event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1988
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1988

Guest
Czy jesteś zadowolony z końcowej nagrody eventu (Rozlewnia cydru)?
Wpisujcie się , bo tylko w ten sposób możemy wymusić na supporcie lepsze nagrody w kolejnym (Halloween ) evencie.
pzdr,
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
+ tak jestem zadowolony.
PS nie wymusisz w ten sposób na supporcie lepszych nagród w Halloween, gdyż one są już ustalone
PS2 czy ogromne szanse na zdobycie jakże cennych Świątyń wiedzy, Studni życzeń nie są dla Ciebie wystarczająco dobrą nagrodą?
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Tak jakby support na jakiejkolwiek wersji gry ustalał nagrody w eventach, no naprawdę...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Tak jakby support na jakiejkolwiek wersji gry ustalał nagrody w eventach, no naprawdę...

Support nagród tych nie ustala, ale może przekazać opinię graczy dalej, do osób odpowiedzialnych za ustalanie tych nagród, co w przyszłości może zaowocować zmianami w tej kwestii :)
 

DeletedUser1988

Guest
+ tak jestem zadowolony.
PS nie wymusisz w ten sposób na supporcie lepszych nagród w Halloween, gdyż one są już ustalone
PS2 czy ogromne szanse na zdobycie jakże cennych Świątyń wiedzy, Studni życzeń nie są dla Ciebie wystarczająco dobrą nagrodą?
Jakbyś dostał/a na koniec 1 jablko tez byłoby dobrze...prawda :>
PS Jak się chce mało ,to nie dostaje się NIC!

Tak jakby support na jakiejkolwiek wersji gry ustalał nagrody w eventach, no naprawdę...
To napisz do prezesa... :>
PS Jak się chce mało ,to nie dostaje się NIC!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
czyli wg trupka wszelka dyskusja o eventach i oczekiwaniach z nimi zwiazanych jest bezsensowna, bo i tak do niczego ona w rezultacie nie prowadzi
Nie, tylko próba argumentowania, że jak się na support pokrzyczy, to się od razu nagrody zmienią. Bo to, że ma możliwość zasugerowania czegoś nie oznacza, że to wejdzie w życie, jak wiadomo.
 

DeletedUser1988

Guest
Nie, tylko próba argumentowania, że jak się na support pokrzyczy, to się od razu nagrody zmienią. Bo to, że ma możliwość zasugerowania czegoś nie oznacza, że to wejdzie w życie, jak wiadomo.

'Support' cały czas twierdzi,że liczy się z opinią graczy... i odsyła na forum. Widocznie 'ktoś' to czyta... i na podstawie ilości postów podejmuje decyzje. Rachunek jest prosty..dużo postów ...myślą, mało postów..olewają...proste.

+ tak jestem zadowolony.
PS nie wymusisz w ten sposób na supporcie lepszych nagród w Halloween, gdyż one są już ustalone
PS2 czy ogromne szanse na zdobycie jakże cennych Świątyń wiedzy, Studni życzeń nie są dla Ciebie wystarczająco dobrą nagrodą?

Masz małe wymagania..a może dopiero zacząłeś grać i wszystko co dostajesz bez wysiłku cieszy.:>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Masz małe wymagania..a może dopiero zacząłeś grać i wszystko co dostajesz bez wysiłku cieszy.:>

Nie zacząłem grać wczoraj. Owszem, mam małe wymagania, bo nie gonię za najlepszymi nagrodami i nie chcę żeby powstawały budynki dające 1PR/kratkę, bo coś takiego załamuje balans gry i psuje to co w niej najważniejsze - dobrą zabawę na lata.
Także masz rację w tym, że cieszy mnie wszystko co dostaję bez wysiłku. Każdego powinno to cieszyć, w końcu nic to nie kosztuje (albo niewiele).
Pojawiały się natomiast opinię, z którymi się zgadzam, że obecnie nagrody w eventach są zbyt duże. Obecnie zdobycie 5 świątyń wiedzy na głównym świecie i po 5 studni życzeń na każdym z eventowych światów przy większym evencie traktowane są jako porażki. W głowie mi się nie mieści, jak możnaby takie wyniki traktować jako porażki, w końcu nagrody z najwyższej półki i cieszyć powinno zdobycie przynajmniej jednej z nich, ale obecnie każdy chce więcej i więcej. Nawet miłe dla oka nagrody (ładne dekoracje) z pomniejszych eventów z miejsca przekreślają ów eventy i umieszczają je na liście "beznadziejnych".
 

