[Eventy] Event Wiosenny - Uwagi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17713
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17713

Guest
Zacznę od miłych rzeczy, czyli od pochwalenia ekipy FoE za pomysł z Japońskim Ogrodem, naprawdę i wizualnie i bonusowo tworzy to fajny zestaw. Jednakże nie wszystko jest takie piękne i tu oczywiście przejdę do sedna, czyli do zadań eventowych. Rozumiem, że w podstawowej wersji eventu, zadanie 7 pkt. rozwoju + wynaleźć technologię jest do zaakceptowania, wszak wielu graczy robi sobie rezerwę i nie odblokowuje danej technologii właśnie na potrzeby eventu, ale tak się grzecznie spytam, po jaką cholerę to samo zadanie pojawia się w serii codziennych zadań, jak już ukończy się główną linię eventu i wszystkie 25 zadań? Zatrzymałem się na samym końcu postmodernizmu i póki nie zbiorę odpowiedniej ilości surowców, nie mam zamiaru ruszyć dalej. I tu właśnie dochodzimy do sedna, to zadanie jest niesprawiedliwe, ponieważ wyklucza wielu graczy, z dalszej zabawy.

Czy team FoE nie mógłby zrobić alternatywnego zadania w serii codziennych zadań (nie tych z głównego eventu) np. wynajdź technologię, albo wydaj (x) punktów rozwoju na perłę architektury, swoją lub innego gracza, gdzie (x) jest uzależnione od epoki, w której znajduje się właśnie gracz. Biorąc pod uwagę, że technologie w postmodernizmie to wydatek około 100 punktów, to czy moglibyście przemyśleć właśnie takie rozwiązanie: opracuj technologię, albo wydaj 100 pkt. na perłę architektury?

Fajnie by było, jakby ten pomysł przeszedł, ponieważ jestem przekonany, że nie jestem jedynym, którego to zadanie wykluczyło z dalszej zabawy eventowej. Pozdrawiam.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Fajnie by było, jakby ten pomysł przeszedł, ponieważ jestem przekonany, że nie jestem jedynym, którego to zadanie wykluczyło z dalszej zabawy eventowej. Pozdrawiam.
Mnie też zatrzymało zadanie do wczoraj, bo potrzebowałem uzbierać ponad 200 prometu odkąd dostałem zadanie :/
Mamy dobre info:
Tego typy opinie Graczy zostały już przekazane dalej. W kolejnej linii zadań, już dostępnej na becie, pojawiają się zadania z alternatywą. :)
 
Do góry