Eventy specjalne - jak zdobywać punkty?

korosh

Baronet
Teraz mamy event piracki, który kończy się za kilka dni, ja zrobiłem wszystkie możliwe zadania, aktualnie mam już pokazywany zegar, że muszę czekać na następne zadanie do północy, a prawdopodobnie nie uda się zdobyć tylu dublonów żeby skompletować cały zestaw do 11 poziomu. Mało tego, widzę, że nie jestem nawet w pólowie ścieżki nagród do tego eventu. Daltego mam pytanie - czy jest jakiś sposób, na dodatkowe dublony o którym nie wiem, czy to jest tak policzone żeby kupować i wymieniać diamenty?
Podobnie miałem zresztą w poprzednich eventach, gdzie była liga i tam też mimo robienia zadań, nigdy nie udało mi się awansować poza średnią ligę, więc jak to działa?
 

mrMaras

Szlachcic
Nagrody które widzisz do odbioru nigdy się nie kończą, gdy zdobędziesz te co widzisz, pojawią się kolejne i jeżeli dysponujesz nieograniczonym budżetem możesz zdobyć ich naprawdę wiele (pomijając kwestię opłacalności bo przy nie ograniczonym budżecie to chyba nie problem). Jeżeli chodzi o ligi to nigdy nie udało ci się dojść dalej bo w każdej jest ograniczony procent graczy którzy mogą tam być, a gracze w ligach wyżej zrobili większy postęp. jak chcesz być w wyższej musisz zrobić więcej postępu niż ci którzy tam są, jeżeli chodzi o najwyższą ligę to z przekonaniem graniczącym z pewnością, aby tam się znaleźć potrzebujesz wydać diamenty. Maksymalny poziom budynku chyba zawsze, albo przynajmniej od kiedy pamiętam można było zdobyć bez diaxa i w tym evencie również się da.
 

korosh

Baronet
Ok, może na styk się da zrobić lvl11 bo w sumie zostało kilka dni jeszcze - o ile nie będzie mi ciągle losowało 1 na kompasie. Ale z ligą to o to mi chodziło, że robiłem wszystkie zadania i max co uzyskiwałem to liga środkowa, a byłem przekonany że jak pogonię z zadaniami i szybko zdobędę punkty to załapię się wyżej. Niestety nigdy mi się to nie udało i dlatego się zastanawiam - czy wszyscy z 2 pierwszych lig kupują diamenty, a jeśli nie, to gdzie jest tajemnica sukcesu?
 
tak, to jest oczywiste.
Aczkolwiek bez diaxów drugą lige zawsze sie zdobędzie
Oj nie zawsze. Kiedyś wejście w 2 ligę było prostsze, bez większego wysiłku dawało się radę tam zostać. Ale ostatnio chyba więcej ludzi wydaje diamenty, bo limity na 1 i 2 ligę znacząco i szybko się zwiększają. Bez wspomagania trudno utrzymać się przy dolnej granicy.
 

Gozur

Wójt
Daltego mam pytanie - czy jest jakiś sposób, na dodatkowe dublony o którym nie wiem, czy to jest tak policzone żeby kupować i wymieniać diamenty?
Brawo za spostrzegawczość.
Kupować i wymieniać diamenty - to jest remedium na wszystkie problemy...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Oj nie zawsze. Kiedyś wejście w 2 ligę było prostsze, bez większego wysiłku dawało się radę tam zostać. Ale ostatnio chyba więcej ludzi wydaje diamenty, bo limity na 1 i 2 ligę znacząco i szybko się zwiększają. Bez wspomagania trudno utrzymać się przy dolnej granicy.
nie bylo eventu bym nie był w drugiej lidze bez wydawania diaxow :O
moze inne swiaty są gorsze pod tym względem
 

Kronoxus

Szlachcic zagrodowy
W evencie piłkarskim, tym ostatnim z bohaterami i innymi gdzie wykonywało się skoki czy tam podania sporo osób aktywowało bonus w postaci ostatecznego trenera/wojownika który był kombinacją wszystkich pozostałych, bo za 150 diamentów grzech było nie skorzystać i w rezultacie zdobyli podwójne punkty ligowe, znacznie podwyższając pułapy na poszczególne ligi. Ci, którzy nie wydali tych 150 diamentów faktycznie mieli problem z załapaniem się na srebro.

Czyli technicznie rzecz biorąc, wydali diamenty ale nie w takim rozumieniu jak u autora, że kupowali dziesiątki podejść/waluty za tysiące diamentów

Mała rzecz, a robi ogromną różnicę
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W evencie piłkarskim, tym ostatnim z bohaterami i innymi gdzie wykonywało się skoki czy tam podania sporo osób aktywowało bonus w postaci ostatecznego trenera/wojownika który był kombinacją wszystkich pozostałych, bo za 150 diamentów grzech było nie skorzystać i w rezultacie zdobyli podwójne punkty ligowe, znacznie podwyższając pułapy na poszczególne ligi. Ci, którzy nie wydali tych 150 diamentów faktycznie mieli problem z załapaniem się na srebro.

