pierwszy olewam event. A właściwie budynek główny. To szrot. Komu potrzebne % w obronie?? A gdyby to była obrona ataku.....
 

Dobrosz Shyduo

Szlachcic
Dziwią mnie tego typu komentarze od osób, które gardzą budynkiem eventowym 5x4. jednocześnie trzymając w mieście tarasy rolne 5x6.
Ale cóż, to forum i każdy może wyrażać swoją opinię, idiotyczną czy nie :))

Pewnie. Lepiej trzymać farmę studni życzeń. buahahahahahaha
Tarasy nie są budynkiem eventowym. Szczególnym. A budynek eventowy to powinno być COŚ. Obecny zaś, to szrot do handlarza
 

Blade1984

Książę
Jak dla mnie pierwszy event na ktorymymi zbytnio nie zależy, bo nagroda glowna i tak pojdzie do handlarza
 
Ten event jest przerąbany, wydałem 4k napojów by dostać ledwie 3 sztuki kolosa, a w drugim mieście ani jednego, za to 4 akwedukty, badziewne boiska itp.. do tego pokonanie każdego boiska zabiera co raz więcej napojów od 740 do prawie 1100..
 

anaconda8

Baron
Dziś zrobiłam próbę generalną: 1 mecz, 74% szans na wygranie - przegrałam. Drugi mecz, 33% szans na wygranie - przegrałam. No rozśmieszył mnie ten algorytm do łez. ;)
 

Qbas 79

Szlachcic zagrodowy
Event genialny (jeśli chodzi o drenowanie z diamentów), słaby, (jeśli chodzi o fun z gry). Pierwszego dnia, przy 75% szans udało się wygrać za 5-tym razem. Dzisiaj przy 80% dwie porażki z rzędu. Ja za to ani diamentu nie dam. Zobaczymy, co się uda treningiem zdziałać, na turniej mam wywalone :(

Edytowane dużo później:
"słaby" - to eufemizm wpisany przez moderatora. Ponieważ nie mogę wyrazić dosadnej opinii, napiszę w ten sposób: "Te, milicjant, ty sam wiesz co..."
 
Ostatnia edycja:
Do góry