Event

Status
Zamknięty.

Asur

Szlachcic
Cześć. Chciałem zapytać czy tylko mi się ciężko robi ten event bez narzędzi, które jak wiadomo sporo kosztują a monet mam dosyć mało na ten pakiet najwyższy? Ciężko mi idzie zrobić tak żeby skrzynki i łapki spadały w dół, bo zazwyczaj jest tak, że zostaje mi jedna lub dwie kratki a bez młotka tego nie puszczę w dół. Czy może jest jakiś sposób na to a ja tego nie ogarniam.
 

Feandil

Wójt
Imho jeden z najłatwiejszych eventów, przynajmniej jeśli chodzi o zdobycie nagrody głównej. Na dwóch światach będę miał max za jakieś 3 dni, czyli ledwie w połowie trwania. No, liczę z tym ostatnim upkiem za zadania i skrzynką z poprzedniego eventu. Bez wydawania Monet czy diaxów. A jak jeszcze pod koniec wejdzie ten najlepszy pakiet wspomagaczy za Monety z zadań... to powpada, powpada sporo rzeczy. I nawet bez skrzyni-niespodzianki budynek na maxa, na luziku.
Fakt, czasem irytujące jest, kiedy nazbiera się kilka skrzynek czy łapek i jakby nie kombinować, to w danej ilości ruchów nie da się odblokować jakiegoś klocka na dole. I chętnie by się młotem przywaliło xD
 

chemik12

Wicehrabia
Ja już na 2 z 4 światów na których gram mam wystarczającą ilość up by postawić budynek na max. Na pozostałych za max 3 dni będzie też to samo. I to bez wydawania choćby 1 diamentu...Bo tu chodzi o nastawianie się tylko i wyłącznie na nagrodę główną a nie dnia. Celem są łapki a nie skrzynki - jak wpadnie przy okazji to świetnie. Do tego należy wydawać bilety na bieżąco a nie kisić na pasku.,.. Zestaw narzędzi? lepiej wydać na młoteczek czy wiatraczek jeśli jest taka potrzeba - bo zanim uzbierasz wystarczającą ilość monet to sporo ci łapek przepadnie.
 

dawid17612

Hrabia
da sie tym bardziej że masz 18 ruchów
2 pomarańczowe z prawej strony potem zielony niebieski, i zależy co spadnie po skasowaniu pomarańczowych, z tego ja bym zebrał 4-5 łapek, może jakimś cudem 6 jak dobrze by z góry spadały kafelki
 

chemik12

Wicehrabia
4-5 łapek masz gwarantowane. Przy odrobinie szczęścia nawet wszystkie. I to bez narzędzi (tak widzę, że nie masz monet). 18 ruchów to bardzo dużo- kwestia przemyślenia a nie klikanie na chybił trafił
 
Status
Zamknięty.
Do góry