Eventy specjalne - jak zdobywać punkty?

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
No to chyba słabo widziałeś, bo mam castel, katedre i zeusa do armii :p Pokaż mi gildię która uczy grać, to chętnie dołączę, bo ja takiej szkółki nie znalazłem
Każda gildia z przedziału 1-40/50. Przede wszystkim taka, która czegoś wymaga i na pewno Ci pomogą.

no brawo, 5 pereł na 10 lvl. Brak podstawowej (arki, PC, Alcatraz, AO), budynki eventowe nie na maxa, masa zbędnych słabych budynków.

Miasto ogólnie łatwiej byłoby skasować i od nowa zacząć bo naprawa tego trochę zajmie

To nie zawsze działa, bo czasem z niewiadomego mi powodu, najpierw atakowane są czołgi i cała strategia idzie w ...
Działa dostają strasznie po dupie, bo strzelają co 2 turę - tak ja to widzę przynjmniej
Działa są dużo lepsze w wielu przypadkach niż czołgi. Wiem co mówie. na WG, gra zawsze ma focus na łotry, potem czołgi. Co innego na mapie kampanii lub w PVP.
Oprócz tego czołg antygrawitacyjny ma niewidzialność... więc albo używasz złego czołgu albo nie wiem. - masz fabryke dronów z EJ w mieście.
w EP tylko dwie jednostki - działa i czołg antygrawitacyjny.
 

korosh

Baronet
Każda gildia z przedziału 1-40/50. Przede wszystkim taka, która czegoś wymaga i na pewno Ci pomogą.

no brawo, 5 pereł na 10 lvl. Brak podstawowej (arki, PC, Alcatraz, AO), budynki eventowe nie na maxa, masa zbędnych słabych budynków.

Miasto ogólnie łatwiej byłoby skasować i od nowa zacząć bo naprawa tego trochę zajmie


Działa są dużo lepsze w wielu przypadkach niż czołgi. Wiem co mówie. na WG, gra zawsze ma focus na łotry, potem czołgi. Co innego na mapie kampanii lub w PVP.
Oprócz tego czołg antygrawitacyjny ma niewidzialność... więc albo używasz złego czołgu albo nie wiem. - masz fabryke dronów z EJ w mieście.
w EP tylko dwie jednostki - działa i czołg antygrawitacyjny.
5 pereł to mało? one zajmują miejsce i większość z nich się nie opłaca. Buduję to na co mam plany, na to co piszesz nie mam jeszcze kompletów. Eventowe nie na maxa, bo tylko tyle uzbierałem - stoją bo coś produkują, jak znajdę coś lepszego to zamienię, a może u handlarza staroci będzie jakiś upgrade

Czołg ma niewidzialność tylko dla niektórych jednostek, z ep nie widzą go chyba tylko satelity, więc w sumie żaden atut, ale tak, właściwie gram tylko czołgiem i łotrem, bo reszta jednostek nie daje rady (szczególnie rój to jakaś pomyłka)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czołg ma niewidzialność tylko dla niektórych jednostek, z ep nie widzą go chyba tylko satelity, więc w sumie żaden atut, ale tak, właściwie gram tylko czołgiem i łotrem, bo reszta jednostek nie daje rady (szczególnie rój to jakaś pomyłka)
czołg antygrawitacyjy to jest najbardziej przesadzona jednostka w grze xD Do tego przez twórców był nerfiony dwa razy i dalej jest uważana za najsilniejszą jednostkę

Nie mam siły nikogo od zera uczyć bo uznanie, ze inne perły są zbędne mnie dobija xd bo większość pereł się opłaca i to one są podstawą tej gry. Nie epoki, nie produkcja tylko perły. i to na 80 lvl min.

pooglądaj se miasta najlepszych
 
Do góry