DeletedUser17009

Guest
Zgodzę się całkowicie z przedmówcą.
Choć zacząłem grać niedawno.
Ale wiele gier, w które grałem, z tego powodu już straciło graczy...
 

bartekmod

Książę
bo event powinien dawać jeden budynek na końcu linii zadań, cykliczne eventy powinny dawać nowe budynki (lub nowszą wersję jak drzewo miłości, ciostkarnia i cmyntorz), a eventy historyczne mogłyby dawać na końcu linii zadań któryś z dawnych budynków eventowych, może jeden z dwóch do wyboru w zależności czy anulujesz jedną misję czy ją wykonasz :p

wszelkie dodatkowe nagrody w eventach powinny się zamknąć w złocie, zaopatrzeniu, PRach, jednostkach niezależnych, medalach, walucie eventowej, planach pereł, portretach, ozdóbkach i może od czasu do czasu sypnąć paroma diaxami - wszystko ponad jest rozpustą

ale, kto by wtedy klikał i eventy robił? jakbym uzbierał 167 Studni Życzeń na wszystkich światach? jakbym uzbierał 36 świątyń wiedzy i 40 wież zwycięstwa na głównym?
 

DeletedUser17009

Guest
bo event powinien dawać jeden budynek na końcu linii zadań, cykliczne eventy powinny dawać nowe budynki (lub nowszą wersję jak drzewo miłości, ciostkarnia i cmyntorz), a eventy historyczne mogłyby dawać na końcu linii zadań któryś z dawnych budynków eventowych, może jeden z dwóch do wyboru w zależności czy anulujesz jedną misję czy ją wykonasz :p

wszelkie dodatkowe nagrody w eventach powinny się zamknąć w złocie, zaopatrzeniu, PRach, jednostkach niezależnych, medalach, walucie eventowej, planach pereł, portretach, ozdóbkach i może od czasu do czasu sypnąć paroma diaxami - wszystko ponad jest rozpustą

I to powinien support przekazać dalej! Bardzo dobrze opisana formuła eventów dla gry, która ma jeszcze trochę pożyć...
Człowiek czeka na tą jedną nagrodę/ulepszenie i ma radochę do końca!i Na następny ivent znów...
A tak teraz, pełno studni i św było do wygrania i po co bawić się w następne eventy? Dostanie się coś lepszego?
Każdy event dający "zwykłe" nagrody teraz będzie okrzyknięty beznadziejnym!
 

DeletedUser8110

Guest
Było już tak, że nagrody z historycznych linii zadań były jedynie symboliczne, to nie bardzo się to Graczom podobało. ;)
 

DeletedUser15643

Guest
Każdy event dający "zwykłe" nagrody teraz będzie okrzyknięty beznadziejnym!

dokładnie :)
rozdaliście właśnie pińcetplus, więc kolejnym krokiem oczekiwanym przez gawiedź będzie tysioncplus

Było już tak, że nagrody z historycznych linii zadań były jedynie symboliczne, to nie bardzo się to Graczom podobało. ;)

czyli cały ten event był tylko i wyłacznie odpowiedzią na oczekiwania graczy? och! jakże cudowni jesteście! :D

 

DeletedUser17009

Guest
Było już tak, że nagrody z historycznych linii zadań były jedynie symboliczne, to nie bardzo się to Graczom podobało. ;)
No to nie chodzi o nagrodę symboliczną. Chodzi o nagrodę jedną główną będącą jakimś nowym budynkiem albo ewolucją z wcześniejszego eventu! dobrym ale nie zbyt wybujałym!
A w kole/butelce czy innych lampach dżina jakieś drobne jak to opisał bartekmod!

