Ewolucja FoE w stronę aplikacji?

Czy przyszlosc FoE to aplikacja?


  • W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .

Persarum Rex

Zablokowany
Wprowadzenie gpch, zbiorów za diaxy a teraz usuniecie forum czy to nie sygnaly powolnego "wygaszania" wersji przeglądarkowej?
 

Elenna

Szlachcic zagrodowy
Mam nadzieję, że nie... ja osobiście pożegnam się z grą w chwili, gdy nie będę mogła grać na kompie :)
Ale pytanie, dlaczego wprowadzenie GPC miałoby oznaczać wygaszanie wersji przeglądarkowej?
 

MoodyClaim

Szlachcic zagrodowy
Ja zacząłem od gry mobilnej, ale to, że jest możliwość grania tu i tu to duży plus. Teraz mobilki uzywam glownie jak nie mam dostepu do kompa, zeby zebrac zbiory itd. Myślę, że nie ma sensu rezygnować z gry na kompa
 

Persarum Rex

Zablokowany
Ale pytanie, dlaczego wprowadzenie GPC miałoby oznaczać wygaszanie wersji przeglądarkowej?
"Wiemy, że to, wraz z wieloma problemami i brakiem skalowalności sprawiło, że z GvG korzysta tylko niewielu z Was. Obecnie w wojnach bierze udział mniej niż 5%, podczas gdy w Wyprawach gildyjnych jest to 10 razy więcej."
Biznes jest biznes ;)
 

Jake Long

Baron
I tak i nie. Przeglądarka zawsze będzie korzystna dla niektórych. Aplikacja dla podróżujących. Ale fakt faktem, apka powinna sama w sobie zawierać wszystkie funkcje z przeglądarki. I tylko dlatego unikam grania na apce z tego powodu.
 
Do góry