femek1

  • Rozpoczynający wątek femek1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam szanownych graczy

Mam na imię Przemek lat 21 (we wrześniu)

mieszkam w miejscowości blisko Zielonej Górą z tąd też moim zamiłowaniem i miłością jest speedway.

Z wykształcenia jestem technik informatyk ale obecnie uczę się w szkole medycznej na profilu technik masażysta - z skąd taki przeskok hmm praca w zawodzie była dla mnie dość nudna pomimo tego że to i owo umiem a kierowało mną również ciekawość i śmiesznie to wyglądać będzie w CV informatyk i masażysta:)

Moje zainteresowania to głównie tak jak wyżej wymieniałem żużel, motory, siłownia no i może trochę dziwić ale taniec {kiedyś tańczyłem zawodowo taniec towarzyski głównie rumbę i tango argentino i startowałem w turniejach głównie na szczeblu wojewódzkim kilka ogólnopolskim teraz tylko na przyjęciach lub weselach;)}

Hmm co do gry to
Wcześniej grałem głównie w plemiona ale było to jakieś 3 lata temu (ś10,16 największe sukcesy) teraz przez jakiś czas bawiłem się w settlersy jednak jest to gra bardzo rozbudowana ekonomicznie i po osiągnięciu wyższego lvl nudzi się.

ok to chyba wszystko mam nadzieje że nikogo nie zanudziłem

pozdrawiam Femek
 

DeletedUser

Guest
Witam szanownych graczy

Mam na imię Przemek lat 21 (we wrześniu)

Witaj towarzyszu z gildii :D
mieszkam w miejscowości blisko Zielonej Górą z tąd też moim zamiłowaniem i miłością jest speedway.

Ja też mam żużel we krwi z tymże ja lubelski. ;) Pamiętam baraże z ZKŻ Quick-Mix ;D

Z wykształcenia jestem technik informatyk ale obecnie uczę się w szkole medycznej na profilu technik masażysta - z skąd taki przeskok hmm praca w zawodzie była dla mnie dość nudna pomimo tego że to i owo umiem a kierowało mną również ciekawość i śmiesznie to wyglądać będzie w CV informatyk i masażysta:)

Ja mam to samo z infą... Lubiłem póki do technikum nie poszedłem, teraz mi zbrzydło.

Moje zainteresowania to głównie tak jak wyżej wymieniałem żużel, motory, siłownia no i może trochę dziwić ale taniec {kiedyś tańczyłem zawodowo taniec towarzyski głównie rumbę i tango argentino i startowałem w turniejach głównie na szczeblu wojewódzkim kilka ogólnopolskim teraz tylko na przyjęciach lub weselach;)}

ło tancerz? ;o Ciekawy talent.

Hmm co do gry to
Wcześniej grałem głównie w plemiona ale było to jakieś 3 lata temu (ś10,16 największe sukcesy) teraz przez jakiś czas bawiłem się w settlersy jednak jest to gra bardzo rozbudowana ekonomicznie i po osiągnięciu wyższego lvl nudzi się.

ok to chyba wszystko mam nadzieje że nikogo nie zanudziłem

pozdrawiam Femek

Mam nadzieję, że będziesz się udzielał na forum. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser1724

Guest
Kurka aleś się rozpisał xD No to powitać jednego z nielicznych, który coś jednak więcej o sobie napisał :D
 

DeletedUser

Guest
Ja też mam żużel we krwi z tymże ja lubelski. Pamiętam baraże z ZKŻ Quick-Mix ;D

akurat jeszcze tak nie kibicowałem ZG bo najpierw byłem piknikiem teraz już jestem fanatykiem

Ja mam to samo z infą... Lubiłem póki do technikum nie poszedłem, teraz mi zbrzydło.

To znaczy ciężko powiedzieć ja w tym zawodzie się nie widzę pomimo tego że od roku pracowałem w tym zawodzie zagranicą to jednak odpada (pracowałem jako programista a później zakładałem, podłączałem dekodery u szwabów kasa była nieziemska jednak zdecydowałem się na szkołę i tylko w weekendy mogłem jeździć do pracy ale to było za dużo dla mnie bo nie wyrabiałem i z czegoś odpuściłem) więc może jednak nie rezygnuj

ło tancerz? ;o Ciekawy talent
heh czy ja wiem że talent każdy potrafi tańczyć tylko wystarczy odwagi i chęci ja miałem zapał i dlatego mi się udało tylko zrezygnowałem z tego ale nie żałuje zawsze potrafię masować i e dodatku tańczyć


Kurka aleś się rozpisał xD No to powitać jednego z nielicznych, który coś jednak więcej o sobie napisał :D

wiem przepraszam za to że tak się rozpisałem ale konkretnie nie zostało sprecyzowane ile ma być słów
 

DeletedUser

Guest
heh czy ja wiem że talent każdy potrafi tańczyć tylko wystarczy odwagi i chęci ja miałem zapał i dlatego mi się udało tylko zrezygnowałem z tego ale nie żałuje zawsze potrafię masować i e dodatku tańczyć

Ja to tylko potrafię jak jestem porządnie wstawiony :D
 

DeletedUser

Guest
dobra przyznam się...

mnie...

jedno karmi wystarczy do osiągnięcia stanu nieważkości ^^ :D
 

DeletedUser

Guest
W Polsce hmmm każdy :D
akurat zdarzają się ewenementy które mają słabą głowę np. mój kolega po 2-3 kolejkach powtarza na okrągło "kocham was"

jedno karmi wystarczy do osiągnięcia stanu nieważkości ^^ :D
karmi?! to można to do ust wziąć, ja się przyznam że za młodu zaczynałem od redsów ale teraz dla mnie piwo bez goryczy przez gardło mi nie przejdzie
 

DeletedUser1724

Guest
Ja pamiętam za młodu jak nienawidziłem Lecha Zielonego bo dla mnie był za gorzki ;/ Teraz mi to bez różnicy w sumie byleby było mokre i miało % xD
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście to był joke ^^

Perełka lubelska najlepsza jest ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja pamiętam za młodu jak nienawidziłem Lecha Zielonego bo dla mnie był za gorzki ;/ Teraz mi to bez różnicy w sumie byleby było mokre i miało % xD

To wiadomym każdy przez to przechodził że po łyku piwa się krzywił a teraz jak miód smakuje. Mokre niekoniecznie byle byłoby zimne

Perełka lubelska najlepsza jest ^^
Regionalne piwa zawszę będą lepsze od tych normalnych bo tam ilość leci hurtowa przez co smak traci na jakości


szczerze mówiąc od niedawna pije wojaka i w porównaniu do ceny to niebo za 1,80(średnio) dostać dobre piwo jest ciężko a wojak moim zdanie jest wspaniały
 

DeletedUser1724

Guest
Ja tam jak już to pije Żubra lub Stronka Dwusłodowego ^_^
 
Do góry