Far Cry 3

  • Rozpoczynający wątek Buka123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak wiecie wyszło nowe Far Cry, co myślicie o tej grze? Jak się zapowiada? Moim zdaniem sama reklama w tv dużo mówi...
[video=youtube;hBz7fojL8Vs]http://www.youtube.com/watch?v=hBz7fojL8Vs[/video]
 

DeletedUser1868

Guest
Nie grałem, ale widziałem gameplay i powiem, że bardzo przyjemna gierka, super grafika, klimat i to że trzeba zbierać roślinki i polować na zwierzęta :)
 

DeletedUser

Guest
Grając w pierwszą część byłem mocno zaskoczony grafiką i mnogością opcji jak na tamte czasy. Już od pewnego czasu śledziłem wiadomości dotyczące nowej części. Jeśli jest rzeczywiście tak jak pokazują, to zapowiada się na grę roku. Oto i recenzja oraz wymagania ;). Spodziewałem się ich wyższych, ale i tak, aby grać na max detalach muszę co nieco wymienić :)
 

DeletedUser1950

Guest
Ta gra jest podobna w pewnym sensie do FoE :p farmisz rośliny, zwierzęta, usprawniasz swój arsenał, poszerzasz zasoby ;) A tak na serio to bardzo fajna gierka, taki sandbox w stylu skyrima do którego jednak mu daleko, nawet miałem starcie z tygrysem niespodziewane - coś w stylu pierwszej potyczki ze smokiem ww. skyrima ;) polecam choć na konsoli widać już jej braki graficzne, ubogo jest w niektórych miejscach i widać że idzie autorzy poszli na kompromis w niektórych miesjcówkach gdzie więcej się dzieje, obniżając liczbe polygonów. Posdsumowując ten Far Cry to taki rpg- fps - sandbox, z możliwościa rozwoju umiejętności gracza(nowe techniki skrytobójcze, szybsze bieganie itp), pozyskiwania coraz to lepszych broni i mozliwością ich modyfikowania, co daje niezłą frajde.
 

DeletedUser

Guest
Osobiście nie lubię w strzelankach systemu rozwoju postaci. Czy żołnierz w czasie wojny ulepsza swój karabin? Może ewentualnie zdobyć nowy. Po drugie Far Cry jako rpg O_o, jakoś średnio to widzę (może dlatego, że nie lubię tego typu gier). Po trzecie mam nadzieję, że wszędzie można wejść i wszystko wybić :D (w 1 części wyjście po za plansze skutkowało pojawieniem się helikoptera niezniszczalnego i momentalną śmiercią lub uduszeniem, i w konsekwencji też śmiercią)
 

DeletedUser

Guest
Haha, mi gra się podoba, tylko boję się że jak zacznę w nią grać to mi trochę odbije i zacznę mówić do przechodzących ludzi (w realu oczywiście) taki tekst " Nie podoba mi się sposób w jaki na mnie patrzysz" albo " Czy wie pan/pani jaka jest definicja szaleństwa :D
 
Do góry