Wiadomo, że gracze będą chcieli więcej lepiej i bez wysiłku ale to niszczy balans gry i przyczynia się do odpływu graczy bo jak mam całą mapę obstawioną studniami, ŚW to po co dalej grać... i gra obumiera!
 

kasia2389

Arcyksiążę
A tak teraz, pełno studni i św było do wygrania i po co bawić się w następne eventy?
Pozwolę sobie zauważyć, że obecny ewent wcale nie był najobfitszy, dużo więcej studni można było wygrać w ewencie letniego kasyna.
Natomiast w przeliczeniu na diamenty w obecnym ewencie świątynie były najtańsze.
jak mam całą mapę obstawioną studniami, ŚW to po co dalej grać... i gra obumiera!
Jak to po co? Dla wypełnienia wolnego czasu.

Należy założyć, że wydawca gry doskonale wie na co gracze wydają diamenty i jak ich zachecić aby ich (diamentów) wydawali jeszcze więcej. Na przykład więcej PR to więcej poziomów pereł, a te potrzebuja planów a co się wydaje by plany mieć?
I tak niby to Oni dają graczom a tak naprawdę to gracze dają Im (zarobić).


A ewent był bardzo ciekawy i wyczerpujący (wymagał poświęcenia dużej ilości czasu) z zacnymi nagrodami, które nie były złośliwie ustawione. Po zmianie w dużym koszyku była tylko jedna nagroda wypełniacz, a pozostałe miały swoją wartość.
Widać w Zespole duże otwarcie na potrzeby graczy.
 

DeletedUser17009

Guest
Należy założyć, że wydawca gry doskonale wie na co gracze wydają diamenty i jak ich zachecić aby ich (diamentów) wydawali
No może w tym szaleństwie jest logika ;)
Ale teraz w następnym evencie nagrodą mogło by być dodatkowe miejsce na mapie, żeby wszystko ze schowka porozstawiać!!

Dalej się będę upierał, że forma eventów opisana przez bartekmoda jest lepsza.
Choć może to tylko ja jako stary i wolący wolniejszą formę rozwoju tak myślę...
Wolę grać tak, żeby każdą epoką się nacieszyć i jak już się opatrzą po miesiącach te same budynki przechodzić z radością do nowej epoki :p
 

DeletedUser16965

Guest
nie jestem zadowolony mwolal bym zeby dawal 50 diametow dzinnie i 24 pr na dobe.. ten dudynek produkuje wiecej zaopatrzenia niz budynek produkcyjn dostepny za diamenty czego jeszcze potrzeba.. co roz sa inne budynki wiec kazdy zjanjdzie cos dla siebie
 

DeletedUser14685

Guest
Ja na tym evencie wygralem 17 swiatyn wiedzy i 2 galerie, wiec uwazam, ze rozlewnia cydru to tylko taki dodatek, o ktory nie ma co narzekac :)
Niedlugo juz nie bedzie o co walczyc na eventach, bo wszystkie miasta beda zapelnione najlepszymi (dla danego gracza) budynkami.
 

DeletedUser16762

Guest
Było już tak, że nagrody z historycznych linii zadań były jedynie symboliczne, to nie bardzo się to Graczom podobało. ;)
Byl kiedys jakis event historyczny z 1 (JEDNA) sw wiedzy w nagrode. W porownaniu z zakonczonym jablkowym to rzeczywiscie bylo malo i sie nie podobalo :) Ale tylko temu ze z innych eventow mozna dostac wiecej niz pojedyncza nagrode
 

DeletedUser2383

Guest
Po co utrudniać grę...
czas na event w którym nie ma zadań...
Otwierasz okienko eventowe i dostajesz pytanie "Czy chcesz otrzymać ŚW?", klikasz "TAK" i już ŚW jest na twoim koncie...
 

DeletedUser16855

Guest
A ja jestem zadowolona z nagród.
Cała zabawa przy eventach moim zdaniem polega właśnie na tym, żeby czuć po ich zakończeniu lekki niedosyt, a nie zblazowanie od przesytu i uginanie się od ciężaru nagród.
To jest oczywiście moja opinia.
Rozlewnia cydru jest świetna i bardzo wydajna, na kratkę pola gry - jest super.
Ja też miałam chrapkę na parę rzeczy, które mi nie wpadły. Nagród wygrałam więcej w letnim kasynie, takie życie.
Przy zborach z jabłonek miałam przeważnie szczęście do wygrywania - młotków i pieniędzy oraz medali.
No ale i tak wpadło kilka fajnych rzeczy. To jest gra na lata :) będzie jeszcze niejedna okazja się obłowić.
PD8p9xZ.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry