FoE najlepszą grą przeglądarkową roku !!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z tą nominacją ???

  • TAK

    Głosy: 25 54,3%
  • NIE

    Głosy: 21 45,7%

  • W sumie głosujących
    46

DeletedUser

Guest
Aj waj!

Chyba trochę przesadzasz, nie uważasz? :D

Owszem FoE ma błędy, i nominacja była śmieszna, ale gra ma potencjał.

Iiiiiii... to coś... co... trzyma cię przy niej pomimo tych błędów :)
 

DeletedUser

Guest
Aj waj!

Chyba trochę przesadzasz, nie uważasz? :D

Owszem FoE ma błędy, i nominacja była śmieszna, ale gra ma potencjał.

Iiiiiii... to coś... co... trzyma cię przy niej pomimo tych błędów :)

ok, nie pisałem, ze to jedyna kategoria w której mogłaby ta gra startować. ma potencjał - to fakt, ale to jest jak z czekaniem na pociąg, który ma Ciebie zabrać we wspaniałą podróż, a ten pociąg nie przyjeżdża. jezeli nadal się uśmiechasz, stojąc na peronie, to jesteś niezły :)
 

DeletedUser

Guest
ja już gdzieś pisałem, że tempo rozwoju gry leci powoli do przodu. Analogicznie pasuje tu wiersz Brzechwy "lokomotywa". Ja tam gram sobie i nic mi nie przeszkadza.
 

DeletedUser1724

Guest
A Ty znów z tą Lokomotywą xD Ja tam też gram i nic mi nie wadzi i jak coś mnie nie pokoi to piszę do Supportu i po sprawie :p
 

DeletedUser

Guest
ja już gdzieś pisałem, że tempo rozwoju gry leci powoli do przodu. Analogicznie pasuje tu wiersz Brzechwy "lokomotywa". Ja tam gram sobie i nic mi nie przeszkadza.
lokomotywa ruszyła. i to nawet do przodu ;) mój problem z ofertami handlowymi został wreszcie pomyślnie rozwiązany !
 

DeletedUser1724

Guest
Ja muszę się przyznać do błędu, źle oceniając Team bo jednak pomocni są jak cholera (sorrka). W sumie cieszę się iż został zlikwidowany dział "Problemy" z forum bo w Supporcie odpowiedzi teraz są błyskawiczne i konkretne - nie z automatu :D

Ps. Ja już oddałem swój głos na FoE i to mój głos będzie ten przeważający - zobaczycie :D
 

DeletedUser

Guest
Ja muszę się przyznać do błędu, źle oceniając Team bo jednak pomocni są jak cholera (sorrka). W sumie cieszę się iż został zlikwidowany dział "Problemy" z forum bo w Supporcie odpowiedzi teraz są błyskawiczne i konkretne - nie z automatu :D
Czasami lepiej się miło zaskoczyć, zakładając, że ma się do czynienia z automatem. W moim przypadku w sumie takie zaskoczenie też miało miejsce.... ale doświadczenie z innych gier rzuciło cieniem podejrzliwości wobec osób, które zmagają się problemami graczy, z których zdecydowana większość to dyrdymały oraz zażalenia i inwektywy. Wydawałoby się, że siłą rzeczy osoby, które parają się takim zajęciem są skazani na narastającą frustrację (jak pracownicy call center).... mam nadzieję, że zachowają swoją energię wobec wyzwań, jakie stawiają przed nimi gracze, jeszcze przez długi, długi czas. Niech mocz będzie z Wami ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale już dawno wyniki są podane xD Też głosowałem na FoE taki patriotyzm growy :D
 

DeletedUser1724

Guest
Nawet nie wiedziałem, że wyniku już są :D Wchodzę, patrzę i rozczarowanie ale co mnie pociesza to to, że Polski Wiedźmin zdobył 6 nagród :D
 

DeletedUser

Guest
No bo CDP-R to jest konkret firma z konkret pomysłem na papierki $$$ :D
 

DeletedUser1724

Guest
Oglądałem reportaż z ich biura i pracy i jestem pełen zachwytu iż tak małe biuro w którym pracują tak wiele osiągnęło i pewnie jeszcze wiele osiągnie xD W sumie z tego co widziałem pracują tam same młode osoby :p
 

DeletedUser1724

Guest
o widzisz nawet bym nie wpadł, żeby na YT spojrzeć czy coś o IG jest ^^
 

DeletedUser

Guest
Też młodzi ludzie ^^

Zresztą w Niemczech na informatyków jest popyt.
Żałuję, że się języka nie uczyłem, tzn. uczę od 3 lat i nic nie umiem xD
 

DeletedUser1724

Guest
Ja uczyłem się Niemieckiego w 6 klasie podstawówki i 3 klasy Gimnazjum i nic nie umiem ^^
 
Do góry