Czyli technicznie rzecz biorąc, wydali diamenty ale nie w takim rozumieniu jak u autora, że kupowali dziesiątki podejść/waluty za tysiące diamentów

Mała rzecz, a robi ogromną różnicę
prawda, nie brałęm tego jako "wydanie diaxów " bo to i tak wydaje sie prawie wszystko jednego dnia to i 150 diaxów nie czuc nawet :D
słuszna uwaga
 

Degeneratka

Szlachcic zagrodowy
Dodatkowe dublony miały być podrzucane pod miasto. Nie spodziewałam się, że będzie ich dużo, ale że do tej pory trafił mi się tylko JEDEN, no to jest chyba zbytnie skąpstwo.
 

korosh

Baronet
Nie zapomnij dodac, ze chodzi o skonczenie WG na 4 poziomie. Dla niektorych skonczenie 1 poziomu jest juz nie lada wyzwaniem
Ja 4 nigdy nie robiłem, bo nagrody na pocztku nie wyglądają na warte zachodu, więc dzięki za info. Niestety dla mnie wyzwaniem jest p4, widocznie mam jeszcze za mało bonusów do armii :p
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
5 mln punktów i epoka przyszłość
Szacun. W końcu gracz, który nie kisił się w epokach niskich. tylko jakim cudem problemu z WG w przyszlosci?
2 czołgi 6 łotrów i jazda. jak ciezka armia to 8 dział i tyle.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ja 4 nigdy nie robiłem, bo nagrody na pocztku nie wyglądają na warte zachodu, więc dzięki za info. Niestety dla mnie wyzwaniem jest p4, widocznie mam jeszcze za mało bonusów do armii :p
Dobra, zobaczyłem miasto. Tragedia jakich mało. pojdz do jakiejs sredniej gildii, która spróbuje nauczyc grac. bo żadnej perły nie masz, no poza reliktami.
 

ucel

Baron
Ja 4 nigdy nie robiłem, bo nagrody na pocztku nie wyglądają na warte zachodu, więc dzięki za info. Niestety dla mnie wyzwaniem jest p4, widocznie mam jeszcze za mało bonusów do armii :p
Jesli trafiasz za kazdym razem diamenty, to z WG4 wyciagasz 300 diamentow. Zazwyczaj wpada jednak okolo 100-150. Poza tym 2 razy w miesiacu masz szanse na fontanne mlodosci.
Nawet jesli negocjujesz a nie walczysz, to przy kilku budynkach eventowych wystarczy ci 12 budynkow produkcyjnych (3+3 z biezacej i 3+3 z poprzedniej epoki) do ukonczenia WG4 co tydzien. Oczywiscie od 18 przystanku (polowa WG2) masz wlaczona bonusowa runde negocjacji. 15 minut w zupelnosci wystarczy.
 

korosh

Baronet
Dobra, zobaczyłem miasto. Tragedia jakich mało. pojdz do jakiejs sredniej gildii, która spróbuje nauczyc grac. bo żadnej perły nie masz, no poza reliktami.
No to chyba słabo widziałeś, bo mam castel, katedre i zeusa do armii :p Pokaż mi gildię która uczy grać, to chętnie dołączę, bo ja takiej szkółki nie znalazłem
 

korosh

Baronet
5 mln punktów i epoka przyszłość
Szacun. W końcu gracz, który nie kisił się w epokach niskich. tylko jakim cudem problemu z WG w przyszlosci?
2 czołgi 6 łotrów i jazda. jak ciezka armia to 8 dział i tyle.
To nie zawsze działa, bo czasem z niewiadomego mi powodu, najpierw atakowane są czołgi i cała strategia idzie w ...
Działa dostają strasznie po dupie, bo strzelają co 2 turę - tak ja to widzę przynjmniej
 

korosh

Baronet
Jesli trafiasz za kazdym razem diamenty, to z WG4 wyciagasz 300 diamentow. Zazwyczaj wpada jednak okolo 100-150. Poza tym 2 razy w miesiacu masz szanse na fontanne mlodosci.
Nawet jesli negocjujesz a nie walczysz, to przy kilku budynkach eventowych wystarczy ci 12 budynkow produkcyjnych (3+3 z biezacej i 3+3 z poprzedniej epoki) do ukonczenia WG4 co tydzien. Oczywiscie od 18 przystanku (polowa WG2) masz wlaczona bonusowa runde negocjacji. 15 minut w zupelnosci wystarczy.
Dzięki za podpowiedź z budynkami, nie używam negocjacji, bo strasznie zżera zasoby, ale jeśli to co piszesz wystarcza, to może spróbuję
 
Do góry