Farmerama

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5636
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5636

Guest
Aż dziw bierze, że nikt jeszcze nie wspomniał o tej gierce ... a tam sie najwięcej farmi ;)
 

DeletedUser5005

Guest
Farmerama- monotonna gra, zmuszająca do neosowania 24/7.

Nic dziwnego że nikt o tej grze nie napisał tematu nie?
 

DeletedUser2771

Guest
O przepraszam.Gram w farmeramę od poczatku i jeszcze nie znudziłam się:))Tam nie ma czasu na nude:))
 

DeletedUser1228

Guest
eh, ja grałem przez trochę czasu, aż zmienili na grafikę, przez co gra zeszła na psy... Jak można było tak zepsuć taką grę? Doszedłem do ok 40 lvl i koniec :)
 

DeletedUser

Guest
Słabe gry: farmerama, wolni farmerzy i inne.
No coment.
Edit/ literówka xD
 

DeletedUser9456

Guest
Gram od czerwca 76 poziom wbity już.

Ale polityka BigPoint powoli zniechęca do gry. Zacznijmy od tego, że Farmerama jest w pełnym słowa znaczeniu grą. Pay 4 Win. Co oznacza, że za floreny w grze. Masz wszystko co najlepsze. ;/ Tak samo było z ostatnim eventem.
 

tagera

Baronet
Gram w Farmeramę już od paru lat. Lubię spokojne gry, a eventy nie muszę kończyć, nie muszę kupować ani koszyków, ani kombajna. To mój wybór, tak samo jak i w innych grach, chcesz kupujesz, nie chcesz nie kupujesz, najwyżej czegoś mieć nie będziesz.
 

DeletedUser17675

Guest
ja tam tylko na forum jeszcze czasem zaglądam :) w sumie od dłuższego czasu forum było dla mnie ważniejsze niż gra :p
 

tagera

Baronet
robię tam misje, ale bez stresu. szkoda mi tam odchodzić, na forum to tam nie udzielam się. czytam jedynie informacje o misjach.
 

DeletedUser18601

Guest
Grałam niemalże od początku, jednak za bardzo mi muliło na kompie i przestałam :D Brat jeszcze pyka, ale na FoE na razie nie chce się przerzucić ;)
 

DeletedUser14

Guest
Grałem od początku, jak gra powstała. Grałem w nią z kuzynkami i był to niezły pożeracz czasu :p
 

carpatka

Szlachcic zagrodowy
Ex-Team
podbijam

konto od początku serwera PL
ale od października 2018 zaglądam gdzieś 2 może 3 razy tygodniowo, upominki walecznym sąsiadom, no szczerze... +10 bite lat gry to za długo, znudziło mi się, tylko sianie i sianie często w kosmicznych ilościach, zrobienie eventu nawet tego trudniejszego to nie problem wielki, ale mi się nie chce, brak pomysłu na dalszy rozwój gry, monotonia eventów stała praktycznie ich mechanika odwiesiłam jakiś czas temu mundurek na kołek, 180 lvl wbiłam i dostałam totalnego lenia
 

Azulena

Baron
Gram to nieodpowiednie słowo. ;) Bywam na farmie od stycznia 2011 roku do dziś, czyli 8 lat stuknęło. ;)

Grafika na początku była zabawniejsza, lepsza, zmiana nie wyszła na dobre. Eventów nie robię od dawna, nie mam ani jednego pola, nic nie sieję. ;)
Mam drzewka (są ładne, podobają mi się) i zwierzaki - do misji w "spółdzielni", które robię na zasadzie zajrzenia tam dwa razy do roku.

Pilnie obdarowuję sąsiadów codziennymi prezentami, to jedyne zajęcie, które tam traktuję "poważnie". ;)

Forum było tam kiedyś bardzo dobre... potem ekipa się zmieniała, zmieniała, aż się nie da tam nic pisać, bo zaraz uwagi, itd. To znaczy pisać można... milutko, grzeczniutko... nie to, żeby mi to przeszkadzało. ;)
Ale czasem chce się pogadać o czymś poważniejszym, na tych "naszych" wątkach niby własnych.... się nie da.

Ale rzucić szkoda... tyle lat... i tyle Florenów. ;) Bez abonamentu na kombajn to mi się nie chce wchodzić nawet, za dużo klikania. ;)
 

Azulena

Baron
No właśnie, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie skąd znam ten nick, gdzieś kiedyś go widziałem :);)

Nie na Farmie. Tam jestem pod starszym.

Ten powstał na użytek gry Lord of Ultima (gra online, od EA Games) w kwietniu 2011 roku i przeszedł do innych gier później. ;)
 
Do góry