Fantastyczne zasoby wsparcia - i gdzie je znaleźć

Status
Zamknięty.

anaconda8

Baron
Wiadomo że jedna przynajmniej Perła Architektury - Obserwatorium- produkuje coś co zostało nazwane 'zasobami wsparcia'. Podobno pomagają gildii w ataku/obronie na GvG. Mam pytanie - czy gdzieś idzie sprawdzić następujące tematy:
  • ile zasobów ma już gildia
  • ile z nich wykorzystała
  • ile zasobów zgromadziły inne gildie (jakiś ranking?)
  • jaki procent dane zasoby dają 'do ataku' i 'do obrony'?
Jeżeli już kiedyś było to wyjaśnianie gdzieś na forum bardzo proszę o link i przepraszam za powtórzenie pytania.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Wiadomo że jedna przynajmniej Perła Architektury - Obserwatorium- produkuje coś co zostało nazwane 'zasobami wsparcia'. Podobno pomagają gildii w ataku/obronie na GvG. Mam pytanie - czy gdzieś idzie sprawdzić następujące tematy:
  • ile zasobów ma już gildia
  • ile z nich wykorzystała
  • ile zasobów zgromadziły inne gildie (jakiś ranking?)
  • jaki procent dane zasoby dają 'do ataku' i 'do obrony'?
Jeżeli już kiedyś było to wyjaśnianie gdzieś na forum bardzo proszę o link i przepraszam za powtórzenie pytania.
klikasz w sektor na GvG - tam masz napisny "bonus" (po najechaniu na armie obronną)
Jak dobrze pamiętam to +75% to jest maks bonus.
On się "rozlewa" od sztabu na pozostałe sektory - im więcej ma dana gildia zasobów wsparcia - tym więcej sektorów go dostanie.

Jest to pomijalny bonus - w dobie 1000-2000% bonusu do ataku i obrony, śmieszne 75% nic nie zmienia.

Nie ma rankingu pod tym względem. Nie jest to także nigdzie zsumowane.

Bonus jak pisałem - pomijalne i zbędny. Znaczenie miał kiedyś gdy ataku było bardzo mało
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Swojego czasu powstał na forum taki poradnik:
 
Status
Zamknięty.
Do góry