[Zgłoszone] FoE - prywatna przestrzeń do zapisywania różnych rzeczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16837
  • Data rozpoczęcia

Czy prywatna przestrzeńdo zapisków się przyda?

  • Tak

    Głosy: 15 78,9%
  • Nie

    Głosy: 2 10,5%
  • Trudno powiedzieć

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser16837

Guest
Dodanie prywatnego miejsca w którym każdy gracz mógł by sobie zapisać pewne rzeczy w sobie tylko wiadomym celu - np. stan wymian pr z innymi graczami, plany inwazji czy cokolwiek innego tak aby "szło to za graczem". Tzn. nieważne z którego kompa się zaloguje - mam tę samą prywatną przestrzeń. Mamy XXI wiek i nikt przecież nie będzie latał z notesikiem ;)

Widziałem podobne rozwiązanie w innej grze i było to całkiem prosto zrobione.
Bez wodotrysków - ot po prostu wpisujesz co chcesz i zapisujesz zmiany.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mamy XXI wiek i nikt przecież nie będzie latał z notesikiem ;)
Dlatego w tym naszym XXI jest coś takiego jak chmura, a o dokumantach google nie wspomnę :D
Oczywiście pomysł zły nie jest, bo nie trzeba się specjalnie logować na innych stronach :)

P.S Ankiety nie ustawiamy czasowej. Już zmieniłem :).
 

DeletedUser15643

Guest
kiedyś uważałem to za zbyteczny dodatek (bo jest wiele innych możliwości, np. ta podana przez Pabloos'a), ale z czasem człowiek się rozleniwia i taki podręczny bazgrak byłby często bardzo pomocny :)
 

DeletedUser8577

Guest
ja sobie zapisuje niektore sprawy w zwyklym notatniku.
nooo.. ale ze mi sie bardzo czesto nie chce.. to robie screeny. uzywam programu
screenSHU
fajnie to hula.
ba.jpg
 

DeletedUser15268

Guest
Mi też by się przydała taka opcja. Owszem można kombinować, ale przy światach eventowych, gdzie wchodzi sie tylko po zbiory ułatwiło by to życie. W normalnym cyklu (bez eventu) - potrzeba zapisać priorytety, np. zbieram towary na perłe, lub do drzewka. Przy evencie np. informację o zwiadzie czy rodzaju produkcji (przy zadaniu: wykonaj każdy rodzaj produkcji). Jak dla mnie wystarczyła by opcja wysłania wiadomości do siebie :)
 

DeletedUser16874

Guest
Jak najbardziej popieram pomysł! Sam go chciałem zgłosić zanim zajrzałem na forum. Wymyślacie jakieś półśrodki - chmury, screenshoty i co tam jeszcze. Ja gram na komórce, kompie w domu i kompie w pracy. I co? Mam nosić notes ze sobą, zakładać jakieś konta w chmurach czy innych serwisach? Pomysły totalnie bez sensu. Najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie to notatnik w grze.
 

DeletedUser14757

Guest
Napisz grupową wiadomość do dwóch osób i od razu ich usuń z konwersacji. Od teraz możesz wysyłać wiadomości sam do siebie ;)
 

DeletedUser16874

Guest
To też jest półśrodek, bo edytować takiego wpisu już nie będę mógł. Wydaje mi się, że z punktu widzenia programisty taki notatnik to banał, który stworzy w przerwie na kawę.
 

DeletedUser16874

Guest
Nie rozumiem krytyków. Wprowadzenie tego pomysłu w niczym nie zmienia wam rozgrywki. Nie będziecie chcieli korzystać to nie będziecie. A innym pomoże bardzo. A ilość patentów przez was proponowanych tylko potwierdza, że sami byście korzystali z takiego notatnika , bo sami czasem potrzebujecie coś zapisać.
 

DeletedUser15092

Guest
Jestem za
Czekam od dawna na taki notatnik, już wiele było takich pomysłów.

Napisz grupową wiadomość do dwóch osób i od razu ich usuń z konwersacji. Od teraz możesz wysyłać wiadomości sam do siebie ;)

Ale ten drugi gracz może też mieć taki refleks, że jeszcze zdąży włączyć wiadomość i printscreen, wtedy już raczej ciekawie by nie było ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Tego typu pomysł został zgłoszony do twórców gry. Aczkolwiek nie pokładałabym zbyt wielkich nadziei co do jego realizacji.
 
Do góry